Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Право arrow Експертизи у судочинстві України
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Судово-експертні установи Міністерства охорони здоров'я України

Судово-медичні експертизи проводяться у спеціалізованих судово-експертних установах МОЗ України, систему яких формують окремі ланки. Головною ланкою судово-медичних експертних установ є Державна установа "Головне бюро судово-медичної експертизи МОЗ України". Йому підпорядковані обласні й міста Києва бюро судово-медичної експертизи, до складу яких входять і районні (міжрайонні відділення) судово-медичної експертизи. Головне, обласні та Київське міське бюро судово-медичної експертизи є державними спеціалізованими установами, що входять до структури закладів охорони здоров'я України.

Міські (міст обласного підпорядкування) та районні (міжрайонні) відділення обласного бюро організуються поза обласними центрами, де розташоване обласне бюро, з урахуванням фактичного обсягу судово-медичної роботи і віддаленості відділення від обласного бюро. За виробничої необхідності та наявності відповідних коштів до їх складу можуть входити будь-які структурні підрозділи. Завідуючі міськими (міст обласного підпорядкування) та районними (міжрайонними) відділеннями бюро в організаційному, науково-методичному та адміністративно-господарському відношенні підпорядковані начальнику обласного бюро, до складу якого входить відділення.

Основною діяльністю бюро є проведення судово-медичних експертиз, що призначаються слідчим, прокурором, слідчим суддею чи судом з метою дослідження, на підставі спеціальних знань, матеріальних об'єктів, що містять інформацію про обставини справи. Бюро користуються правами юридичної особи, мають печатки (гербову, просту, для пакетів) і штампи із зазначенням своєї повної назви. Відділи та відділення бюро мають печатки (просту, для пакетів) і штампи із зазначенням своєї повної назви.

Науково-дослідні інститути, вищі навчальні, лікувально-профілактичні та інші установи, що входять до системи закладів охорони здоров'я України, зобов'язані сприяти бюро СМЕ у виконанні завдань, покладених на них, шляхом надання науково-практичної та консультативної допомоги.

Органи охорони здоров'я забезпечують бюро СМЕ відповідними приміщеннями, обладнанням, матеріально-технічним постачанням; надають кабінети в амбулаторно-поліклінічних установах і морги в лікарнях, автомобільний транспорт, за необхідності – санітарну авіацію; всебічно сприяють судово-медичним експертам при виконанні службових обов'язків (надання медичних документів, проведення аналізів, консультація спеціалістів, участь у комісіях тощо).

Судово-психіатрична експертиза призначається органами досудового слідства та суду і проводиться за їх рішенням з метою відповіді на питання, що виникають при провадженні адміністративних, кримінальних і цивільних справ, з приводу психічного стану особи. Відповідно до наказу МОЗ від 8 жовтня 2001 р. № 397 судово- психіатрична експертиза проводиться:

  • – в Українському науково-дослідному інституті соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України;
  • – у центрах судово-психіатричних експертиз;
  • – у відділеннях (амбулаторних, стаціонарних експертиз), які є структурними підрозділами психоневрологічних (психіатричних) лікарень, психоневрологічних диспансерів.

Зазначені заклади виконують функції державних судово-експертних установ або підрозділів, є самостійними судово-експертними закладами, не підпорядкованими один одному.

Організаційне, матеріально-технічне забезпечення виконання експертизи, контроль за її своєчасним проведенням і за дотриманням чинного законодавства з питань експертизи покладаються на керівника експертної установи (підрозділу). Кількісний склад експертів (одноособовий або комісійний) у конкретній справі встановлюється органом, який призначив експертизу. Якщо останній цього не зробив, кількісний склад експертів встановлює керівник експертної установи (підрозділу). При цьому враховуються форма проведення експертизи, її вид і складність. При проведенні комісійної експертизи експерт, призначений головою комісії, не має переваг перед іншими членами комісії при вирішенні поставлених питань. Як голова комісії він виконує лише організаційні функції у проведенні експертизи.

Роботу експертної установи (підрозділу) контролює МОЗ, управління охорони здоров'я обласних, Головне управління охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації. Науково-методичне забезпечення здійснюється МОЗ через Український науково-дослідний інститут соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші