Навігація
Головна
Авторизація/Реєстрація
Правила користування
Контакти
 
Головна arrow Маркетинг arrow Управління збутовою політикою
< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Предмет, мета, завдання та зміст навчальної дисципліни "Управління збутовою політикою"

Навчальна дисципліна "Управління збутовою політикою" для менеджерів є однією з найважливіших профільних дисциплін. Предметом навчальної дисципліни "Управління збутовою політикою" є вивчення теорії, методики та практики управління збутовою політикою підприємств на ринку споживчих товарів, а також методології аналізу управління збутовою політикою підприємств.

Мета навчальної дисципліни полягає у формуванні в студентів сучасного наукового світогляду та системи спеціальних знань у сфері управління збутовою політикою підприємства, виробленні вмінь та навичок упровадження та використання інструментів управління збутовою політикою підприємства з урахуванням їх особливостей, аналізу управління збутовою політикою підприємства.

Завдання дисципліни полягають у забезпеченні теоретичної і практичної підготовки студентів до здійснення управління збутовою політикою підприємства за такими напрямками:

  • o формування і реалізація збутової політики підприємства в умовах маркетингової орієнтації;
  • o оволодіння специфікою процесу управління збутовою політикою підприємства;
  • o аналіз управління збутовою політикою підприємства.

Викладання дисципліни "Управління збутовою політикою" базується на таких дисциплінах, як "Маркетинг", "Основи менеджменту", та, у свою чергу, є основою вивчення дисциплін "Стратегічний маркетинг", "Маркетинговий менеджмент".

Зміст навчальної дисципліни "Управління збутовою політикою":

Змістовий модуль 1 "Збутова політика підприємства в умовах маркетингової орієнтації". Тема 1 "Актуальність, предмет, завдання та зміст навчальної дисципліни "Управління збутовою політикою підприємства"". Тема 2 "Збутова політика в системі маркетингового менеджменту підприємства". Тема 3 "Збутовий потенціал як основа забезпечення управління збутовою політикою підприємства".

Змістовий модуль 2 "Процес управління збутовою політикою підприємства". Тема 4 "Планування в системі управління збутовою політикою підприємства". Тема 5 "Організація збутової діяльності підприємства". Тема 6 "Мотивація в системі управління збутовою політикою підприємства". Тема 7 "Маркетинговий контроль в системі управління збутовою політикою підприємства".

Змістовий модуль 3 "Аналіз управління збутовою політикою підприємства". Тема 8 "SТР-маркетинг в управлінні збутовою політикою підприємства". Тема 9 "Діагностика процесу управління збутовою політикою підприємства". Тема 10 "Оцінка ефективності управління збутовою політикою підприємства".

Резюме

Серед причин, що обумовлюють зростання значущості збутової діяльності, слід зазначити такі: переміщення ключових управлінських рішень у збутові ланки, підвищення значення маркетингових методів конкуренції в боротьбі за покупця, раціоналізація збутових процесів, проблеми ефективного функціонування підприємств у довгостроковій перспективі.

Необхідність збуту обумовлена багатоплановою значущістю його в діяльності будь-якого підприємства: у сфері збуту остаточно визначається результат усіх маркетингових зусиль підприємства; пристосовуючи збутову мережу до запитів споживачів, створюючи їм максимальні зручності до, під час і після придбання, підприємство має значно більше шансів для виграшу в конкурентній боротьбі; саме під час збуту найбільш ефективно відбувається виявлення смаків та переваг споживачів.

Підвищення ролі збутової діяльності обумовлює наявність низки проблем у сфері управління збутом: внутрішні (проблеми реалізації загальних функцій управління збутом, проблеми реалізації окремих функцій управління збутом, недостатній рівень забезпеченості підприємств фінансовими ресурсами) і зовнішні проблеми (постійні зміни в законодавстві України стосовно підприємницької діяльності; низький рівень купівельної спроможності населення, що є результатом низького життєвого рівня й інфляційних процесів).

Предметом навчальної дисципліни "Управління збутовою політикою" є вивчення теорії, методики та практики управління збутовою політикою підприємств на ринку споживчих товарів, а також методології аналізу управління збутовою політикою підприємств.

Мета навчальної дисципліни полягає у формуванні у студентів сучасного наукового світогляду та системи спеціальних знань у сфері управління збутовою політикою підприємства, вироблення вмінь та навичок впровадження та використання інструментів управління збутовою політикою підприємства з урахуванням їх особливостей, аналізу управління збутовою політикою підприємства.

 
Увага, даний текст має низьку якість розпізнавання
Для отримання якісного зображення скористайтеся доступом до завантаження
одним файлом в форматі Djvu на сторінці Зміст
< Попер   ЗМІСТ   Наст >
 

Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші
?>