Навігація
Головна
Авторизація/Реєстрація
Правила користування
Контакти
 
Головна arrow Фінанси arrow Казначейська система
< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Відкриття бюджетних рахунків для операцій клієнтів з бюджетним коштами

Розпорядники бюджетних коштів, які не мають відкритих рахунків в органі казначейства, для відкриття бюджетних рахунків подають такі документи:

 • а) заяву на відкриття рахунків встановленого зразка за підписом керівника та головного бухгалтера або інших посадових осіб, яким відповідно до затвердженої в установленому порядку картки із зразками підписів та відбитка печатки надано право першого та другого підписів;
 • б) картку зі зразками підписів та відбитка печатки і перелік рахунків, якими можуть розпоряджатися зазначені у картці (тимчасовій картці) особи, у двох примірниках;
 • в) копію довідки про включення розпорядника бюджетних коштів до Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів.

Інформація про те, що клієнт не є платником єдиного внеску, обов'язково зазначається в заяві про відкриття рахунків у рядку "Додаткова інформація".

До розпорядників бюджетних коштів, які обслуговуються централізованими бухгалтеріями та прийняли рішення про відкриття окремих рахунків відповідно до законодавства, застосовуються вимоги, визначені для розпорядників бюджетних коштів.

Одержувачі бюджетних коштів, які не мають відкритих рахунків в органі казначейства, для відкриття бюджетних рахунків подають такі самі документи, як і розпорядники коштів. Одержувачі бюджетних коштів - фізичні особи - підприємці також подають копію паспорта, засвідчену підписами працівника органу казначейства та фізичної особи - підприємця.

Розпорядники та одержувачі бюджетних коштів, яким в органах казначейства справи з юридичного оформлення рахунків уже сформовані, для відкриття нового бюджетного рахунка подають тільки заяву про відкриття рахунків.

Відокремлені структурні підрозділи5 розпорядників бюджетних коштів, які розташовані на різних адміністративних територіях і не є юридичними особами та не мають відкритих рахунків в органі казначейства, для відкриття бюджетних рахунків подають документи, передбачені пунктами "а" і "б"). Крім цього вони подають:

 • - довідку про погодження відкриття рахунка від розпорядника бюджетних коштів, до складу якого входить відокремлений структурний підрозділ;
 • - копію довідки про включення відокремленого структурного підрозділу розпорядника бюджетних коштів до Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів.

Відкриття не бюджетних рахунків

Для відкриття небюджетних рахунків підприємства, установи, організації подають до органів казначейства такі документи:

 • а) заяву про відкриття рахунків установленого зразка за підписом керівника та головного бухгалтера або інших посадових осіб, яким відповідно до затвердженої в установленому порядку картки із зразками підписів та відбитка печатки надано право першого та другого підписів;
 • б) копію виписки з Єдиного державного реєстру, засвідчену органом, що її видав ;
 • в) копію належним чином зареєстрованого (затвердженого) установчого документа, засвідчену органом, який здійснив реєстрацію, або у нотаріальному порядку. Положення про юридичних осіб публічного права, які затверджуються розпорядчими актами Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування, засвідчення не потребують. Клієнти, які діють на підставі законів, установчі документи не подають;
 • г) картку зі зразками підписів та відбитка печатки, а також перелік рахунків, якими можуть розпоряджатися зазначені у картці особи, у двох примірниках.

Для відкриття небюджетних рахунків фізичні особи - підприємці подають до органів казначейства такі документи:

 • а) заяву про відкриття рахунків;
 • б) копію паспорта, засвідчену підписами працівника органу казначейства та фізичної особи - підприємця;
 • в) копію виписки з Єдиного державного реєстру, засвідчену органом, що її видав;
 • г) картку із зразками підписів та відбитка печатки у двох примірниках. Інформація про те, що клієнт не є платником єдиного внеску, обов'язково зазначається у заяві про відкриття рахунка в рядку "Додаткова інформація".

Для відкриття небюджетних рахунків клієнтами, на яких сформовано справу з юридичного оформлення рахунків, надається заява про відкриття рахунків.

У разі реорганізації підприємства, установи, організації (приєднання, злиття, виділу, поділу, перетворення), зміни найменування, підпорядкованості рахунки клієнта закриваються. Для відкриття рахунків до відповідного органу казначейства подається новий пакет документів. Документи подаються до органу казначейства упродовж десяти днів з дня реєстрації нової юридичної особи або внесення змін.

 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >
 

Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші
?>