Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Техніка arrow Інформаційні технології в технічній експлуатації автомобілів
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Учасники підприємницької діяльності

Коло учасників підприємницької діяльності, виходячи із загальності підприємництва, неозоре. При капіталізмі це практично все суспільство. До числа учасників (суб'єктів) входять:

- підприємці, їх об'єднання і асоціації;

Рис. 1.18. "Об'ємна" модель бізнес-процесу

  • - споживачі товару індивідуальні і колективні, а також асоціації і союзи споживачів;
  • - працівники наймані, працюючі на контрактній або іншій основі, їх професійні союзи і федерації;
  • - органи державні і муніципальні, що виступають безпосередньо учасниками операцій.

Всі люди, згідно системі класифікації за способом заробітку грошей діляться на чотири основні групи: "Р", "С", "Б", "І".

Група "Р"-люди, що працюють по найму. Це абсолютна більшість працездатного населення світу. Але, наприклад, в Германії на їх частку доводиться 10% мільйонерів. Проте в основному це менеджери.

Група "С" – люди, які самі забезпечують себе. Це приватні підприємці і засновники малого бізнесу. Це люди, які самі є системою, яка управляє бізнесом і визначає його ефективність. Вони "одержимі" ідеєю своєї справи і можуть працювати як роботи, не рахуючись з часом і навіть здоров'ям. їх справа сильно залежить від особи підприємця. Серед мільйонерів, наприклад, в Германії їх також 10%, але це лише люди вільних професій (лікарі, архітектори, адвокати).

Група "Б" – люди, які створюють бізнес-системи, тобто бізнес, що функціонує завдяки системі управління. Таким бізнесом керують боси. У нім працюють фахівці, а сам власник бізнесу може в ньому працювати або не працювати. Важливим навиком такого бізнесмена є уміння наймати людей і формувати з них сильну команду. Це можуть бути власники малого бізнесу, але в основному – власники крупних корпорацій. Це, наприклад, Білл Гейтс або Марк Цукерберг.

Група "І" – інвестори. Це багаті люди, які отримують дохід від вкладення грошей. їх відмітна особливість полягає в тому, що на інвестора працюють гроші інших людей.

Особливість ІТС полягає в тому, що абсолютно всі її структурні виробничі підрозділи – це приватні бізнес групи "С". Тому основою "життя" сучасної ІТС на АТЗК є лише прибуток. Проте прибуток це не слина мета ІТС сьогодні.

Головне полягас в тому, що підприємці "С" працюють у сфері безпеки життєдіяльності людини, де останнім часом особливу увагу у всіх країнах світу приділяють проблемі взаємодії економіки і соціоекології.

Під соціоекологією розуміють науку про екологію людського суспільства. Вона займається дослідженням раціонального природного використання і гармонізацією суспільства і природи з мстою ліквідації суперечностей між людським суспільством і навколишнім середовищем, де існує проблема визначення оптимального рівня витрат.

Завжди, будь-яке підвищення безпеки (екологічної, медичної, терористичної або техногенної) людини на Землі досягалося і досягається за рахунок необхідного додаткового збільшення витрат. У сучасному суспільстві підвищення безпеки засноване на глобалізації ТД і НК, що достатньо яскраво виражене в автобудуванні і на транспорті. Тому для підприємців АТЗК актуальним завданням є неухильне впровадження ІПВ/СALS/PLM-техпологій в процес експлуатації PC, які забезпечують саме оптимальне використання як PC, так і засобів ТД і НК. Впровадження на АТЗК засобів ТД і НК є процесом "кібернетизації" галузі, що вимагає бачення інженера ІТС, як нову економічну людину.

Підприємець – це "індивідуум, який створює бізнес і управляє їм з принциповою метою досягнення прибутку і зростання .... що характеризується інноваційною поведінкою і використовує в справі, пракгику стратегічного управління".

Ціль досліджень підприємництва – підведення теорегичного фундаменту під підприємницький стиль управління як вирішального складового успіху сучасного фахівця в ринковій господарській діяльності.

Рішення цієї задачі в TEA полягає в пізнанні загальних характеристик і основних принципів ІПВ/СALS/PLM-технологій на різних рівнях управління ("деталь .... галузь") і створенні теоретичних основ реінжинірингу системи ТЕА- АСУ на АТЗК, тобто теоретичних основ інженерної діяльності по конструюванню бізнесу в сфері ТЕА-АСУ.

Необхідно виконати комплекс організаційних, науково-дослідницьких, проектних і інших робіт, направлених на створення нової культури інженерної діяльності. Це революційний підхід до конструювання в цілому, який полягає в тому, що багато поколінь конструкторів, технологів, виробничників виховані на основі зовсім іншої культури, що базується на сотнях стандартів ЄСКД, ЄСТД, СРПП, що детально регламентують ведення справ з використанням паперової документації. В умовах застосування ІПВ/СALS/PLM-технологій (далі ІПВ- технологій) ця культура повинна зазнати корінних змін:

  • - формування принципово нових засобів інженерної праці;
  • - повна зміна організації і технології інженерних робіт;
  • - істотна зміна, тобто доповнення і часткова переробка нормативної бази;
  • - навчання тисяч фахівців для роботи в нових умовах і з новими засобами праці.
 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші