Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Медицина arrow Стимуляція здоров'я та інтелекту
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Піраміди, які співають

Ще раз про енергію пірамід. Чому ми не чуємо співу пірамід? Відомо, що центральна частина пірамід складена із базальтових і гранітних блоків. Чим нижче розміщений блок, тим під більшим тиском він знаходиться. Але розвантажувальні камери розміщені таким чином, що, незважаючи на великий тиск, блоки не втратили своєї пружності, отже, піраміда побудована за правилом "золотого перетину". Що відбувається в піраміді із кристалами кварцу, інших кремнеземів? Звичайно, вони також витримують постійний тиск кам'яного пресу. їх просторові решітки, які витримують пружне стискання, ущільнені, в результаті чого відстані між атомами і іонами скорочені, а потенційна енергія підвищена. Тому просторові решітки, а значить і самі кристали, знаходяться постійно у збудженому стані. На гранях кристалів є електричні заряди різної полярності. Вони - результат п'єзоелектрики. Цікаво, що збуджені таким чином кристали поводять себе інакше, ніж звичайні: амплітуда коливання у них за умови впливу механічних чи електричних коливань нижча, а частота значно вища. Піраміди ніби підказують нам: якщо використати попередньо підтиснуті кристали кварцу чи пластинки, вирізані із нього, то частоту, яку вони генерують, можна підняти до високого рівня. Оскільки акустичні і електричні хвилі поширюючись по земній корі, не минаючи і піраміди, то вони сприймають їх і самі починають вібрувати, генеруючи дуже високі частоти. Вони можуть бути такі високі, що наша електронна апаратура просто не витримує і виходить із ладу, чи дає неточну інформацію, коли її намагаються використати для дослідження пірамід. Шраміда дуже чутливий приймач-передавач, налаштований на частоти, співрозмірні хіба що із частотами психічної енергії. Як і головний мозок людини, піраміда може перетворювати земні, відносно невисокі частоти в космічні супервисокі і навпаки. Чи є це новим для науки?

Принаймні для вчених, які займаються проблемами, що стосуються випромінювань людського мозку. Інформація в пресі про існування психотронної зброї, яка може налаштовуватись на частоти людського мозку і управляти руховими, розумовими, емоційними та іншими функціями людського організму, з'явилася не на порожньому місці. Термін "зомбування" людини, групи людей чи цілого суспільства в інтересах тих, хто володіє психотронними генераторами, найточніше виражає суть цього процесу. Більш-менш захищені люди із філософським складом розуму, постійною мислиннєвою діяльністю створюють довкола себе енергетичне поле міцне, як "броня". Воно може ослабити напад на енергетичному рівні. Очевидно, подібною захисною дією володіють генератори пірамід. Позаяк піраміди є своєрідними кристалами-генераторами і можуть бути налаштовані на частоти, співрозмірю з частотами людського мозку, то при медитації можуть бути видимі ефекти випромінювання пірамід, які не видно неозброєним оком.

Ясновидиця Тетяна Сиченко, оглядаючи великі піраміди, бачила на вершині піраміди Хеопса стовп, що йшов вверх, а другий - через вершину піраміди Хефрена, ішов вниз. Тобто піраміда Хефрена приймає енергію, а Хеопса передає. Через деякий час піраміди змінюють полярність. Отже, піраміди працюють в автоматичному режимі, а рушійною силою є енергетика Землі і коливання її надр.

Основний потік випромінювання в невидимому діапазоні частот йде через зрізані вершини пірамід (мал. 42). В момент інтенсивного і активного випромінювання над вершинами пірамід формується кільцеподібне світіння - своєрідний німб в невидимому діапазоні частот. Колір випромінювання платиновий [В. Набій, 1999].

Випромінювання пірамід можна зауважити лише під час медитації. Чому? Виявляється, при медитації людина свідомо вводить себе у психічний стан, коли у неї відкривається орган духовного зору, так зване "третє око". І людина починає бачити фрагменти світу більш тонкого рівня, ніж фізичний.

Є серйозні підстави вважати піраміди психотронними генераторами. Енергетика пірамід може впливати на людину на рівні її свідомості і тих біологічних процесів, які відбуваються вії тілі на клітинному рівні. Психотронний генератор є джерелом психічної енергії. Він здатний виробляти найвищі частоти, близькі до частот психічної енергії людини, інших живих істот, кристалів. Вони взаємодіють одна з одною, бо знаходяться в єдиному енергоінформаційному просторі. Допомагає тут явище резонансу.

Резонатори можуть бути акустичними, електричними, кварцовими. В пірамідах резонаторами власних коливань виступають кварцові камери і самі саркофаги. Пригадаймо, що базальт, граніт, кварцит, які використовували при будівництві пірамід, містять в собі багато кременів, складовою яких є кварц. Зовнішніми факторами, які впливали на пірамідні резонатори могли виступати частоти психічної енергії. Вони могли прийти із Космосу, від Землі, від самої людини. Людина могла знаходитися н камері

Піраміди Хеопса, Хефрена і Мікеріна в роботі

піраміди чи навіть в саркофазі для більшого ефекту. Що ж при цьому відбувається? Резонатор піраміди (камера, саркофаг) відізветься на ті частоти, які будуть близькими до частоти його власних коливань і викличуть резонанс. Отже, якщо джерелом резонансу є земний об'єкт і навколопірамідний простір діє на Землю, то могутній сигнал піде в Космос через вершину піраміди. Якщо резонанс викликаний випромінюванням космічного об'єкта, то підсилений сигнал пошириться в межах Землі і торкнеться всього живого на ній. Так створюється єдина інформаційна система, яка працює в двох напрямах: людина - піраміда - космос, і космос - піраміда - людина.

Отже, піраміди - психотронні генератори. І людина, ввійшовши в одну з камер, може під'єднатися до її антенного контуру, на частоти нижчих чи вищих сфер розуму і свідомості.

У які світи перенесеться людина? На які рівні буття вийде? Усе залежить від неї самої, від її підготовки, психічного стану, інтелекту, духовності. І, можливо, від тієї камери, яка була вибрана для інформаційного обміну з іншими світами. Іноді в пірамідах було декілька камер і вони розміщувалися на різній висоті, як і чакри в людському тілі. Чим була вищою чакра, тим на вищі сфери розуму і свідомості відкривався канал зв'язку. Недаремно на вершині східчастої піраміди знаходився храм, де володарювали жреці. Тут вони приносили жертви, вступали в контакт з Богом. Звідси їм було легше панувати над своїм народом. Можливо, вони могли використовувати піраміди як психотронні генератори для впливу на людей: умиротворення, придушення незадоволення, підняття бойового духу під час війни".

Давно жреці зійшли з вершин пірамід... Замуровані таємні ходи... І лише іноді в саркофагах знаходять мумії. Для чого вони в пірамідах? Яку роль виконували? З якими знаннями пов'язані? Традиція зберігати наших святих, розміщувати їх у храмах, церквах та інших культових спорудах діє і в наш час. Залишкова енергія мощів святих допомагає при медитації виходити на вищі рівні розуму і свідомості для інформаційного обміну з іншими світами. Не виключено, що розміщення в пірамідах (у резонаторах-саркофагах) мумій людей, які досягли вищих рівнів святості, переслідувало ту ж мету. Енергія таких пірамід володіла надзвичайними властивостями, благотворно впливала на все живе довкола них.

Існує гіпотеза, що при розкритті гробниць фараонів (Тутанхамона, Пететі) діяли певні прокляття. Станіслав і Діна Солодовні нові [2002] вважають їх особливим психоенергетичним згустком, що має хрональну структуру, яка створюється зусиллями волі і умінням володіти енергією. Такий згусток можна розмістити в предметах (терафіми діють протягом тисячоліть, хоч це треба ще довести).

Певні сутності паралельного світу негативно впливають на людей. Про це відомо ясновидцям, магам, священикам і людям, які володіють парапсихологічними властивостями.

Вважається, що піраміди можуть відкривати двері в інші виміри. При цьому можуть виникати і корисні для людини ситуації. Вже давно і надійно зафіксовано той факт, що поруч з нами існує паралельний світ, в якому живуть тонкі тіла (сутності, які сприймаються тонкими чуттями чи приладами, що й довів експериментальним шляхом А. Вейнік). У своїх теоретичних роботах і експериментах А. Вейнік опирався на праці Р. Клаузіуса, М. Планка, В. Нерста. Особливий вплив на формування його поглядів мали досліди російського вченого Н. А. Козирєва.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші