Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Медицина arrow Стимуляція здоров'я та інтелекту
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Позитивний вплив церкви

Великий позитивний вплив на людину має церква. Вона сприяє психологічному і фізичному відпочинку, а, отже, і навчанню. Позитивна енергія у церкві виникає не тільки від дзвону і споруди. Віруючі своїми добрими думками концентрують у храмі найлегші мікролептони, які позитивно впливають на здоров'я. Світлі потоки цих частин (їх іноді видно на фотографіях храмів під час богослужіння) спадають з купола подібно до золотого водоспаду.

Священики і віруючі спільними молитвами створюють велику кількість світлих і добрих думок (мікролептонів), які роблять цілющими продукти харчування і воду.

Для підтримання у доброму стані фізичного та енергетичного тіл (астральне, ментальне, інтуїтивне і т. д.) корисно відвідувати церкви. Це найдоступніша форма енергетичної гігієни.

Необхідно відшукати свою церкву, яка найбільше вам підходить за рівнем енергетики. Якщо не маєте консультанта з цього питання, підберіть церкву емпірично. Відвідайте їх декілька і зупиніться там, де відчуваєте себе найкомфортніше, відчуваєте полегкість і радість. Приходьте у церкву регулярно - це принесе тілу здоров'я, а вашій душі очищення і спокій. Увійдіть у духовний резонанс з церквою. Віднайдіть у церкві свою ікону і спілкуйтесь з нею так, як із живою істотою вищого рівня.

Ікона створює у того, хто молиться, певний настрій, благочесні помисли, відволікає від щоденної суєти, зосереджує на піднесеному.

Молитва, яка проходить через серце того, хто молиться, створює тонкі вібрації певної частоти, які очищають душу, сприяють налагодженню гармонійного взаємозв'язку духу і тіла.

Енергоінформаційне поле дзеркала

Важливе місце в інтер'єрі наших помешкань займають дзеркала.

Ми не завжди задумуємося над тим впливом, який здійснює дзеркало, коли ми в нього дивимось. І навіть якщо не дивимось - все одно воно відображає наше існування в своїй глибині.

Що таке енергоінформаційне поле дзеркала? Усім відомий народний звичай завішувати всі дзеркала, коли у сім'ї хтось помер. Це пояснюється тим, що дзеркало може набирати поганої астральної енергетики (за певних умов воно може спрацьовувати як фотоапарат) і потім віддавати її в кімнату. Особливо небезпечно, коли помирає погана людина, яка дуже чіпляється за життя і довго блукає між фізичним і енергетичним світами. Дзеркало є вікном не тільки в енергетичний (астральний) світ, але і навпаки. Душа намагається повернутися через дзеркало в дорогий для неї фізичний світ. Якщо їй це вдається, то в домі можуть бути привиди або полтергейст, а в гіршому випадку душа може переселитися у фізичне тіло одного із членів сім'ї. У жертви можуть виникнути психічні захворювання: роздвоєння особистості. Лікування дуже важке.

Звідси висновок: не можна брати в дім дзеркала, які залишились від померлих родичів. Дзеркала повинні бути тільки у ванній і передпокої, оскільки там довго не затримуємось.

Не можна до дзеркала підходити часто і в поганому настрої, під час хвороби. Незадоволення собою передається дзеркалу, а від нього "погана аура" повернеться до нас на весь день. Усі оточуючі бачитимуть нас такими, якими ми себе самі побачили. Будьмо життєрадісними.

Не можна дозволяти дивитись в дзеркало дітям. Негативний астрал може завдати їм енергетичного удару інформацією, яку увібрало від дорослих. У дитини, чий енергозахист ще дуже слабкий, постраждає нервова система, а можливо, і психіка. Ромен Роллан у "Зачарованій душі" писав: "Світ - це дзеркало, яке повертає нам наше власне відображення". Те, що ми пошлемо у світ своїми думками, відчуттями і словами, те й одержимо у відповідь. Рано чи пізно, тут чи там, за межами фізичного світу, до людини повернеться її любов і злість, доброта і заздрість, ніжність і жорстокість (Закон бумеранга - Космічний закон енергоінфор-маційного обміну) [І. Берестова, 1997].

Існує твердження, що в дзеркало можна закласти негативну програму впливу на людину.

Подароване дзеркало обов'язково слід промити джерельною або святою водою, яка хоч не знищить всієї негативної програми, але ізолює її від вас і вашого дому і не дасть їй діяти [С. Лебедєв, А. Лідін, 1997].

Отже, молоді люди, не вчіться перед дзеркалом і якнайменше в нього заглядайте, бо користі з цього небагато, а біди може бути чимало.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші