Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Менеджмент arrow Ділова кар'єра
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Анкета

Правила ділового етикету

У газеті " Обзор " за 8 квітня 2008 року (саме в цей день авторові цих рядків виповнилося 60 років) була опублікована анкета про правила ділового етикету. Кожне із запитань мало два варіанти відповіді - А і Б. Наприкінці запитань подавалися висновки. Наводимо далі цю анкету.

1. За обідом ви сядете з шефом чи з несимпатичною вам людиною?

А. З начальником.

Б. Поряд з неприємною вам людиною.

2. Вам доручили завдання і ваш шеф, і директор. Як ви вчините?

А. Зробите всі справи по порядку. Б. Займетеся новою справою.

3. Вам не вдалося виконати роботу у встановлений термін. Як ви будете вирішувати цю проблему.

А. Повідомите про це шефу.

Б. Хай проблему вирішує начальство.

4. Між вами і одним з колег трапилася сварка. Як ви себе вестимете?

А. Не звертатимете на це увагу. Б. Будете виясняти відносини.

5. Ви випадково узнали про любовні зв'язки вашого шефа з секретаршею. Що робитимете?

А. Збережете інформацію у таємниці. Б. Розповісте інформацію колегам.

6. Що необхідно з вашої точки зору для просування по службовій драбині?

А. Праця та інтелект. Б. Протекція.

7. Які теми можна зачіпати у бесідах з колегами? А. Політика, мистецтво тощо.

Б. Відносини із співробітниками.

8. Якщо на роботу ходять лише у костюмі, а ви цього не любите, то ви:

А. Виясняєте чи це необхідно.

Б. Підкоряєтеся усталеному порядку.

9. Що ви вчините, якщо ваша фірма потрапила у смугу невезіння?

А. Поговорите з шефом про майбутнє. Б. Розпочнете пошук нової роботи.

10. Шеф не схвалив виконану вами роботу, але не пояснив чому. Ви:

А. Прохаєте його пояснити. Б. Вияснюєте причини у колег.

Оцінка відповіді формулювалася так. Якщо переважали відповіді "А", то вам вдалося знайти належний тон з колегами, хоч ділові відносини ви інколи замінюєте дружніми. У складних ситуаціях орієнтуєтеся на свою вигоду. Інколи спокушуєтеся поінтригувати. Це - не найкраща лінія поведінки.

Якщо ж переважають відповіді " Б ", то ви завжди поводите себе гідно. Вмієте проявити прямоту, залишаючись делікатним. Люди шанують вас. Навіть зауваження з вашого боку ними сприймаються без образи. Ви не вдаєтеся до інтриг, не поширюєте чутки. Ваша поведінка є правильною.

Зрозуміло, що до наведеного вище матеріалу можна ставитися так як розумні люди ставляться до тижневих гороскопів.

Насамкінець цієї рубрики подамо інформацію про деякі звичаї і традиції зарубіжних країн.

Звичаї і традиції зарубіжних країн

На початку лютого 2007 року тодішній глава Світового банку американець Пол Вулфовіц перебував у Туреччині. У місті Едерне він вирішив відвідати мечеть. Можливо він не знав, що перед входом до мечеті слід зняти взуття. Коли його попрохали це зробити, то журналісти побачили, що його шкарпетки - диряві. Знімки казусу розлетілися по всьому світу. Традиції, звичаї і забобони різних країн і народів не завадить знати всім, хто їде до чужих країв чи спілкується у себе на батьківщині з їх представниками.

Зайти до мечеті у взутті мусульмани вважають спаплюженням святого місця. Якщо хтось не знімає взуття у Японії у вітальні, то цим він ображає господарів. У Північній Європі вважається печальною прикметою покласти коробку зі взуттям на стіл, особливо, якщо взуття білого кольору. Це - натяк на покійника. Поставити черевики на стілець там вважаються надійним способом посваритися з тією людиною, яка першою сяде на цей стілець.

Голландці, англійці чи французи зрадіють, якщо ви піднімете і віддасте їм їх рукавичку, що впала. Вони вважають, що коли будуть рукавичку піднімати самі, то у них виникнуть проблеми із здоров'ям.

Нині ірландки, італійки або нідерландки будуть вдячні тим, хто подасть їм впалу парасольку. Вони вважають, що не вийдуть ніколи заміж, якщо парасольку піднімуть самостійно. Гостю не можна розпалювати у чужому будинку багаття чи камін, поправляти дрова чи вугілля. Це можуть робити лише господарі.

До жалюзів, картин (особливо портретів), дзеркал у чужому будинку бажано не торкатися. Вони можуть зламатися чи впасти. Це тлумачиться як передчуття горя.

У африканській країні Ботсвана слід вітатися з усіма. Якщо хтось проходить повз незнайому людину і не вітається з нею, то цим ображає її " до смерті".

У мусульманських країнах вітаються стоячи і лише з чоловіками. Спочатку слід промовити " Ассалам алейкум". Потім цікавляться чи все в порядку з сім'єю. У жодному випадку не можна цікавитися здоров'ям дружини.

Відмова від чаю чи кави вважається непристойністю. Можна їх не пити, але не можна відмовитися. До чаю чи кави там подають і чашку з холодною водою, щоб їх запивати. Не можна до останнього ковтка використовувати воду з чашки. Це вважається великою образою.

У західних країнах вважають, що не можна повністю оплачувати послуги лікаря. Слід хоч трішечки недоплатити. Повна оплата вважається натяком на те, що лікар більше ніколи не знадобиться. На Сході дотримуються діаметрально протилежної точки зору. Той, хто зекономив на лікарі, - лікувався безплатно. Отже, хвороба незабаром повернеться.

Китайці вважають черепаху найпідлішою і найбруднішою твариною. У Китаї не можна рухливість людей порівнювати з черепахою. Це - образливо.

Варто також знати, що вживання слова "свиня" на борту корабля наводить італійських та іспанських моряків на невеселі асоціації. Згадка про свиню означає побажання сісти кораблю на мілину чи розбитися об риф.

У Англії вважається - якщо дівчина стоїть під омелою, то вона не має права відмовити будь-кому у поцілунку.

Нерідко спілкування з іноземцями нагадує собою ходіння мінним полем. Здається - ось, ось станеться вибух. Ця вибухонебезпечна обстановка попереджається відмінами у менталітеті та культурних традиціях бізнесменів з різних країн.

Далі зазначимо деякі специфічні риси зарубіжних бізнесменів.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші