Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Менеджмент arrow Ділова кар'єра
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Подорож літаком

Харчування

Для того, щоб годувати пасажирів у повітрі, кожний аеропорт має свої спеціалізовані підприємства. Вони постачають різні види харчування на борти літаків.

Харчування буває пряме і зворотне. Пряме, - це те, що недавно приготовлене і яке зберігається за температури +5 С. Зворотне - це напівготові заморожені порції. Вони є дещо недопеченими чи недовареними. У супровідному листі кухар зазначає час, необхідний конкретній страві, щоб вона була повністю приготовленою у бортовій пічці до того, як цю страву пропонують пасажирам. Страви доправляють до літака за півтори години до злету.

Пасажири, як правило, не можуть замовити щось завчасно. Навіть, якщо вони летять у бізнес-класі підвищеного комфорту. Їхні переваги можуть виявлятися лише у межах того, що є на борту літака, - себто між гарячими та холодними стравами. Набір всіх пакетів визначається попереднім набором авіакомпанії. Деякі з-поміж них беруть лише холодні страви. Дехто - лише чайний стіл. Це, як правило, на коротких рейсах.

На борту можуть запропонувати все, що завгодно. Існують набори як вегетаріанських, так і дієтичних страв, дитяче і юнацьке харчування.

Станом на весну 2007 року "економний" обід з гарячим сягав 4,5 долари, екіпажу - 8,5 долара, а бізнес-класу - 15,5 долара. Харчування пасажирів бізнес-класу та екіпажу практично одне і те ж, за винятком того, що екіпажу і бортпровідникам не дають алкогольних напоїв. Чи ж п'ють вони їх насправді, - це вже інша справа. У деяких компаніях пілоти харчуються як у бізнес-класі, а стюардеси - як решта пасажирів. Страви економ-класу і бізнес-класу у більшості фірм значно не вирізняються. Вирізняється лише набір продуктів, - як, наприклад, вирізка замість м'яса. У бізнес-класі більше фруктів та овочів. Зрозуміло, що на чартерних рейсах можна замовити все, що завгодно.

Аерофобія - досить поширене явище. Статистика свідчить же про те, що шанси загинути в авіакатастрофі є нижчими, ніж під час автомобільних мандрівок.

Вчені Великої Британії виявили найнебезпечніші місця в авіалайнерах. Закликали авіакомпанії дозволяти пасажирам крісла вибирати самостійно.

Спеціалісти університету Грінвіча за замовленням Управління цивільної адміністрації Великої Британії проаналізували обставини загибелі 105 чоловік та опитали 2 тисячі людей, які вижили під час авіакатастроф. Дослідження вказало, що найбільша безпека була у пасажирів, які сиділи у кріслах біля проходу на далі ніж у п'ятому ряду від аварійного виходу. Найрідше вдавалося вижити тим, хто сидів у більше ніж шести рядах від виходу. Статистичні дані засвідчують, що шанси на врятування у передній частині літака - 65%, а у задній - 53%. Ті пасажири, які сидять у літаку біля проходу, рятувалися у 64% випадків, а в інших місцях літака - у 58%.

Британські вчені закликали авіакомпанії облаштувати літаки додатковими аварійними виходами.

Виявляється, що 4 з 10 пасажирів бояться літати. Якщо всі пасажири будуть намагатися купувати собі місця біля виходу, то це спричинить підвищення цін за надання місця біля виходу.

Більшість людей користуються своїми власними способами боротьби з авіафобією. Найпростіший - талісман. Талісманами можуть бути які завгодно предмети. Давньою є традиція "присісти на дорожку".

Поширеним методом є перенесення уваги з думок на відчуття. Можна, наприклад, розглядати людей, що вас оточують.

Дієвим методом переборювання страху є переконання.

Автор цих рядків від людей старішого покоління чув таке. Під час запального відступу Червоної Армії на першопочатковому етапі війни, під Харковом набиралися солдати для повітряно-десантних військ. Була вежа для стрибків з парашутом з кільцем і тросом. На горі майданчика стояв старшина, який не зовсім коректно підштовхував солдата спускатися з парашутом. Внизу стояв інший старшина. Він зовні обмацував штани. Якщо ж вони були порожніми, - то солдат йшов у десантні війська. Якщо ж ні, - то біг прати штани до найближчого ставка. Так кувалася Перемога!

Автор цих рядків на Харківській вежі не був. У 1978 році, напередодні свого дня народження (30-річчя) перебував з лекторською місією у Миколаєві. Мав щастя бути на концерті Володимира Висо-цького. Той казав, що до нього частенько зверталися ветерани Великої Вітчизняної війни і запитували, чи він - це той Висоцький, з якими вони виходили з оточення. Володя Висоцький відповідав, що з ним не можна було вийти з оточення, бо він був таким маленьким, що його можна було, хіба що винести на руках.

Під час своїх авіаподорожей, а їх кількість була такою мізерною, порівнюючи з кількістю подорожей земляка, - Президента Ющенка, - автор цієї книжки перед злетом літака і після його приземлення, - тричі хрестився. Як бачить читач, - це допомогло. На борту літака намагався випити все те, що носили стюардеси. Намагався не дивитися на їх ноги, бо у всіх них - ноги красиві. Краще - просто не трапляється, до того ж стюардеси - "надежные как наш Аэрофлот!".

Кажуть, що алкогольні напої - не найкращій спосіб боротьби з аерофобією. Можливо, це й так. Врешті решт - "на безриб'ї - і рак риба!"

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші