Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Екологія arrow Техноекологія
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Водний транспорт

Забруднення довкілля відбувається за двома основними напрямками:

  • по-перше, морські і річкові судна забруднюють біосферу відходами, одержаними у результаті експлуатаційної та виробничої діяльності;
  • по-друге, викидами у випадку аварій суден з токсичними вантажами, здебільшого нафтою і нафтопродуктами.

В умовах звичайної експлуатації основні джерела забруднень: суднові двигуни, головна енергетична установка, а також вода, яка використовується для мийки вантажних танків і баластові води. Енергетичні установки суден забруднюють відпрацьованими газами передусім атмосферу, звідки токсичні речовини частково або майже повністю потрапляють у води морів, річок, океанів. Сьогодні переважна більшість суден обладнана дизельними двигунами. Невелику частку складають судна з паротурбінними установками, число яких за останні роки скорочується (у зв'язку з меншою економічністю порівняно з дизелями).

Гази СО, СО2, СmНn накопичуються на поверхні водного середовища. Газоподібні вуглеводні і викиди СО суднових теплових двигунів беруть участь в окиснювальних реакціях і в кінці перетворюються у СО2, наявність якого в атмосфері викликає парниковий ефект. У першому наближенні екологічну шкоду водному середовищу можна підрахувати як суму збитків від сірчаного ангідриду, оксидів азоту, сажі та викидів незгорілого палива суднових двигунів, а також випаровування нафтовантажів транспортного флоту.

Судна переміщуються на великі відстані з постійною швидкістю, двигуни тривалий час працюють в оптимальному режимі, тому відпрацьовані гази містять мінімум токсичних речовин. У 1997 р прийняті Правила запобігання забруднення атмосфери суднами, що передбачають з 2000 р більш жорсткі обмеження викидів сполук азоту і сірки. Відповідно до них, вміст NOx повинен складати 9-17 г/кВт.год, SOx – до 6 г/кВт.год, димність – до 0,15 г/м3. Судна, що експлуатуються на міжнародних лініях, повинні мати Міжнародне свідоцтво про запобігання забруднення повітряного середовища, що видається терміном на 5 років.

Нафта та нафтопродукти є основними забруднювачами водного басейну в процесі роботи водного транспорту. За оцінками фахівців у моря й океани виливається до 10 млн.т нафтопродуктів за рік. Кожна тонна нафти покриває плівкою 12 км2 водної поверхні. Нафтова плівка перешкоджає проникненню у воду кисню повітря. За товщини плівки 4мм і концентрації нафти у воді 17 мг/дм3 кількість розчиненого кисню знижується за 20 діб на 40%. Підвищення концентрації нафти до 20 – 23 мг/дм3 викликає порушення рухової здібності риб та їхню загибель. Вважається, що забруднення поширилося на 25% поверхні Світового океану

Джерела надходження нафти:

  • – з суден, що знаходяться в морі – 28%;
  • – зі стоками рік – 26%;
  • – з суден, що знаходяться у портах – 14%;
  • – з атмосфери – 10%;
  • – іншими шляхами – 4%.

Нафтовими залишками забруднена промивна вода від танків, баластова вода (у танку залишається близько 1% нафти). Тоннаж танкерів безупинно зростає і перевищує 300 – 600 тис. т.

Кінець XX століття був відмічений кількома великими екологічними катастрофами пов'язаними з перевезенням нафти, котрі трапилися, незважаючи на заходи, що вживаються для безпечного, мореплавства, особливо танкерів.

Таблиця 5.12

Забруднення океану внаслідок найбільших аварій нафтових танкерів

Рік

Назва танкера

Місце аварії

Кількість нафти, що , вилилася в моїх•, тис. т

1967

Торі каньйон

Мис Корнуелл, Англія

123

1976

Уркіоло

Узбережжя Іспанії

100

1978

Амоко Кадіс

Узбережжя Франції

200

1990

Екссон Валдіс

Узбережжя Аляски

40

2007

Волга-нефть

Керченська протока

4

Шкоду водному середовищу завдають важкі метали та їх оксиди, в першу чергу оксиди заліза, а також шум і вібрації теплових двигунів.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші