Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
Використання ЕМ-препаратів на озимих та ярих зернових культурахЗасоби, що стимулюють еритропоез (протианемічні препарати)Метадон та інші препарати
Інтенсивна технологія вирощування соняшникуВикористання ЕМ-препаратів на озимих та ярих зернових культурахЗасоби, що стимулюють еритропоез (протианемічні препарати)
Інтенсивна технологія вирощування ріпаку озимогоВикористання ЕМ-препаратів на озимих та ярих зернових культурахНорми внесення мінеральних добрив при вирощуванні насіння ріпаку...
Інтенсивна (індустріальна) технологія вирощування цукрового бурякуЦукрові буряки в сівозмінахЦукровий буряк
 
Головна arrow Агропромисловість arrow Системи сучасних інтенсивних технологій у рослинництві
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Використання ЕМ-препаратів на сої

Влітку або восени зразу після збирання попередника, де використовується подрібнення рослинних решток, проводиться обробіток грунту ЕМ-А в дозі 60- 90 л/га. Через 7 діб вносять ЕМ-бокаші в кількості 3-5 т/га. Обробку ЕМ-препаратами необхідно проводити до 5-10 жовтня.

Посівний матеріал сої обробляється бульбочковими бактеріями (нітрагін, ризоторфін тощо) згідно їх рекомендацій. Зразу після посіву проводять обприскування грунту ЕМ-А в дозі 40-60 л/га.

При настанні фази 1-5 справжніх листків сої вноситься ЕМ-А в дозі 60 л/га. При висоті рослин 20-30 см проводиться повторне обприскування посівів ЕМ-А дозою 40-60 л/га. За потреби, якщо прогнозується поява шкідників і хвороб, проводиться обробка посівів ЕМ-5 в дозі 2-3 л/га.

Використання ЕМ-препаратів на соняшнику

Влітку або восени обробіток подібно до сої. Обробка посівного матеріалу розчином ЕМ-А проводиться в пропорціях від 1:1000, методом занурення або безперервно розпилюється на зерно, або обробляється в протруювальних машинах. Норма витрати 10-20 л/т робочого розчину (0,15-0,350 л/т ЕМ-А). У той же день здійснюють сівбу. Зразу після посіву проводять обприскування ґрунту ЕМ-А в дозі 60-90 л/га.

При настанні фази 2-4 листків соняшника вноситься ЕМ-А в дозі 30-60 л/га. Перед змиканням міжрядь проводиться обприскування посівів ЕМ-А дозою 30-40 л/га. За потреби, якщо прогнозується поява шкідників і хвороб, проводиться обробка посівів ЕМ-5 в дозі 2-3 л/га. Препарати вносять ввечері, вранці або в похмурі прохолодні дні. ЕМ- А можна вносити по росі або перед дощем.

Використання ЕМ-препаратів на озимому ріпаку

Зразу після збирання попередника, де використовується подрібнення рослинних решток, проводиться обробіток ґрунту ЕМ-А в дозі 60-90 л/га. Через 7 діб вносять ЕМ-бокаші в кількості 5-10 т/га, але за 20-30 діб до висіву посівного матеріалу.

Обробка посівного матеріалу розчином ЕМ-А проводиться в пропорціях від 1:1000. Обробляється насіння цим розчином методом занурення або безперервно розпилюється на нього, або обробляється в протруювальних машинах. Норма витрати 10-30 л/т робочого розчину (0,15-0,50 л/т ЕМ-А). Можна додавати інертний матеріал для поглинання зайвої вологи. В той же день насіння висівається.

При настанні фази 3-5 листків вноситься ЕМ-А в дозі 40-60 л/га, але до 5-10 жовтня. Навесні, через 7-14 діб після настання температури +10°С повітря та фізичної стиглості ґрунту (ранньовесняного боронування, закриття вологи), в період відновлення вегетації вноситься ЕМ-А в дозі 60 л/га. При висоті рослин 30-40 см проводиться наступний обробіток посівів ЕМ-А в дозі 20-40 л/га. За потреби, якщо прогнозується поява шкідників і хвороб, проводиться обробка посівів ЕМ-5 в дозі 2–3 л/га.

Використання ЕМ-препаратів на цукровому буряку

Влітку або восени зразу після збирання попередника, де використовується подрібнення рослинних решток, проводиться обробіток ґрунту ЕМ-А в дозі 60-90 л/га. Через 7 діб вносять ЕМ-бокаші в кількості 10 т/га. Обробіток ЕМ-препаратами необхідно проводити до 5-10 жовтня.

Обробка посівного матеріалу розчином ЕМ-А проводиться в пропорціях від 1:1000. Обробляється насіння цим розчином методом занурення, безперервного розпилення або в протруювальних машинах. Норма витрати робочого розчину 10-20 л/т (0,322-0,625 л/т ЕМ-А). Насіння в той же день висівається. Зразу після посіву проводять обприскування грунту ЕМ-А в дозі 60-90 л/га.

При настанні фази 3-6 листків цукрових буряків вноситься ЕМ-А в дозі 40-70 л/га. Перед змиканням міжрядь проводиться обприскування посівів ЕМ-А дозою 20-40 л/га.

За потреби, якщо прогнозується поява шкідників і хвороб, проводиться обробка посівів ЕМ-5 в дозі 2-3 л/га. Препарати вносять ввечері, вранці або в похмурі прохолодні дні. ЕМ-А можна вносити по росі або перед дощем.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси