Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Менеджмент arrow Ділова кар'єра
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Пошук загубленого багажу

У більшості випадків ті валізи, які загубилися під час подорожі, повертаються своїм власникам. Головне - не панікувати!

Найчастіше це відбувається з огляду на відірвання бирки, яку прикріпили при реєстрації на рейс. До рейсу слід зняти з валізи всі наклейки, які залишилися від попередніх мандрівок. Слід підписати багаж. На багажі англійською мовою слід зазначити своє прізвище та вказати контактні телефони. Інші причини непорозуміння:

  • - комп'ютерний збій у системі реєстрації і розвантаження;
  • - помилки розвантажувальників.

Фахівці радять свої речі шукати у транспортерах. Якщо багаж не знайдено, слід звернутися до представника авіакомпанії. Шукайте віконце з надписом "Бюро знахідок". Кажуть, що не завадить перед польотом сфотографувати свої валізи та торби. Більшість авіакомпаній підключено до Системи світового пошуку вантажу. Ваша інформація миттю потрапляє у пошукову мережу "World Tracer". Не виключається, що комп'ютер впродовж кількох хвилин вкаже інформацію про місцезнаходження ваших речей.

Якщо впродовж 5 діб валіза не віднайдеться, пасажиру запропонують скласти детальний перелік предметів, які знаходилися у валізі. Цей перелік також заноситься у загальну систему пошуку. Впродовж трьох тижнів (21 дня) авіакомпанія буде розшукувати речі у всьому світі.

Після цього багаж вважається втраченим або вкраденим. За нього сплачується компенсація. Станом на кінець 2007 року пасажирам, які прибули з США та Західної Європи, сплачувалось до 1 тис. євро. Найчастіше перевізники сплачували по 20 доларів за кілограм ваги. Якщо валізу не зважували, то компенсація складала 400 доларів. Щоправда, гроші сплачувалися не відразу, а через місяць.

Поміж авіакомпанії є й такі, які потерпілим пасажирам негайно видають предмети першої необхідності. Інші - сплачують гроші за предмети першої необхідності. Сума складала від 50 доларів до 100 доларів для пасажирів економ-класу. Якщо у майбутньому валізу не буде знайдено, то ці гроші можуть бути вирахувані із загальної суми компенсації.

Члени Асоціацій європейських авіакомпаній 2006 року втратили 5,6 млн валіз і торб, - тобто 16 валіз на 1 тисячу пасажирів. Не так вже і замало! Поміж рекордсменів були "British Airways", "Air France", "Lulthansa", "KLM".

Слід не забувати, - якщо авіаквитки оформляла туристична фірма, то за багаж, який було втрачено чи зіпсувався, відповідає не туроператор, а авіакомпанія.

У більшості випадків валізи, які було втрачено, повертаються їх власникам.

Одежа для польоту

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я політ на літаку понад 4 години вдвічі збільшує ризик появи кров'яних згустків - тромбів. Причина - тривале нерухоме положення під час польоту. Особливо вразливими є люди з надлишковою вагою, а також ті, у кого порушено процес згортання крові.

Цьому можуть зарадити компресійні гольфи та панчохи. Американська асоціація кардіологів стверджує, що вони у 20 разів зменшують ймовірність утворення тромбів. Аспірин зменшує ймовірність утворення згустків крові у півтора рази.

Поради тим, хто багато літає:

  • - будьте обережні з алкоголем, він притупляє боязнь перельотів, але обезвожує організм, кров стає густішою. Густину крові підвищують чай та кава. Мінеральну воду можна випивати без будь-яких обмежень;
  • - оскільки нікотин згущує кров, то під час польотів слід утримуватися від паління;
  • - сидячи у кріслі, не можна класти ногу на ногу, - це допоможе уникнути зайвого тиску на вени та не сприятиме застою крові у судинах ніг і тазу;
  • - для польоту слід вибирати зручну одежу та взуття (найкраще за все - одягти компресійний трикотажний гольф, панчохи або колготки, які покращують відтік крові венам);
  • - під час польоту слід періодично намагатися розминати м'язи;
  • - якщо правилами польоту дозволяється, то слід прогулюватися у салоні або, принаймні, потягуватися у кріслі.
 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші