Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
Акт вибуття (ліквідації) об'єкта права інтелектуальної власності в...Введення в господарський обіг об'єктів права інтелектуальної...Методичні підходи до визначення ринкової вартості нематеріальних...Управління об'єктами права інтелектуальної власностіПередача права користування об'єктом інтелектуальної власності за...
Акт вибуття (ліквідації) об'єкта права інтелектуальної власності в...Інвентарна картка обліку основних засобів (типова форма № ОЗ-6)Інвентарна картка обліку основних засобів МНА (типова форма № ОЗ-6)Картка складського обліку матеріалів (типова форма № М-12)Картка обліку малоцінних і швидкозношуваних предметів (типова форма №...
 
Головна arrow Бухоблік та Аудит arrow Бухгалтерський та податковий облік: Первинні документи та порядок їх заповнення
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Акт введення в господарський оборот об'єкта права інтелектуальної власності в складі нематеріальних активів (типова форма № НА-1)

Форма № НА-1 (табл. 3.21) застосовується підприємствами, установами й організаціями незалежно від форми власності для оформлення операцій по введенню в господарський оборот придбаних (створених) об'єктів права інтелектуальної власності в складі нематеріальних активів.

Акт складається в одному примірнику на кожний окремий об'єкт на підставі технічної, науково-технічної й іншої документації (ліцензійний договір, авторський договір, патент і т. д.), підписується головою і членами комісії, особою, відповідальною за прийняття для використання об'єкта права інтелектуальної власності. Складає акт комісія, призначувана наказом керівника підприємства.

При оформленні акта введення в господарський оборот об'єкта права інтелектуальної власності в графі:

"Найменування і номер документа, що підтверджує майнові права на об'єкт права інтелектуальної власності" вказується: номер патенту на винахід; номер патенту на промисловий зразок; номер свідоцтва на знак для товарів і послуг; номер авторського посвідчення і т. ін.;

"Дата виникнення права" — відзначається дата підписання договору, дата пріоритету, дата створення і т. д.;

"Власник об'єкта права інтелектуальної власності" — вказується власник майнових прав на об'єкт права інтелектуальної власності, який може використовувати об'єкт права інтелектуальної власності на власний розсуд.

Таблиця 3.21

Акт введення в господарський оборот об'єкта права інтелектуальної власності в складі нематеріальних активів (типова форма № НА-1)

У рядку:

"Правові умови введення об'єкта права інтелектуальної власності в господарський оборот" — вказується назва документації, відповідно до якої об'єкт права інтелектуальної власності вводиться в господарський оборот (назва і номер документа, що підтверджує введення такого об'єкта в господарський оборот (договір на використання майнових прав інтелектуальної власності, ліцензійний договір і т. ін.));

"Документ, що підтверджує вартість об'єкта права інтелектуальної власності" — указується повна назва акта оцінки, номер і дата складання акта.

В акті введення в господарський оборот об'єкта права інтелектуальної власності наводиться характеристика такого об'єкта, що містить докладний його опис і порядок використання, особливості і переваги, відзначаються основні якісні і кількісні показники об'єкта права інтелектуальної власності.

Оформлений акт підписується головним бухгалтером і затверджується керівником підприємства або особою, на те уповноваженою.

Інвентарна картка обліку об'єкта права інтелектуальної власності в складі нематеріальних активів (типова форма № НА-2)

Інвентарна картка обліку об'єкта права інтелектуальної власності в складі нематеріальних активів (табл. 3.22) застосовується для аналітичного обліку групи однотипних за призначенням та умовами використання об'єктів, що надійшли в одному календарному місяці і на одну відповідальну за їхнє використання особу.

Інвентарна картка відкривається в бухгалтерії на кожен об'єкт або групу об'єктів права інтелектуальної власності, заповнюється в одному екземплярі на підставі "Акта введення в господарський оборот об'єкта права інтелектуальної власності в складі нематеріальних активів".

У рядку "Повна назва об'єкта права інтелектуальної власності із зазначення реквізитів" вказується назва об'єкта права інтелектуальної власності і назва документації, на підставі якої такий об'єкт введений у господарський оборот підприємства (договір на використання майнових прав інтелектуальної власності, ліцензійний договір і т. ін.).

У графі "Код субрахунку бухгалтерського обліку об'єкта права інтелектуальної власності" вказується код субрахунку бухгалтерського обліку.

У розділі "Характеристика об'єкта права інтелектуальної власності за призначенням" наводяться лише основні, властиві цьому об'єктові ознаки або властивості. У випадку обліку групи об'єктів права інтелектуальної власності основні показники, що характеризують такі об'єкти, наводяться не за кожним об'єктом окремо, а в цілому за всією групою об'єктів права інтелектуальної власності, що враховуються в інвентарній картці.

Підставою для оцінок в інвентарній картці про вибуття об'єкта права інтелектуальної власності є "Акт вибуття (ліквідації) об'єкта права інтелектуальної власності в складі нематеріальних активів" (типова форма № НА-3).

Таблиця 3.22

Інвентарна картка обліку об'єкта права інтелектуальної власності в складі нематеріальних активів (типова форма № НА-2)

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі теми

Акт вибуття (ліквідації) об'єкта права інтелектуальної власності в складі нематеріальних активів (типова форма № НА-3)
Введення в господарський обіг об'єктів права інтелектуальної власності на інновацію
Методичні підходи до визначення ринкової вартості нематеріальних активів – об'єктів інтелектуальної власності
Управління об'єктами права інтелектуальної власності
Передача права користування об'єктом інтелектуальної власності за ліцензійним договором
Акт вибуття (ліквідації) об'єкта права інтелектуальної власності в складі нематеріальних активів (типова форма № НА-3)
Інвентарна картка обліку основних засобів (типова форма № ОЗ-6)
Інвентарна картка обліку основних засобів МНА (типова форма № ОЗ-6)
Картка складського обліку матеріалів (типова форма № М-12)
Картка обліку малоцінних і швидкозношуваних предметів (типова форма № МШ-2)
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси