Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
Основні напрямки комплексної раціоналізації.Основні напрямки та перспективи розвитку торгівлі товарами народного...Ефективність використання технологічного устаткування при виконані...ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТКомплексна механізація навантажувально-розвантажувальних робіт у...
Наукова організація праці при проектуванні туристських комплексів і...Ефективність використання технологічного устаткування при виконані...Методологічні основи розробки і вибору раціональних варіантів...Комплексна механізація навантажувально-розвантажувальних робіт у...Тема: "Торговельно-логістичні процеси в магазинах туристського...
 
Головна arrow БЖД arrow Охорона праці в туристському комплексі
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Основні положення протипожежного захисту в туристському комплексі

Організація протипожежного захисту в туристському комплексі

Найбільш розповсюдженими причинами виникнення пожеж у туристських комплексах є такі:

• Порушення правил використання приладів і технічної експлуатації електричних систем і електрознаряддя: різноманітні несправності, які виникли в процесі виробництва або експлуатації електричних приладів, освітлення, телевізорів; залишені без нагляду й увімкнені на довгий термін електронагрівачі: розташування освітлювальних ламп поблизу легкозаймистих предметів: перевантаження електросистем; зношення і порушення ізоляції; порушення ламп в освітлювальних приладах і, як наслідок, виникнення пожежі через надмірне нагрівання оточуючих речей.

• Необережне користування вогнем: потрапляння тліючих сірників 1 сигарет на легкозаймисті речовини; тліючі частинки тютюну, що переносяться повітряною масою: використання для освітлення сірників, запальничок, свічок.

• Порушення технологічних процесів і використання несправних виробничих приладів; використання відкритого вогню для відігрівання замерзлих труб водопротоків: використання відкритого вогню для освітлення у виробничих умовах; використання легкозаймистих речовин для чищення меблів: нагрівання від тертя різних поверхонь: спалювання сміття, листя та інших відходів у непередбачених для цього місцях; збереження фарб, лаків та інших будівельних легкозаймистих речовин у непередбачених для цього місцях.

• Несправність печей і газоходів, порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації; порушення граничних норм опалення в печі; установка газових приладів біля легкозаймистих матеріалів 1 речовин; використання в якості газопроводів вентиляційних каналів. Попередження пожеж здебільшого залежить від чіткого усвідомлення персоналом туристського комплексу необхідності протипожежної профілактики, швидкого реагування в складних ситуаціях, взаємодії зі службами пожежної охорони. Адміністрація туристського комплексу повинна:

- забезпечити своєчасне виконання протипожежних заходів при проектуванні, будівництві й експлуатації готелю та прилеглої території:

- слідкувати за виконанням правил і норм протипожежної безпеки;

- виділяти необхідні кошти на виконання протипожежних заходів, придбання Засобів пожежегасіння;

- назначити відповідальних за забезпечення пожежної безпеки

будівель, корпусів, складів тощо;

- організувати на об'єктах протипожежний Інструктаж і заняття з пожежно-технічного мінімуму:

- періодично перевіряти стан пожежної безпеки об'єкта, наявність і справність технічних засобів боротьби з пожежами, систем її сигналізації.

Директор туристського комплексу назначає відповідального за проведення протипожежної роботи в туристському комплексі (з інженерно-технічних працівників).

За безпеку окремих служб, ділянок відповідають керівники цих підрозділів, які затверджуються наказом. У готелях, де працює понад 200 осіб, створюються ГТТК - пожежно-технічні комісії, керівником яких є головний інженер.

Основним завданням ПТК є:

- розробка заходів пожежної безпеки, попередження виникнення і розповсюдження пожеж;

- встановлення протипожежного режиму та проведення масової

роз'яснювальної роботи про виконання правил і норм протипожежної безпеки серед працівників 1 гостей туристського комплексу;

- контроль за виконанням дирекцією туристського комплексу настанов Держпожежнагляду:

- щоквартальна перевірка приміщень туркомплексу і складання акта з указівкою прізвищ виконавців і строків його виконання:

- при появі в готелі диму або виникнення пожежі черговий персонал повинен негайно викликати пожежну команду і сповістити про це керівництво туристського комплексу, а в нічний час - черговому диспетчеру, який має вжити заходів щодо усунення пожежі та П розповсюдження до приїзду пожежної команди.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі теми

Основні напрямки комплексної раціоналізації.
Основні напрямки та перспективи розвитку торгівлі товарами народного споживання в туристському комплексі
Ефективність використання технологічного устаткування при виконані логістичних операцій на складах і в роздрібній мережі туристського комплексу
ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТ
Комплексна механізація навантажувально-розвантажувальних робіт у роздрібній мережі туристського комплексу
Наукова організація праці при проектуванні туристських комплексів і громадського харчування.
Ефективність використання технологічного устаткування при виконані логістичних операцій на складах і в роздрібній мережі туристського комплексу
Методологічні основи розробки і вибору раціональних варіантів логістичних процесів у туристському комплексі
Комплексна механізація навантажувально-розвантажувальних робіт у роздрібній мережі туристського комплексу
Тема: "Торговельно-логістичні процеси в магазинах туристського комплексу та визначення трудомісткості операцій"
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси