Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
Застосування реєстраторів розрахункових операційОБЛІК РОЗРАХУНКОВИХ ТА КРЕДИТНИХ ОПЕРАЦІЙОблік фінансово-розрахункових операційРОЗРАХУНКОВІ ОПЕРАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ
Економічний зміст оплати праці і завдання її облікуЕкономічна сутність заробітної плати в бюджетних установах та...Економічний зміст розрахункових операційЕкономічний зміст та організація обліку розрахунківЕкономічний зміст та оцінка запасів
 
Головна arrow Бухоблік та Аудит arrow Бухгалтерський облік у бюджетних установах
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

ОБЛІК РОЗРАХУНКОВИХ ОПЕРАЦІЙ

1. Економічний зміст та завдання обліку розрахунків.

2. Облік розрахунків за платежами і податками до бюджету.

3. Облік розрахунків з іншими дебіторами і кредиторами.

4. Облік розрахунків з постачальниками та підрядниками.

5. Облік розрахунків з підзвітними особами.

6. Облік розрахунків по відшкодуванню завданих збитків.

7. Облік довгострокових зобов'язань.

8. Інвентаризація розрахунків.

9. Облік списання простроченої дебіторської та кредиторської заборгованості.

Використані джерела

1. Закон України "Про податок на додану вартість" № 168/97 від 03.04.97 року з врахуванням змін внесених законом № 2505 від 25.03.05 р.

2. Закон України "Про оподаткування прибутку підприємств" від

22.05.97 року № 283/97-ВР.

3. Постанова КМУ № 1404 від 09.10.2006 р. "Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти".

4. Інструкція з обліку коштів, розрахунків та інших активів бюджетних установ. Наказ ДКУ від 26.12.2003 р. № 242.

5. Порядок списання кредиторської заборгованості бюджетних установ, строк позовної давності якої минув. Наказ Держказначейства України № 73

від 08.05.2001 р.

7. Інструкція про службові відрядження в межах України та за кордон. Затверджена наказом Мінфіну України від 13.03.1998 р. № 59 (в редакції наказу Мінфіну України № 146 від 10.06.1999 р.).

8. Про норми відшкодування витрат на відрядження в межах України та за кордон. Постанова КМУ від 23.04.1999 р. № 663.

Економічний зміст та завдання обліку розрахунків

Бюджетні установи в процесі виконання бюджету ведуть розрахунки з різними організаціями, від яких отримують послуги (в т.ч. комунальні), продукти харчування, медикаменти, основні засоби та інші матеріальні цінності, що необхідні для функціонування установи. Всі ці операції обліковуються як розрахунки з різними дебіторами та кредиторами.

Кредиторська заборгованість - це зобов'язання установи перед іншими юридичними та фізичними особами щодо сплати їм заборгованості за вже отримані матеріальні цінності, роботи чи послуги.

Дебіторська заборгованість - це фінансовий актив установи, що виникає унаслідок договірних відносин між двома юридичними особами, серед яких одна, що є власником активу, після настання відповідних умов угоди має право на отримання платежів, товарів, робіт чи послуг.

Попередня оплата - оплата товарів (робіт чи послуг) готових до відвантаження (надання) установі після отримання платежу відповідно до чинного законодавства.

В бюджетних установах використовується безготівкові та готівкові форми розрахунків.

Готівкові розрахунки застосовуються для розрахунків з працівниками, студентами, учнями по оплаті праці, допомоги, стипендіях, підзвітних сумах, по відшкодуванню завданих збитків та за іншими операціями з працівниками установи. Готівкові розрахунки з різними організаціями за матеріали, роботи, послуги здійснюються в межах встановлених сум, відповідно до Положення № 637.

Безготівкові розрахунки є переважним видом розрахунків і передбачають перерахування коштів з рахунку установи на рахунок одержувача.

Безготівкові розрахунки при казначейському обслуговуванні здійснюються через органи держказначейства, який і виконує функції обслуговуючого банку.

Усі господарські відносини установи з постачальниками товарів (робіт та послуг) оформляється договорами, форми і порядок укладення яких регулюється Цивільним кодексом. Договори можуть укладатися установами (крім довгострокових) виключно в межах бюджетних асигнувань, установлених кошторисами. Витрати за договорами, укладеними без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті.

Так як попередня оплата в розрахунках з постачальниками обмежена і дозволяється законодавством в окремих випадках, то більшість розрахунків бюджетні установи здійснюють на умовах оплати після отримання товарів, робіт, послуг.

Основними завданнями обліку розрахунків є:

- реєстрація в органах держказначейства всіх зобов'язань (минулого і поточних бюджетних періодів) розпорядниками коштів;

- суворе дотримання строків погашення всіх видів заборгованості,

- зниження рівня заборгованості бюджетних зобов'язань минулих періодів і недопущення її виникнення її виникнення за зобов'язаннями поточного року;

- своєчасне внесення змін до зареєстрованих в органах Держказначейства зобов'язань у зв'язку зі зміною умов договору (складання додаткових угод, розірвання договору тощо);

- дотримання законності розрахунків;

- контроль за правильним і своєчасним оприбуткуванням оплачених матеріальних цінностей;

- забезпечення правильності ведення бухгалтерського обліку розрахункових операцій та відображення цих показників у звітності.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси