Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Менеджмент arrow Ділова кар'єра
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Пошук роботи взимку

Існують професії, попит на які взимку збільшується, порівнюючи з іншими порами року. Зокрема, це стосується працівників готельної та туристичної сфери. Активізація попиту на працівників особливо помітна на гірськолижних курортах. В Україні ці курорти розпочинають працювати наприкінці листопада. У грудні вони працюють, як кажуть, "за повною програмою". Гірськолижні бази залишаються повністю завантаженими до кінця січня.

Взимку зростає попит на лікарів всіх спеціальностей, розпочинаючи від терапевтів і закінчуючи травматологами. Ожеледь і завірюхи спричиняють популярність травматологів. Кінець грудня та січень - це період свят. Зрозуміло, що вони не обходяться без переїдання і "перепивання". Отже, зростає потреба у дієтологах та стоматологах.

Довгі вечори, короткий день, відсутність сонячного сяйва, зменшення вживання вітамінів викликають апатії, депресії, стреси. Внаслідок цього зростає попит на психологів та психоаналітиків.

Зима - сприятливий час для пошуку роботи програмістами. Багато веб-проектів приурочено до знаменних подій календаря. Взимку їх чимало. Розпочинається випуск нової продукції, створюються портали і сайти. Опрацьовуються нові проекти, перевипускаються існуючі. Скрізь потрібні програмісти.

Зимовий час є сприятливим для працевлаштування дизайнерів, зокрема, тих, що створюють нові поштові листівки та різноманітні поздоровлення. На думку фахівців десятьма найпопулярнішими з точки попиту робочої сили є такі спеціальності: промоутери; працівники готельного і туристичного бізнесу; актори та музиканти; медики; програмісти; водії снігоприбиральних машин; парикмахери; дизайнери одягу, візажисти; інструктори із зимових видів спорту; менеджери з продаж; сценаристи.

Не забудемо й ту обставину, що Новий рік і Різдво святкуються теж взимку. Передноворічні дні вважаються чудесною порою для підробітків чи постійного працевлаштування. Якщо у вас немає постійної роботи або хочете підзаробити додаткову копійку, то передноворічні дні створюють для цього гарні шанси. Багатьом фірмам саме наприкінці року потрібні помічники. Саме в цей період з"являється багато тих можливостей підробітку, яких бракувало впродовж всього року. Підзаробіток може перетворитися у постійну роботу, бо період найбільшої активності на ринку вакансій припадає саме на січень.

Нескладно влаштуватися у мережу роздрібної торгівлі. В цей період крамниці потребують додаткових робочих рук. Одним з плюсів такої роботи можуть бути скидки для своїх працівників на товари, що їх реалізує фірма.

Доставка новорічних подарунків має виконуватися вчасно, тому склади і центри розсилки наймають працівників, здатних упаковувати товари і готувати посилки для відправлення. Тим більше, що зростає кількість покупців, які замовляють товари через "Інтернет".

В цей період року починають продаватися ялинки та різноманітні новорічні прикраси. Знову ж таки виникає попит на їх продавців. У ресторанах відбуваються корпоративні вечірки. Можна попрацювати в обслуговуванні вечірок як у ресторанах, так і у фірмах. З"являється робота в компаніях, що опікуються організацією культурних заходів.

З'явилася і така професія як таємничий покупець. Цей працівник відвідує крамниці, видаючи себе звичайним покупцем, а потім робить висновки про якість обслуговування. Результати його праці є особливо актуальними в період передсвяткового ажіотажу, що охоплює торгівлю.

Перед пошуком тимчасової роботи необхідно визначитися зі сферою, у якій би хотілося себе випробувати. Можна звернутися безпосередньо до організації, яку запримітили. Фахівці не рекомендують звертатися за допомогою електронної пошти до менеджера з персоналу. Краще зателефонувати. Ресторани та крамниці вивішують оголошення про пошук співробітників прямо на стінах чи у вітринах своїх закладів. Не слід також забувати про газети та "Інтернет". Завжди доцільно пам'ятати прислів'я: "Хто шукає - той завжди знайде". Коли гора не захотіла йти до Магомета, то він пішов до неї. Результат - зустріч врешті-решт відбулася.

Переходимо до пошуків роботи під час кризи.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші