Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Менеджмент arrow Ділова кар'єра
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Діловий одяг і взуття

Зовнішній вигляд і успіх

Зовнішній вигляд є важливою складовою успіху сучасної ділової людини. У діловому середовищі, як і у будь-якому іншому, існує певний кодекс одежі.

Для того, щоб бути успішним у сучасному діловому світі, необхідно у всьому точно влучати у ціль. Це правило поширюється і на зовнішній вигляд людини. Причиною її невдач може бути неналежний зовнішній вигляд, його невідповідність стандартам, прийнятим у діловому середовищі.

Зовнішній вигляд ділової людини повинен вказувати на вас як на зрілого і досвідченого професіонала.

Слід мати кілька стильних ділових костюмів. Модна одежа має передбачатися для відвідин нічних клубів.

Якщо грошей для придбання одягу - обмаль, то слід керуватися гаслом: "Краще менше, але дорожче". Це означає мати у гардеробі один-два високоякісних і вдалого крою костюми, які можна поєднувати між собою.

Зустрічається і така порада - у гардеробі чоловіка має бути щонайменше три костюми: зимовий, літній, вихідний.

Працівник має оцінювати свій зовнішній вигляд та зовнішній вигляд членів команди, у якій він працює. Рекомендують подумати над тим, який вигляд мусить мати спеціаліст вашого рівня. Якщо вам доведеться замінити гардероб, то не слід це робити у поєднанні з вашою кар'єрою та її цілями. Пам'ятайте, що правильно підібраний одяг "приманює" успіх.

Нові часи принесли і нові поняття. З'явився вислів "дрес-код". Дрес-код був і раніше. Автор книжки згадує, як колись у літню спеку комсомольські і партійні працівники обливались потом, бо неодмінно мали бути одягнені у костюми з краватками. Осудливим тоді було ставлення до міні-сукеньок та прозорих кофточок. За них прописувалися догани, суворі догани і позбавлення преміальних та тринадцятої зарплати. На думку ж автора цих рядків міні-сукеньки та прозорі кофточки роблять життя цікавим.

Нині багато компаній обумовлює, ще під час співбесіди, свої правила дрес-коду. Деякі з цих компаній ще й фіксують їх у трудових договорах.

Новому працівникові, що приступає до роботи, слід вивчити манеру одягатися у великій фірмі. Дрес-код може бути відсутнім. Може бути ліберальним. Може мати і незрозумілі, для непосвяче-них,аспекти.

Одежа працівника є візитівкою. Не лише особистою візитів-кою, але і компанії, у якій він працює. Людина, яка хоч трішечки орієнтується у психології, глянувши на одяг, негайно зуміє визначити не лише рівень заробітної плати, але і сильні чи слабкі аспекти вашого характеру. Якщо ж людина має неналежний вигляд і виступає як представник солідної компанії, то виникають сумніви щодо компанії, яка має таких представників.

Якщо працівники опікується, наприклад, продажею дорогої нерухомості і прибуде на переговори у порваних джинсах та майці з недоречним портретом, малюнком чи написом, то потенційний клієнт може запідозрити працівника у легковажності і відмовитися від його послуг.

У будь-якому співтоваристві легше прижитися, якщо, принай-мі ненадовго, підлаштуватися під його правила. Тому, хто хоче бути успішним працівником, слід одягатися, як це робить успішний працівник. Той, хто вважає себе талановитим художником, має докласти фантазію до стилю свого одягу.

Всі люди люблять вирізнятися і бути унікальними та неповторними. Всьому слід знати місце і час. Одежа не повинна ставити людину у смішне становище. Якось влітку 2009 року неподалік автора цієї книжки йшла гарненька студентка, на тенісці якої було написано: "І віеер with pretty boys only". Коли їй було поставлено запитання, чи це насправді так, то вона не знала що відповісти, бо її рівень англійської (вірніше відсутність рівня) не дозволяв зрозуміти, що ж означав напис. Висновок простий - не одягайте одежу з незрозумілими для Вас написами.

Вимоги до дрес-коду часом можуть бути на межі анекдоту. Зокрема, повідомлялося, що корпорація "Disney" зобов'язала співробітників "Діснейлендів", які зображають мультиплікаційні персонажі на кшталт Міккі-Мауса, носити діснеєвську нижню білизну. Вона видавалися щоденно прямо на робочому місці.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші