Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
Програмне забезпечення персональних комп'ютерівПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ АТППрограмне забезпечення робочою місця диспетчераПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВЕ УПРАВЛІННЯ ТА УПРАВЛІНСЬКІ РІШЕННЯВимоги до програмних продуктів, які використовуються на фондовому...
Зміст, завдання і основні підходи до оцінки роботи персоналуОсновні критерії оцінки ефективності роботи служби управління...Оцінка якості роботи по найманню на роботуСтруктура управління персоналомТЕМА ІІ. ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ З ПЕРСОНАЛОМ
 
Головна arrow Банківська справа arrow Інформаційні системи і технології в банках
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Вимоги до програмного забезпечення

Програмне забезпечення має відповідати таким характеристикам: модульність (виконання умови дозволяє знизити витрати щодо змін функціональної можливості системи за рахунок варіювання конфігурації її окремих елементів); відкритість (вимога, спрямована на забезпечення системи взаємодіяти з іншим програмним забезпеченням за певними стандартами); бінарна сумісність із попередніми застосуваннями" що дозволяє взаємодіяти з успадкованими системами; масштабованість програмного забезпечення для широкого спектра системних конфігурацій від ізоморфної робочої станції до корпоративної інформаційної системи; незалежність від платформи (обмежене однією платформою застосування накладає обмеження на придбання систем у майбутньому. Час від часу компанії з низки причин (продуктивність, масштабованість, вартість тощо) змінюють діючі операційні системи на інші. Змінюючи платформи, більшість компаній розраховують перенести застосування зі старої платформи на нову. При цьому застосування, побудовані на основі незалежної від платформ системи, можуть бути зразу ж використані на новій платформі. Застосування, що прив'язані до операційної системи або мережевої операційної системи, у такому разі доводиться переписувати або навіть повністю замінювати. Якщо вартість переписування або заміни застосувань перевищує дохід від інвестицій у нову платформу, компанія змушена зберегти своє далеко не оптимальне операційне середовище); відповідність нормативній конфігурації комп'ютера (більшість організацій використовують різні моделі комп'ютерів різних виробників. Цим моделям попередньо задана конфігурація без урахування специфіки користувача. Крім того, вони можуть відрізнятись і за складом комплектуючих. Через певний час, коли потрібно буде поповнення чи поновлення драйверів і застосувань, відповідно різко зростуть часові та фінансові витрати); сумісність із застосуваннями інфраструктури, що об'єднує не лише користувачів одного підприємства, а й основних його ділових партнерів та замовників (ділові організації вже виявили потенційні можливості обробки даних у масштабі кількох підприємств. Побудувавши застосування на основі вказаної інфраструктури, компанії всього світу змогли отримати несподівано високі доходи за своїми інвестиціями в інформаційні технології); наявність вбудованої діагностики вірусів на клієнтських місцях і серверах (на підприємстві досить одного успішного вірусного нападу, щоб відновлення інформаційної структури "з'їло" не лише річний бюджет на інформаційні технології, а й весь прибуток підприємства); наявність ефективної системи відновлення часткової працездатності системи у форс-мажорних ситуаціях тощо.

Робота з персоналом

Створення автоматизованої системи управління підприємством вимагає проведення роботи з персоналом: процес навчання персоналу має бути спрямований на забезпечення максимальної ефективності засвоєння базових понять. Одним із відомих способів є використання засобів мультимедіа. Під час звичайного навчання в класній кімнаті сприймається та запам'ятовується 10% матеріалу. Використання аудіовізуального ряду збільшує сприйняття до 50-80% загального обсягу матеріалу; користувачі повинні мати доступ лише до тих програм і функцій, що необхідні для виконання робочих обов'язків; регулярне навчання користувачів ефективних методів роботи із системою та застосуваннями. Найсуттєвіша частина вартості володіння персональним комп'ютером пов'язана з трудовими витратами. Більшість проблем користувача вимагають прямої участі адміністратора в настроюванні комп'ютера користувача, що збільшує трудові витрати адміністративного персоналу. Приклад: необережне знищення системних файлів користувачем, зміна конфігурації системи, інсталяція додаткових програм, що призводить до конфліктів із програмним забезпеченням, яке вже використовується, непродуктивні дії кінцевого користувача (тобто час, на них витрачений). Систематичне навчання користувачів дозволяє знизити ці витрати.

Питання для самоконтролю

1. Охарактеризуйте цілі сучасного банку.

2. Опишіть функціональну структуру сучасного банку.

3. Дайте визначення програмного комплексу Операційний день банку: період упровадження; функції.

4. Охарактеризуйте основні етапи розвитку систем автоматизації банківських операцій (САБО).

5. Охарактеризуйте принципи побудови сучасної системи автоматизації банківських операцій (САБО).

6. Яке призначення ядра системи, інших модулів?

7. Охарактеризуйте основні підсистеми системи автоматизації фінансово-господарської діяльності (САФГД).

8. Опишіть інтерфейси повнофункціональності системи автоматизації банківських операцій.

9. Охарактеризуйте особливості сучасного ринку банківських програмних продуктів. Назвіть основні фірми - лідери розробки сучасних банківських продуктів.

10. Які вимоги висувають сьогодні банки-замовники до програмних банківських продуктів?

11. Що собою являє сукупна вартість володіння банківською системою?

12. Охарактеризуйте напрями розвитку сучасних банківських інформаційних систем.

13. Наведіть перелік факторів ризику інформаційних систем.

14. Наведіть основні вимоги, що спрямовані на підвищення рентабельності функціонування інформаційної системи і забезпечення її розвитку за збереження вкладених коштів.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси