Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Бухоблік та Аудит arrow Бухгалтерський та податковий облік: Первинні документи та порядок їх заповнення
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Прибутково-видаткова накладна на бланки суворої звітності (типова форма № СЗ-1)

Таблиця 2.1

Прибутково-видаткова накладна на бланки суворої звітності (типова форма № СЗ-1)

Ця форма застосовується також для оформлення операцій по внутрішньому переміщенню бланків суворої звітності. У такому випадку в реквізиті "підприємство — відправник вантажу" відображається склад підприємства, а в реквізиті "підприємство — вантажоодержувач" вказується конкретна матеріально-відповідальна особа, що одержала зі складу в підзвіт дані бланки. Реквізит "За дорученням" — прокреслюється.

Прибутково-видаткова книга з обліку бланків суворої звітності типової форми № СЗ-2

Прибутково-видаткова книга з обліку бланків суворої звітності типової форми № СЗ-2 (табл. 2.2) призначена для ведення обліку бланків суворої звітності на складі і застосовується всіма підприємствами, організаціями й установами. Вона повинна бути пронумерована, прошнурована і скріплена сургучною печаткою та підписами керівників підприємства (організації) і головного бухгалтера.

Для ведення обліку окремих видів бланків суворої звітності в книзі виділяється одна або кілька сторінок.

Таблиця 2.2

Прибутково-видаткова книга з обліку бланків суворої звітності типової форми № СЗ-2

Акт на списання використаних бланків суворої звітності (типова форма № СЗ-3)

Акт на списання використаних бланків суворої звітності типової форми № СЗ-3 (табл. 2.3) застосовується для списання використаних бланків суворої звітності з підзвіту матеріально відповідальних осіб, спеціально створеною розпорядженням керівника підприємства (організації) комісією.

Таблиця 2.3

Акт на списання використаних бланків суворої звітності (типова форма № СЗ-3)

Акт типової форми № СЗ-3 застосовується для списання всіх бланків суворої звітності, крім довіреностей. Складання акта і списання бланків здійснюється після проведення інвентаризації бланків суворої звітності як у місцях зберігання, так і в місцях виписки таких бланків. Інвентаризація проводиться відповідно до Інструкції "ПО ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ, НЕМАТЕРІАЛЬНИХ АКТИВІВ, ТОВАРНО-МАТЕРІАЛЬНИХ

ЦІННОСТЕЙ, ГРОШОВИХ КОШТІВ І ДОКУМЕНТІВ ТА РОЗРАХУНКІВ (зі змінами та доповненнями)", затверджена наказом Міністерства фінансів України від 11.08.94 р. № 69 (далі — Інструкція № 69), не рідше одного разу в квартал, за наказом керівника підприємства.

Списання бланків доручень здійснюється складанням Акта списання бланків доручень типової форми № М-2а, порядок заповнення якої буде розглянутий нижче.

Акт перевірки наявності бланків суворої звітності (типова форма № СЗ-4)

Акт типової форми СЗ-4 (табл. 2.4) застосовується для перевірки фактичної наявності бланків суворої звітності при надходженні на склад постачальника.

Таблиця 2.4

Акт перевірки наявності бланків суворої звітності (типова форма № СЗ-4)

При виявленні нестачі бланків під час їхнього прийняття на склад спеціально створена комісія складає акт (у двох екземплярах), у якому вказує кількість відсутніх книжок, їхні серії і номери бланків. Один екземпляр акта направляється постачальнику для виявлення причин розбіжності і вживання заходів

У типовій формі № СЗ-4 відсутнє найменування бланків, що перевіряються. Тому на практиці замість реквізиту "Перевіркою встановлено:" друкують (за замовленням клієнта): "Перевіркою бланків (назва бланків) встановлено:"

Крім того, усі типові форми з обліку бланків суворої звітності не зовсім зручні для практичного застосування у частині відображення в одній графі № бланків "з № по № ". З цієї причини форми трохи удосконалюють.

За даними накладної

Фактично

Кількість книжок

Серія бланків

№ бланків

Кількість книжок

Серія бланків

№ бланків

з №

по №

з №

по №

1

БВГ

00151

00200

1

БВГ

00151

00200

Картка-довідка по виданих і використаних бланках суворої звітності (типова форма № СЗ-5)

Картка типової форми № СЗ-5 (табл. 2.5) застосовується для ведення аналітичного обліку по виданих і використаних бланках суворої звітності.

Таблиця 2.5

Картка-довідка по виданих і використаних бланках суворої звітності (типова форма № СЗ-5)

Відкривається на кожну матеріальну підзвітну особу, що здійснює облік бланків суворої звітності на кожен вид бланків окремо.

Підставою для ведення картки-довідки служать первинні документи: прибутково-видаткові накладні, акти перевірки наявності бланків і акти на списання використаних бланків суворої звітності.

Наведені типові форми призначені для оперативного обліку руху бланків суворої звітності в кількісному вираженні за їхніми видами, серіями і номерами. Підставою для заповнення цих форм служать первинні документи бухгалтерського і податкового обліку: рахунки-фактури, податкові накладні, товарно-транспортні накладні й інші прибуткові і видаткові документи.

Для окремих бланків суворої звітності Інструкціями з їхнього обліку встановлені інші форми первинного обліку. Наприклад, журнал обліку доручень, книга обліку руху трудових книжок тощо.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші