Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Право arrow Експертизи у судочинстві України
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Порядок відбирання зразків на експертизу

У розпорядження експерта в якості об'єктів для дослідження надають так званий середній зразок або середню пробу – тобто невелику, але достатню для проведення експертизи кількість досліджуваного продукту, яка відбирається від кожної однорідної партії. Однорідною вважають партію продукту одного виду та сорту, типово спаковану, вироблену на одному й тому самому підприємстві, в один день, однією зміною. Від кожної одиниці упаковки (ящика, мішка, діжки тощо) цієї партії відбирають певну кількість продукту – вибірку. Проби харчових продуктів відбирають із складанням акта чи протоколу відповідно до існуючих нормативних документів. Проте трапляються випадки, коли об'єм або кількість досліджуваної проби (речового доказу), направленої на експертизу, є недостатніми. Залежно від виду експертизи, наприклад мікробіологічної або при визначенні мікотоксинів, шкідливих речовин, пестицидів тощо, можливе її повне використання. У таких випадках експерти заявляють клопотання про дозвіл на повне використання досліджуваної проби (речового доказу).

В якості зразків для порівняльного дослідження в експертизі харчових продуктів використовують контрольні зразки досліджуваного продукту. Ці зразки готуються спеціалістом або заготовлювачем за рецептурою нормативно-технічної документації з дотриманням технології.

Об'єкти надаються на дослідження ретельно упакованими, що забезпечує їх збереженість. Для пакування рідких і пастоподібних продуктів використовують скляну тару, котру закривають кришками або пробками з полімерних матеріалів. Сипкі продукти пакують в поліетиленові пакети. Продукти в дрібній розфасовці направляють на дослідження в оригінальній упаковці. Продукти, що швидко псуються, треба до направлення на експертизу зберігати в холодильнику. Експертизу в такому випадку необхідно проводити найскоріше, щоб не перебільшити встановлених строків зберігання продуктів. При мікробіологічній експертизі відбір зразків необхідно здійснювати з дотриманням стерильності. Особи, які призначають експертизу харчових продуктів, повинні заздалегідь знати ці умови і при постановці питань одночасно вирішити проблеми, спричинені необхідністю повного використання речового доказу (за малих кількостей) в ході експертизи; надати контрольний об'єкт заводського (промислового) виробництва для порівняння з досліджуваною пробою за наявності підозри на фальсифікацію; надати необхідну нормативну документацію для встановлення відповідності досліджуваного об'єкта вимогам стандартів і технічних умов, що вказані на етикетці.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші