Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Менеджмент arrow Менеджмент підприємства
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Опортунізм

Цей підхід має місце тоді, коли керівник використовує всі стилі, зображені на рис. 4.10, не базуючись на принципах. Кожний його вчинок здійснюється з "тактичних" причин і є засобом для досягнення особистого успіху.

Позитивною мотивацією опортуніста є його бажання бути винятковим, першим, тобто людиною, яка хоче бути зверху тому, що ті, хто зверху, знаходяться в центрі уваги. Це положення, яке забезпечує увагу і пошану. Опортуніст намагається уникнути будь-яких дій, які можуть залишитися непомітними, щоб не бути людиною в натовпі або не втратити першості і стати другим. Мотивація зовсім відрізняється від панування, влади і контролю, характерних для стилю 9.1, або мотивації популярності і причетності до організації, характерної для стилю 5.5. Водночас відсутня мотивація сприяння, що спостерігається в стилі 9.9, оскільки мета полягає не в зміні або вдосконаленні, а в тому, щоб бути першим.

Більшість опортуністів, намагаючись догодити всім і кожному, можуть бути передбачені в своїх діях, тому що вони завжди мають на меті егоїстичні інтереси. Наприклад, якщо людина, з якою опортуніст має справу, належить до більш високого рангу, більш заможна або користується більшою повагою в суспільстві, то він їй низько вклоняється, підлещується, намагається здобути її прихильність. Причина в тому, що люди високого рангу можуть допомогти в просуванні нагору більше, ніж будь-хто інший. З рівними за рангом колегами опортуніст поводиться як з банківським рахунком: роблячи внесок тепер, пізніше можна зняти гроші з рахунку, одержавши при цьому прибуток. З рівними собі опортуніст може поводитися і по-іншому, наприклад, виявляючи їх слабкі місця. Це робиться непомітно, і опортуніст дбає проте, щоб інші не здогадувались, що саме він про них знає. Такі відомості можна використати для зміцнення свого положення в майбутньому.

З підлеглими опортуніст поводиться деспотично, чинить на них тиск, якщо це необхідно для просування службовими сходами. Якщо підлеглі вже не можуть виконати своє призначення або заважають, то їх звільняють.

Опортуніст є "експертом" людських характерів. Знаючи симпатії і антипатії" співробітників, те, чого вони побоюються і чому віддають перевагу, їх потреби і бажання, а також їх слабкі сторони, він маневрує з метою уникнути тертя. Коли потрібно мати справу з людьми більш високого рангу, опортуніст поводиться з ними, як близький приятель, підлесник, виявляє нещирість, догоджає їм.

Якщо виникає конфлікт з людиною більш високого рангу, опортуніст перший робить крок до примирення. З рівними за рангом, опортуніст поводить себе вкрадливо і намагається урегулювати спірне питання, говорячи: "Давайте обговоримо це разом". Робиться спроба знайти компроміс, але при цьому опортуніст виявляється хитрим баригою при укладанні угод, що створюють майбутні зобов'язання. Обіцянок багато, але поставки здійснюються тільки тоді, коли є особисті вигоди.

Опортуніст звичайно може уникнути неприємних моментів, пов'язаних з його власними діями, обмірковуючи наперед всі можливості і завжди маючи в запасі плани на випадок непередбачених ситуацій, що є частиною шляху опортуніста нагору. Це не має нічого спільного з обдумуванням заздалегідь, що має місце в стилі 9.9.

Опортуніст завжди живе насторожі, зосереджуючи свою увагу на питанні: "Яка в цьому користь для мене?". Робота з інформацією націлена на пильнування щодо того, хто що кому говорить, хто знаходиться на вірному шляху, з ким бажано з'являтися на людях або хто має приховані переваги. Це заздалегідь обдумане збирання відомостей про людей і їх ставлення забезпечують опортуністу можливість скористатися перевагами і уникнути небезпеки бути ними обманутим.

Опортуніст зацікавлений у продуктивності тільки в тому випадку, якщо вона виступає як діяльність, за допомогою якої можна досягти інших результатів (що забезпечують просування по службі).

Ознаки опортуністської поведінки: намагання догодити всім і кожному; гордовитість щодо тих, хто стоїть нижче рангом; намагання привернути увагу; полюбляє бути в центрі уваги; створює репутацію за допомогою похвальби; відповідає на запитання, ухиляючись; догоджає іншим; виявляє увагу, ставлячи умови; від нього важко добитися обіцянки; лестивий; знає слабкості людей і використовує їх в своїх цілях; робить послуги в обмін на щось інше; обирає вигідних людей; похваляється знаменитими знайомими; власне красномовство не пов'язане з переконаннями; заздалегідь обмірковує кожну дію; обіцяє все, але виконує тільки тоді, коли це йому вигідно; само стимулювання; спритний ділок; філософія мети, що виправдовує засоби; чемне ставлення до вищих рангом, але утиски тих, хто нижче; вірить у все те, чим він може скористатися; робить тільки те, що висвітлює його з кращої сторони; бере на себе ініціативу, що забезпечує можливість здійснення того, чого, на його думку, бажає начальство; вважає, що дуже важливо бути першим, номером один; а що це мені дасть?

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші