Навігація
Головна
Авторизація/Реєстрація
Правила користування
Контакти
 
Головна arrow Банківська справа arrow Організація фінансового моніторингу в банках
< Попер   ЗМІСТ

Термінологічний словник

Аналіз фінансових операцій — комплекс заходів, установлених внутрішніми документами банку з питань здійснення фінансового моніторингу, проведення яких дає змогу зробити висновок про відповідність/невідповідність фінансових операцій фінансовому стану клієнта і суті його діяльності та визначити рівень ризику клієнта.

Зведений реєстр фінансових операцій — документ в електронному вигляді, який формується та ведеться банком — юридичною особою в порядку, установленому Правилами внутрішнього фінансового моніторингу банку, у разі ведення окремих реєстрів відокремленими підрозділами банку.

Контрагент — особа, яка є другою стороною фінансової операції (контрагентом може бути банк), за якою між клієнтом та контрагентом відбувається передавання активів.

Реєстр фінансових операцій — форма реєстрації СПФМ інформації про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, інші фінансові операції, що можуть бути пов'язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму, та їх учасників, яка визначається Держфінмоніторингом України.

Файл-відповідь — електронний документ (набір даних визначеної структури), що формується СПФМ та надсилається ДСФМУ і містить відповідь на запит про надання додаткової інформації або для виконання запиту, що надійшов від уповноваженого органу іноземної держави. На один файл-запит, що містить декілька запитів, може надаватися декілька файлів-відповідей з різними іменами.

Файл-додаток — електронний документ (набір даних), що формується СПФМ та надсилається ДСФМУ і містить додаткові дані та/або копії документів.

Файл-запит — електронний документ (набір даних визначеної структури), що формується ДСФМУ та надсилається СПФМ і містить запит щодо отримання додаткової інформації або запит для виконання запиту, що надійшов від уповноваженого органу іноземної держави. Один файл-запит може містити декілька запитів.

Файл-квитанція — електронний документ (набір даних визначеної структури), який містить результати оброблення відповідного файлу та/або інформації в ньому.

Файл-лист — електронний документ (набір даних), що використовується при інформаційному обміні ДСФМУ та СПФМ з інших питань.

Файл-повідомлення — електронний документ (набір даних визначеної структури), що формується СПФМ та надсилається ДСФМУ і містить інформацію про фінансові операції, відомості щодо обліку СПФМ (відокремлених підрозділів) та відповідальних осіб. Один файл-повідомлення може містити інформацію про декілька фінансових операцій.

Файл-повідомлення про взяття (відмову від взяття) фінансової операції на облік — електронний документ (набір даних визначеної структури), що формується ДСФМУ та надсилається СПФМ і містить інформацію про обробку інформації про фінансові операції або відомостей щодо обліку СПФМ (відокремлених підрозділів) та відповідальних осіб.

Фінансова операція, що стала об'єктом фінансового моніторингу — для банку це фінансова операція, інформація щодо якої внесена до реєстру фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу.

 
< Попер   ЗМІСТ
 

Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші
?>