Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Менеджмент arrow Ділова кар'єра
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Службовий секс

Одна дама якось справедливо зазначила: "Для дружби потрібен час, а для кохання - місце". Офіс, можливо, не є кращим місцем для сексу, але, як свідчить багатий практичний досвід, трапляється і у виробничих умовах.

Автору цієї книги довелось якось бесідувати з канадкою українського походження, яка тимчасово повернулася на історичну батьківщину. На довше в Україну можна заманити хіба що Романа Зварича, але для цього потрібні великі гроші.

Розмова з канадкою, яка, зрозуміло, вважала, що справжня українська мова є лише у Канаді, поступово торкнулася виробничого сексу. Канадка зазначила, що аборигенні українці (тобто ми з вами), очевидно, наїлися якогось дурману, оскільки маємо великий потяг до сексу у робочих умовах. Вона зазначала, що позашлюбним сексом грішать і українці, які потрапили до Країни Кленового Листа, але партнерів для таких приємних занять знаходять на полях для гри у теніс, гольф, басейнах тощо. В Україні партнерів для службового кохання знаходять швидше і ближче.

Тим, хто не хотів би провокувати своїх співпрацівників-чоло-віків, психологи радять переглянути свій гардероб. Міні і декольте відкласти для романтичних зустрічей поза межами офісу.

Роман з босом здавна вважався грою з вогнем. Певний час такій працівниці надається режим якнайбільшого сприяння. Вона звикає до того, що так буде завжди. Забуває відповідь Марка Твена на запитання журналіста про те, чим перше кохання відрізняється від останнього. Письменник відповів: "Тим, що останнє здається першим, а перше - останнім". Коли у боса кохання до співробітниці минає (бо, очевидно, настає з другою), то використану співробітницю звільняють з роботи. Так було, так є, так буде.

Дівчата і жінки використовують провокаційні прийоми - кокетство, флірт, стрілянину очицями. Вважають, що це - безвідмовна зброя. Насправді ж бере вона небагатьох з чоловічого племені. Більшість чоловіків вважають, що від таких представниць жіноцтва не слід чекати трудових звершень, бо вони легковажні.

Розумні дами (а є й такі) радять відмовитися від використання на роботі прийомів з жіночого арсеналу. Не слід також спішити з прийняттям знаків уваги. До компліментів колег слід ставитись без серцевого хвилювання, а двозначні - присікати негайно.

Службові романи стають нормою. Третина співробітників офісів у різних країнах зізналися, що мали любовні стосунки з колегами. Згідно із соціологічними опитуваннями, найчастіше на роботі встановлюють інтимні взаємини з метою просування по кар'єрній драбині. Найбільша схильність до службових романів - у артистів та журналістів. Найменше кохання на робочому місці мали бібліотекарі та міліціонери. Як правило, перший крок до інтиму на роботі роблять представниці чудесної статі. Службові романи набувають масштабів небезпечного вірусу. Зрозуміло, що вакцина проти нього відсутня. У результаті одного із соціологічних досліджень виявилося, що 32% жінок та 18% чоловіків забезпечують собі кар'єрне зростання завдяки сексуальним стосункам з начальством.

Якщо в Україні, не дивлячись на Чорнобильську катастрофу, секс ще залишається у пошані, то картина не є такою різнобарвною у низці країн світу.

Найбільша ділова асоціація Японії - "Кейданрен" висловила стурбованість тим, що японські працівники замало займаються сексом, проводять недостатньо часу із сім'ями і не заводять дітей. Асоціація рекомендувала своїм компаніям - членам (а їх 1,6 тисяч) влаштовувати так звані "тижні сім'ї" під час яких працівникам надається більше часу на домашні справи.

Стурбованість асоціації зумовлена тим, що японські працівники після часу, проведеного на роботі, з огляду на втому, рідко займаються сексом і проводять мало часу з дітьми. Наслідком цього є зниження народжуваності та демографічні негаразди. Підраховано, що у першій половині другого десятиліття XXI століття у Японії на двох пенсіонерів буде припадати лише одна дитина. До 2030 року кількість робочої сили скоротиться на 16%, порівнюючи з 2008 роком.

Компанія "Nippon Oil" заборонила співробітникам працювати у вихідні дні. Для того, щоб співробітник міг залишитися на робочому місці після семи годин вечора, потрібний дозвіл начальства.

Виявилося, що не всі працівники відгукнулися на полум'яні заклики інтенсифікувати секс. Багато з них використовують додатковий вільний час для того, щоб провести його у барі з колегами, почесати язики та випити чарку саке - теплої рисової горілки. Автор цих рядків ще якось може зрозуміти японців, які не хочуть займатися сексом, але не може зрозуміти - навіщо вони п'ють теплу гидоту. Невже японці думають, що у них руки відсохли б, якщо вони охолодили саке чи імпортували з України шедеври її лікеро-горілчаної промисловості?

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші