Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Туризм arrow Маркетинг туристичного бізнесу
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Загальна інформація на Web-сайті

Особливе значення інформація має для регіонів, де культурні традиції і звичаї відіграють важливу роль, або де є особливі обставини, які повинні знати потенційні туристи. Для тих, хто не має базової інформації по туристичному регіону, необхідні відомості про те, як туди добратися, який клімат регіону, його географія, рід занять населення, події, історія, телекомунікаційні послуги і громадський транспорт.

Допоміжна інформація, як правило, це охоплюючий текст, який перенавантажує сайт. Щоб уникнути цього, web-сайт повинен дозволити відвідувачу прочитати текст або пропустити його. "Вдалі" сайти пропонують охоплюючу інформацію з самих різних аспектів, але при цьому мають ефективну систему індексів, що дозволяє відвідувачам вибирати тільки ті відомості, які їх цікавлять.

Інтернет звільняє споживача від традиційної пасивної ролі в ринкових відносинах і дозволяє йому стати активним учасником ринку. Ця дуже важлива якість Інтернету, і її необхідно використовувати. Як правило, "вдалі" сайти інтерактивні і дозволяють споживачу самому вирішувати, що він хоче дізнатися, а чого не хоче. Користувачі набагато довше зберігають інтерес до сайту, якщо можуть самостійно вибирати потрібну їм інформацію. Кращими прикладами інтерактивності стали сайти, що містять інтерактивний план подорожі і/або віртуальні брошури.

Віртуальна брошура дозволяє користувачам зберігати потрібні сторінки в спеціальній папці в пам'яті комп'ютера, щоб потім переглянути їх і/або роздруку вати, а інтерактивний план подорожі дає можливість скласти маршрут на основі цілого ряду критеріїв і характеристик, обраних користувачем. Все це вимагає прямої участі користувача, підвищуючи ступінь його залученості в цей процес і, відповідно, ступінь задоволення від інформації, одержаної з сайту.

Властивості Web-caйmy

Інтернет є середовищем, яке, як ніяке інше, вимагає від користувача високого рівня компетенції. Якщо web-сайт не має досить чіткої структури.

виникає небезпека, що відвідувач розгубиться і покине його. Web-сайт повинен бути зрозумілим і простим в користуванні. Для цього він повинен володіти певними властивостями:

  • - посилання на домашню сторінку на кожній сторінці сайту (це особливо важливо для великих сайтів, що мають багато сторінок і внутрішніх зв'язків. Посилання на домашню сторінку на кожній сторінці дозволяє користувачу повертатися до початкової точки, якщо він хоче одержати інформацію з іншого розділу сайту);
  • - перелік основних розділів сайту на кожній сторінці (це наступний крок після посилання на домашню сторінку, він допомагає користувачу заощадити багато часу. Замість того, щоб кожного разу повертатися до початкової точки, користуючись переліком розділів, потенційний клієнт зможе відразу потрапити в потрібний розділ. Введення такої послуги дуже полегшує користування сайтом);
  • - інструмент пошуку (він також економить час, дозволяючи користувачу здійснювати пошук по ключовому слову, і даючи йому можливість відразу переконатися в наявності потрібної інформації на Web-сайті. Це особливо економить час у випадку, якщо користувач шукає інформацію специфічного характеру).

Web-сайт на декількох (трьох-чотирьох) мовах (з метою розширення аудиторії).

Отже, найважливіші критерії вдалого змісту сайтів наступні:

  • 1. Домашня сторінка повинна бути насичена інформацією і мати привабливий зовнішній вигляд. Вона повинна указувати на зміст сайту і формувати позитивне сприйняття туристичного центру.
  • 2. Сторінки сайту повинні бути упорядковані, а інформація регулярно оновлюватися.
  • 3. Структура сторінок сайту повинна бути простою і зрозумілою, а інформація цікавою і доступною.
  • 4. Необхідно створити умови, щоб користувач міг переконатися, що на сайті є потрібна йому інформація, і швидко знайти її. Якщо сайт не містить всієї необхідної інформації, він повинен мати посилання на інші відповідні сайти.
  • 5. Сайти по можливості повинні бути інтерактивними.
  • 6. Сайт повинен мати доступну систему навігації і пошуку інформації (наприклад, ефективну систему індексів, прямий вихід з кожної сторінки сайту на домашню сторінку, систему пошуку, електронну пошту, фотогалерею).

Проте створення сайту не принесе ефекту, якщо він не зможе забезпечити просування турпродукту.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші