Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
 
Головна arrow Бухоблік та Аудит arrow Бухгалтерський фінансовий облік, оподаткування і звітність
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

Збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства. Закон України “Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства” №587- XIV від 09.04.99 р. Сума нарахованого збору визначається множенням виручки від реалізації алкогольних напоїв та пива (грн) на ставку збору (1%). Законом України № 1067-VI від 05 березня 2009 р. внесено зміни. Порядок заповнення

Розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства встановлено за наказом Державної податкової адміністрації України за № 671 від 01.12.2009 р.

Перехідними положеннями (розділ XX, підрозділ 10) встановлено, що до 1 січня 2015 р. справляється збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства відповідно до Закону України "Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства".

Мито

Мито. Закон України “Про єдиний митний тариф” № 2097-ХП від 05.02.92 р.

Єдиний збір, що справляється у пунктах пропуску через державний кордон України. Закон України “Про єдиний збір, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України” №1212-XIV від 04.11.99 р.; Податковий кодекс України, з 1 січня 2011 р.

Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну і теплову енергію, крім електроенергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками

Відповідно до Податкового кодексу України (розділ XIV, глава 3).

Платники збору електричної енергії

Платниками збору є оптовий постачальник електричної енергії та виробники електричної енергії, які мають ліцензію на право здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і продають її поза оптовим ринком електричної енергії, та теплової енергії.

Об'єкт оподаткування збором електричної енергії

Об'єктом оподаткування збором є: а) для оптового постачальника електричної енергії – вартість відпущеної електричної енергії без урахування податку на додану вартість;

б) для юридичних осіб – вартість відпущеної електричної енергії, що продається поза оптовим ринком електричної енергії, зменшена на вартість електричної енергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками та/або з відновлюваних джерел енергії, а для гідроенергії – виключно у частині виробленої малими гідроелектростанціями без урахування ПДВ.

Ставки збору електричної енергії

Ставка збору становить 3 відсотки від вартості фактично відпущеної платником збору електричної енергії без урахування ПДВ.

Базовий податковий (звітний) період для збору дорівнює календарному місяцю.

Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності (Податковий кодекс України (розділ XIV, глава IV)

Платники збору цільової надбавки

Платниками збору є суб'єкти господарювання та їх відокремлені підрозділи, які провадять діяльність з постачання природного газу споживачам на підставі укладених з ними договорів.

Об'єкт оподаткування збором цільової надбавки

Об'єктом оподаткування збором є вартість природного газу в обсязі, відпущеному кожній категорії споживачів у звітному періоді, яка визначається на підставі актів приймання-передачі газу, підписаних платником та відповідним споживачем (для населення – на підставі облікових документів), з урахуванням відповідного тарифу.

Ставки збору цільової надбавки

Збір справляється у розмірі 2 % на обсяги природного газу, що постачаються для таких категорій споживачів:

– підприємства комунальної теплоенергетики, теплові електростанції, електроцентралі та котельні суб'єктів господарювання, зокрема блочні (модульні) котельні (в обсязі, що використовується для надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання, за умови ведення такими суб'єктами окремого приладового та бухгалтерського обліку тепла і гарячої води);

  • – бюджетні установи;
  • – промислові та інші суб'єкти господарювання та їх відокремлені підрозділи, що використовують природний газ.

Базовий податковий (звітний) період для збору дорівнює календарному місяцю.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 

Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші