Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Менеджмент arrow Ділова кар'єра
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Нові корпоративи

Нові часи - нові і корпоративні вечірки.

З'являється мода вивозити співробітників на масові веселощі за кордон. Вважається, що там веселіше й цікавіше, а з господарської точки зору - вигідніше, ніж доставляти "на дім" зірок шоу-бізнесу.

Практично всі компанії вибирають безвізові країни. У цьому випадку менше тяганини з оформленням документів.

Були й випадки, коли начальство витрачалося не лише на Туреччину чи Єгипет, а й на екзотичніші країни. Щоправда, брали туди не всіх співробітників компанії. Якими саме критеріями керувались у виборі учасників, - про це преса змовчувала. Повідомлялося, що велика будівельна компанія влаштувала у Камбоджі для своїх співробітників курс на виживання. Топ-менеджерів відвезли у джунглі. Вони жили там у примітивних хатинах. Їли лише те, що знайшли чи спіймали.

Набувають популярності здибанки однокласників з популярних в Інтернеті соціальних сайтів. Для великої кількості відвідувачів цього ресурсу банкетні зали здаються в оренду ще частіше, ніж для традиційних корпоративних вечірок. Багаті джентльмени і дами сумують за тими часами, коли гроші у їх взаєминах означали мало і згадують свою молодість

Тематичні корпоративи почали витісняти формальні святкування. Кожного року організатори подібних заходів намагаються придумати щось оригінальне, яке б надовго запам'яталося їх учасникам. Це різноманітні ігри, конкурси, капустники.

Міняються місця проведення вечоринок, щоб посиденьки з колегами не мали вигляду одноманітності.

На вечори запрошують знаменитостей. Головним предметом тематичної вечоринки можна, наприклад, зробити сир. Гостям пропонується міні-вікторина. Гості повинні за зачитаним описом назвати сорт сиру. За типом гри "Поле чудес"назву можна відгадувати за однією літерою. У сценарій можна ввести сирні історії. Цікаво підібрані факти можна використати у грі "вірю - не вірю". Переможцю конкурсу можна присвоїти звання головного сиромана компанії.

У рамках вечірки можна влаштувати сирний поєдинок представників команд. Наприклажд, запропонувати їм набір карточок з назвами різних продуктів, щоб вони склали з цих продуктів відому страву, основним компонентом якої є сир.

З сиру можна виготовити кульки і влаштувати змагання представник якої команди першим за допомогою сірника подолає дистанцію від старту до фінішу. Сирними кульками можна зіграти у боулінг.

Межі для фантазії і тематики - не існує. Головна умова корпоративної вечірки - гарний настрій.

Кейтеринг

У навчальному посібнику "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" за ред. д. е. н. професора І. І. Дахна (К.: Центр учбової літератури, 2006) міститься розділ "Кейтеринг". Читачі можуть самостійно ознайомитись з розділом і довідатись що таке кейтеринг.

Кейтерингові компанії проводять виїзне ресторанне обслуговування та організацію свят і пікніків. Пояснимо, що пікнік на вітчизняних просторах називається російською мовою "накрыть поляну", а українською "накрити галявину".

Станом на літо 2007 року у Києві налічувалось близько 40 кейтерингових компаній. Їх можна було розділити на дві групи:

  • - ті що працювали при ресторанах;
  • - ті, що працювали самостійно.

Компанії, що працюють при ресторанах, пропонують меню свого закладу громадського харчування. Якщо кейтерингова компанія представляля ресторанну мережу, то вона пропонувала страви одного із закладів мережі за бажанням замовника.

Кейтерингові компанії другої групи привозять страви з різних закладів громадського харчування або готують їх самостійно.

До низки недорогих компаній належали: "Гарсон" та "Оріон-кейтеринг". Дорожчими й більш елітними вважалися "Гетьманфуршет", "Ройял кейтеринг", "Холідей сервіс", "Кристал-кейтеринг".

Пікнік на природі обходився приблизно на ту ж суму, як і у стаціонарному закладі. Компанії керувалися критеріями мінімального замовлення для пікніка. У першому випадку-це 20-50 чоловік, а у другому - 100-500 грн. у розрахунку на одну людину. Станом на літо 2007 року затрати на пікнік з урахуванням недорогих алкогольних напоїв сягали 150 грн. на людину. Якщо замовлялися елітні алкогольні напої - то затрати зростали приблизно вдвічі. У суму включались вартість їжі, напоїв, оренди меблів та посуду. Культурна програма оплачувалася окремо. Жива музика під час пікніка коштувала щонайменш 2 500,00 грн, виступи професійних клоунів - 5 000,00 грн. Вартість феєрверку коштувала від 10 000,00 грн.

Окрім меню і обслуговування, потрібно було оплатити мальовниче місце проведення пікніка. Зазвичай його пропонує адміністратор кейтерингової компанії з урахуванням побажань замовника та його фінансових можливостей при наявності вільних місць.

Зазначаємо деякі кейтерингові компанії:

"Банкет-холл"

"Бізнес-кейтеринг"

"Гарсон"

"Гетьман-фуршет"

"Catering Plus"

"Фуршет Ексклюзив"

"Холідей Сервіс"

"Crystal Catering"

"Ріверест Кейтеринг"

"Оріон - кейтеринг"

"Royal Catering"

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші