Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Менеджмент arrow Ділова кар'єра
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Новий рік

Новорічні вечори компанії влаштовують для своїх співробітників, клієнтів, партнерів і рекламодавців. Думаючи про те брати чи не брати участь у новорічному корпоративі, слід не забувати, що зв'язки вирішують все. Найкраще і найпростіше заводити нові знайомства у святковій атмосфері. Відомо що у Європі й Америці Різдво має більшу популярність ніж Новий Рік. Там корпоративи влаштовуються на Різдво. Повідомлялося у пресі, що на різдвяні корпоративи у грудні 2008 року лише лондонські компанії витратили за два дні 100 млн фунтів стерлінгів. У грудні 2007 року на різдвяні вечірки ці ж компанії витратили близько 120 млн фунтів стерлінгів.

У нічному штормовому морі затонув корабель. Капітан і боцман вхопились за якусь колоду. Боцману акула відкусила ногу. Боцман протягує капітану флягу з ромом і пропонує випити за тих, кому гірше ніж їм.

Автор зичить читачам значно кращого новорічного свята.

Передсвяткові проблеми

Слід навчитися долати передсвяткові проблеми, які виникають на роботі. Свята, як відомо, підкрадуються непомітно, а чужі діти ростуть швидко. Свята спонукають мозок думати про подарунки та вечірки. У рідному офісі на працівників можуть чекати проблеми напередодні Нового року. Оскільки проблеми виникають, то потрібно їх вирішувати.

Опишемо деякі проблеми та порекомендуємо шляхи їх подолання.

1. Неочікуваний подарунок. Припустимо, що колега вручив його вам. У вас же у шухлядах стола немає чим віддячити. Не варто червоніти і бубніти якісь вибачення. Недоцільно негайно бігти до крамнички і купувати там якусь дрібничку. Достатньо дарувальнику надіслати електронну листівку з висловом вдячності.

Якщо ви сповнені рішучості вручити подарунок у відповідь, то слід придбати щось у тому ж ціновому діапазоні. Якщо не можете збагнути, що саме придбати, то згадайте чим цікавиться колега або запитайте це у співробітників які його краще знають. Якщо і вони не нададуть вам рекомендацій, то купуйте щось з універсальних сувенірів - відкритки, випічки, настінні календарі, щоденники.

Автор цих рядків дотримується думки, що найкращі і найуніверсальніші подарунки - це його книги. Зокрема, Енциклопедичний довідник "Країни світу", довідник "Історія країн світу", англійські тлумачні словники з інтелектуальної власності, географії, Європейського Союзу та інші посібники. Без сумніву, гарним подарунком є і ця книжка.

2. Участь у новорічній корпоративній вечірці. Вважайте її своїм візитом ввічливості. Ставтеся до нього як до частини виробничого процесу, зокрема у тому випадку, коли на цей корпоратив вам не хочеться йти. На вечірці слід побути хоч трішки. На ній будуть присутні більшість співробітників та керівництво компанії. Ваша відсутність буде помічена. І, як співалося колись: "Ничто на земле не проходит бесследно!".

Якщо вечірка для вас не цікава, - все ж таки спробуйте вичавити з неї максимум вигоди. Поспілкуйтеся з тими співробітниками фірми, з якими не пересікаєтесь під час роботи. Якщо до вечірки будете ставитися як до частини виробничого процесу, то вам простіше буде контролювати себе і стримуватися від вживання надмірної дози алкоголю.

  • 3. Святкова відпустка. З'явилася тенденція брати декілька днів відпустки за свій рахунок. У поєднанні з святковими та вихідними днями утворюється період достатньої тривалості для вирішення особистих завдань і відпочинку. Чим раніше ви обговорите зі своїм начальством питання своєї зимової відпустки, - тим більше шансів на те, що питання буде вирішене на вашу користь. Якщо шефу повідомите завчасно, то вам простіше буде скоригувати з ним ваш подальший робочий графік. Завчасне вирішення питання допоможе уникнути ситуації, коли приходите з питанням про відпустку, а тут начальство розпочинає важливий проект і керівництву потрібні працівники. Може бути й таке, що прудкіші співробітники домовилися з начальством про свої відпустки, хоч підстав для відпустки у них було менше, ніж у вас. Начальство, з огляду на обставини, вже не зможе надати вам короткотермінову відпустку і ви змушені будете працювати за себе та ще й "за того парня".
  • 4. Один в полі - воїн. Це ситуація коли у святкові дні на робочих місцях знаходяться, так би мовити, чергові працівники компанії. У цей час роботи практично може і не бути.

За радянських часів, коли частина солдат йшли "в увольнительную", існувало гасло: "Кому удовольствие, а кому - продовольствие". Гасло означало, що солдати, які пішли у місто, харчуються там за свої гроші, або ж ходять голодні. Ті ж солдати, які залишилися у військовій частині, з'їдали свої порції та ще й порції відсутніх солдатів.

Ось так і на виробництві. Відсутність цейтноту, наявність вільного часу слід використовувати на користь працівника. Слід негайно ж заглибитися у справи, до яких раніше не доходили руки з огляду на надзвичайну занятість важливими справами. Зокрема доцільно в цей період:

  • - привести у порядок своє робоче місце;
  • - позбутися старих непотрібних паперів;
  • - розкласти документи по текам;
  • - усунути непотрібні повідомлення електронної пошти.
 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші