Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Менеджмент arrow Ділова кар'єра
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Чоловічий костюм

У всьому світі одягом для офісу вважається костюм. Він є універсальним одягом. Костюм не має національних особливостей. Костюм - це штани і піджак. Третім елементом може бути жилет.

У спекотну погоду допускаються певні послаблення у костюмному режимі. Наприклад, дозволяється знімати піджак. Якщо ж температура не перевищує 25 градусів тепла, то в офісах повертаються до костюмів. Влітку доречні костюми з легкої натуральної тканини.

Костюм є найпоширенішою та найбільш визнаною одежею бізнесменів. Костюм - візитівка ділової людини. Акуратність і підтягнутість в одежі часто асоціюється із організованістю у роботі, з умінням цінувати свій і чужий час.

Костюм - це основа основ ділового іміджу. Бажано щоб він був виготовлений з натуральної тканини. Тканина для чоловічих костюмів може бути різною - однотонною, з тонкими смужками або з приглушеними клітинками.

Особлива увага приділяється піджаку. Бажано щоб він був однобортним. Це означає, що ґудзики розташовані лише на одній його стороні, - правій (на тому борту, який прилягає до правої руки). Довжина рукава має сягати основи великого пальця.

Сорочка може бути будь-якого кольору. Класичною вважається біла або блакитна. Коли чоловік одягає костюм, то має бути і краватка.

Костюм чоловіка - це основний предмет, що говорить про респектабельність його власника. По костюму зустрічають і оцінюють людину.

У зв'язку з костюмом слід мати на увазі наступне.

Жилет додає підтягнутості і респектабельності. Він доречний як повним, так і худим людям. Костюм будь-якого фасону буде мати респектабельний вигляд, якщо його вибрати відповідно до особливостей фігури. Якщо людина є високою на зріст, стрункою, має пропорційну фігуру, то їй підійде будь-який костюм.

Солідний повний чоловік повинен вибирати костюм з однобортним піджаком.

Двоборний піджак має гарний вигляд на худорлявій людині. Такий піджак візуально розширює фігуру.

Костюму, зрозуміло, потрібна сорочка. Для офісу вибирають світлу однотонну сорочку. За однотонного костюма на сорочці допускаються ледь помітні смужки.

Костюм відіграє дещо меншу роль у діяльності людей творчих професій (художників, письменників, фотографів тощо). Працювати вони можуть без костюма. Людям творчих професій доводиться і контактувати із замовниками або покупцями. У таких ситуаціях потрібен костюм.

Суспільна думка надає чоловікам творчих професій лише одне послаблення - щодо краватки. Їм дозволено пов'язувати краватку типу "Ескот" (простіше кажучи - нашийну хустину). Без штанів і піджака не обходяться і вони.

Слід пам'ятати, що найкращий діловий костюм - це той, про який працівник забуває впродовж свого робочого дня.

Елітна чоловіча ділова одежа

Зупинилася на кількох елітних костюмних брендах.

Zilli. На ринку одягу класу люкс бренд існує вже близько 40 років. "Zilli" є невеликою сімейною компанією. ЇЇ знають ті, для кого її продукція складає інтерес і є доступною за ціною. У бізнесменів та політиків бренд користується великою популярністю. На початку 2008 року у Києві найдешевший костюм цього бренду коштував щонайменше 17 тис. грн. (3,5 тис. доларів). Ціна найдорожчого костюма сягала 25 тис. грн. (5 тис. доларів). Для виробів використовувалася найтонша вовна. Додавалося золото та алмазна пилюка. Сорочки виготовлялися з найкращого єгипетського бавовника, який оброблявся в Італії. Цим і пояснюється висока ціна продукції.

Костюмам бренду "Zilli" віддавали перевагу, зокрема, Президент В. Ющенко, спікер В. Литвин, перший віце-прем'єр-міністр О. Турчинов.

Вrioni. Більшість українських політиків віддає перевагу костюмам цього бренду. Костюми "Вrioni" є такими ж елітними і дорогими, як і костюми "Zilli". Назва бренду походить від югославського острова Вrioni. До Другої світової війни там збиралися, так би мовити, вершки європейського суспільства.

Згодом цей острів однією із своїх резиденцій зробив югославський президент Йосип Броз Тіто.

Костюми "Brioni" шиються згідно з оригінальною концепцією крою. Їм притаманна багата палітра кольорів. Для виготовлення костюмів використовуються оригінальний діапазон тканин - від найм'якішого кашемірового шовку до високотехнологічного ескоріала-натурального волокна, що не зминається.

Найдешевший товар цього бренду, - чоловічі шкарпетки, - на початку 2008 року коштував від 115 грн. За найдешевшу сорочку потрібно було сплатити 2 тис. грн., за костюм - від 12 тис. грн., а за пальто - від 18 тис. грн. Костюми "Brioni" купували лідер Партії регіонів В. Янукович та соціаліст М. Рудьковський. Президента В. Ющенка не влаштовував чомусь крій "Brioni".

Zegna. Бренд належить до ґатунку всесвітньо відомих. Сатана у фільмі "Адвокат диявола" був одягнений у костюм від Ermenegildo Zegna. Слід зазначити, що чоловічі костюми від Versace та Gucci шиються саме на фабриках Ermernegildo Zegna. Костюми цього бренду шиються за традиційною технологією. Для внутрішньої основи використовується кінське волосся. Ґудзики - рогові. Робота - обов'язково ручна.

Термін служби костюма досягає 10 років. Для багатих чоловіків мати костюм бренду "Zegna" є так важливо, як і мати дорогий швейцарський годинник чи дорогий автомобіль.

У київському бутіку на початку 2008 року шкарпетки коштували 250 грн. Ціна костюма з колекції "весна-літо-2008" була у діапазоні від 7 до 25 тис. грн.

Kiton. Костюми, краватки цього італійського бренду вважаються такими, що виготовлені на найвищому рівні швацької майстерності. Їх шиють ручним способом. Використовується найтонша елітна шерсть. Термін виготовлення костюма складає півтора-два місяці.

Нині, як і раніше, костюми "Kiton" виготовляються обмеженими партіями (щорічно кілька тисяч). Завдяки неаполітанському плечу всі костюми "Kiton" на їх власниках "сидять" вільніше і невимушеніше, порівнюючи із костюмами інших брендів.

Таку фрівольність у діловому етикеті може дозволити собі лише людина з високим статусом.

Інші бренди. Французькі будинки мод також належать до кращих у світі виробників чоловічої ділової одежі. Поміж брендів слід зазначити: "Lanvin", "Balmain", "Francesco", "Smalta". У брендів - відмінна репутація та велике коло прихильників високого рівня.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші