Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Бухоблік та Аудит arrow Звітність підприємства
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Структура звіту про фінансові результати (звіту про сукупний дохід)

Звіт про фінансові результати (звіт про сукупний дохід) складається з таких частин:

  • титульна частина - наводиться інформація про підприємство та період за який складається звіт;
  • предметна частина - складається з чотирьох взаємопов'язаних розділів;
  • заключна частина - наводяться підписи і ПІБ осіб, які відповідають за наведену інформацію.

Звіт про фінансові результати (звіт про сукупний дохід) складається з чотирьох розділів:

Розділ І. "Фінансові результати" (рядки 2000-2355)

Розділ II. "Сукупний дохід" (рядки 2400-2465)

Розділ III. "Елементи операційних витрат" (рядки 2500-2550).

Розділ IV. "Розрахунок показників прибутковості акцій" (рядки

2600-2650).

В таблиці 4.1 наведено звіт про фінансові результати (звіт про сукупний дохід) та його взаємозв'язок із видами діяльності та рахунками бухгалтерського обліку на підставі яких він складається.

У першому розділі звіту про фінансові результати (звіту про сукупний дохід) надається інформація про доходи і витрати з точки зору власника підприємства. Усі витрати, пов'язані з доходом звітного періоду, включаючи й податок на прибуток, вважаються витратами звітного періоду; прибуток розглядається як джерело виплат власникам для нарахування і сплати дивідендів, створення резервного капіталу або збільшення статутного капіталу.

У другому розділі звіту про фінансові результати (звіту про сукупний дохід) наводиться інформація про інший сукупний дохід та розраховується сукупний дохід підприємства, отриманий у звітному періоді.

У третьому розділі звіту про фінансові результати (звіту про сукупний дохід) наводиться наводяться відповідні елементи операційних витрат (на виробництво і збут, управління та інші операційні витрати), яких зазнало підприємство в процесі своєї діяльності протягом звітного періоду, за вирахуванням внутрішнього обороту, тобто за вирахуванням тих витрат, які становлять собівартість продукції (робіт, послуг), що вироблена і спожита самим підприємством.

У четвертому розділі звіту про фінансові результати (звіту про сукупний дохід), який стосується лише акціонерних товариств, прості акції яких відкрито продаються та купуються на фондових біржах, а також тих товариств, які знаходяться у процесі випуску зазначених акцій, розраховуються показники прибутковості акцій.

У розділах І та II звіту про фінансові результати (звіту про сукупний дохід) наводиться інформація з урахуванням норм, передбачених Положенням бухгалтерського обліку "Податкові різниці", затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 25.01.2011р. № 27, яке визначає методологічні засади формування в бухгалтерському обліку інформації про податкові різниці та її розкриття у фінансовій звітності.

Податкова різниця - різниця, яка виникає між оцінкою і критеріями визнання доходів, витрат, активів, зобов'язань за положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку та доходами і витратами, визначеними податковим законодавством.

Податкові різниці поділяються на два види: тимчасові та постійні.

Тимчасова податкова різниця - податкова різниця, яка виникає у звітному періоді та анулюється в наступних звітних податкових періодах.

Постійна податкова різниця - податкова різниця, яка виникає у звітному періоді та не анулюється в наступних звітних податкових періодах.

В свою чергу, відповідно до ПБО "Податкові різниці", постійні різниці бувають двох видів: ті, що підлягають вирахуванню, та ті, що підлягають оподаткуванню.

Постійні податкові різниці за господарськими операціями звітного періоду враховуються у повному обсязі при визначенні податкового прибутку (збитку) звітного періоду за даними бухгалтерського обліку і не враховуються при визначенні податкового прибутку (збитку) у майбутніх періодах.

Тимчасова податкова різниця за господарськими операціями звітного періоду не враховується при визначенні податкового прибутку (збитку) звітного періоду, а враховується при визначенні податкового прибутку (збитку) у майбутніх періодах.

Таблиця 4.1

Звіт про фінансові результати

Звіт про фінансові результати (звіт про сукупний дохід) складається з чотирьох розділів: Розділ І "Фінансові результати" Розділ II "Сукупний дохід" Розділ III "Елементи операційних витрат" Розділ IV. "Розрахунок показників прибутковості акцій"

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші