Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Менеджмент arrow Ділова кар'єра
< Попередня   ЗМІСТ

Тимчасова квартира

Традиційно перед вереснем ціни за довгострокову оренду квартир зростають у зв'язку з напливом студентів та працівників. Порівнюючи з доходами, ціни за оренду житла в Україні тривалий час були високими. Орендна плата була співставною з щомісячними платежами за іпотекою.

Найголовнішими порадами наймачу квартири можуть бути такі. Спершу мова піде про те, як поводитися з агентом, що опікується здачею у найм житла.

 • 1. Будьте готові до того, що той варіант, який ви знайшли у рекламі і який викликав у вас зацікавленість,"щойно відданий іншому клієнту". Часто ріелтори розмножують приватні оголошення з метою притягнути до себе клієнтів. Потім агенти намагаються вмовити замовників на те, що є у їх розпорядженні насправді.
 • 2. Будьте активними. Про все розпитуйте у агента з подробицями. Докладіть зусиль, щоб ви йому запам'яталися. Коли йому трапиться справді гарний варіант, то він зателефонує вам у першу чергу.
 • 3. Не називайте агенту кінцеву суму, на яку ви розраховуєте, інакше це зашкодить вам найняти дешевший варіант з нормальною якістю. Вам будуть пропонувати квартири за принципом "дещо дорожче".
 • 4. Завжди уточнюйте розмір квартплати і чи включається вона в оренду. Пам'ятайте, що квартплата за межею міста, як правило, є вищою.
 • 5. Не чекайте, що хтось щось знайде вам замість вас. Залишивши в агентстві заявку, слід і далі продовжувати свої пошуки.
 • 6. Володійте інформацією про ціни на оренду житла в районах міста і передмістях.

Далі поради про те, на що слід звертати увагу, оглядаючи квартиру.

 • 1. Не слід соромитися прискіпливо оглянути квартиру, яку вам пропонують. Провірте чи вісутні на стінах сліди сирості, чи є достатнім напір води. Переконайтеся, що розетки працюють, а виключателі - не іскрять.
 • 2. Не вибирайте дешевих квартир без ремонту. Пам'ятайте "Скупий платить двічі". Якщо у квартирі не було ремонту, то ви затратите багато часу і грошей на постійні під ремонтування.
 • 3. Якщо бажаєте найняти квартиру за містом, то врахуйте вартість проїзду з квартири до роботи і назад.
 • 4. Уважно провіряйте документи про право власності на квартиру та особистий паспорт її власника. Ви повинні бути впевненні, що маєте справу зі справжнім власником квартири.
 • 5. Їдучи на огляд квартири, беріть з собою суму грошей, необхідну для завдатку. Гроші віддавайте ж лише після укладення договору.
 • 6. Уважно вивчіть умови договору. Сплачуйте після підписання договору його трьома сторонами - господарем, агентом з нерухомості та вами.

А далі - анекдот.

Директор каже підлеглому, що з того вийшов би прекрасний злочинець. Підлеглий цікавиться чому саме. Директор відповідає: "Ви не залишаєте жодних слідів своєї діяльності".

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші