Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Психологія arrow Загальна психологія
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Функції конфліктів

Конфлікт виконує ряд функцій у тому середовищі, де він відбувається. Функції конфлікту не тільки деструктивні, але й конструктивні.

Конструктивні функції

Інформаційно-пізнавальна. Будь-який конфлікт сигналізує про наявність проблеми, дозволяє глибше її пізнати, виявляє її у сукупності фактів, що сприймаються людьми. Конфлікт стимулює до розкриття інтересів, цінностей, позицій, що властиві суб'єктам протиборства; висвітлює єство необхідних змін для зняття суперечності, що лежить в основі конфлікту. Розбіжності, дискусії, як форми конфліктної поведінки, сприяють пошуку істини. У ході й у результаті взаємних зіткнень партнери розкривають один одного, засвоюють корисний з погляду кожної сторони досвід, знаходять дотичні точки та можливості узгодження своїх поглядів та інтересів. У процесі конфлікту розкривається справжня картина того, що являє з себе кожна сторона, які цінності вона сповідує.

Інша загальна функція конфлікту – інтеграційна. Здавалося б, має місце парадокс: замість того, щоб руйнувати, конфлікт сприяє інтеграції, об'єднанню людей, а отже, встановленню рівноваги, стабільності в суспільстві. Проте в реальній динаміці людських взаємин конфлікт та інтеграція нерозривно взаємозв'язані й постійно міняються місцями. Домінування одного поступається місцем домінуванню іншого. Виникнення, розвиток, вирішення конфлікту об'єднує групи, співтовариства, сприяє гармонізації суспільних відносин, стимулює соціалізацію груп та індивідів, а тим самим сприяє формуванню необхідної рівноваги в суспільному організмі.

Стимулювання адаптації соціальної системи або її окремих елементів (груп) до змінного середовища. Суспільству, соціальним групам, індивідам, партіям й іншим об'єднанням, ідеологіям, культурним системам доводиться постійно стикатися з новими умовами. Звідси необхідність адаптації, пристосування до нової ситуації шляхом перетворення форм і методів діяльності й взаємин, перегляду цінностей, критики застарілих зразків поведінки і мислення. Зрозуміло, що процес адаптації не відбувається без суперечностей і конфліктів між старим і новим. Якщо суспільна система або якісь її підсистеми (економічні, політичні й ін.) не справляються з виникаючими конфліктами в процесі адаптації, вони йдуть у небуття.

Дисфункції конфлікту

Конструктивні функції конфлікту невіддільні від руйнівних наслідків, від дисфункцій. Будь-яка позитивна функція конфлікту має свою від'ємну за знаком пару. Обидві вони можуть виявитись в певній ситуації, на певній стадії конфлікту, в результаті цілеспрямованих дій суб'єктів-супротивників. Об'єктивні наслідки конфлікту (конструктивні або деструктивні) залежать від багатьох змінних і, значною мірою, від засобів боротьби. Насильницькі засоби ведуть до руйнування взаємин, а не до їх інтеграції. Насильницький конфлікт може перерости в хронічну форму, стати нерозв'язуваним (антагоністичним), навіть якщо раніше він таким не був. Послідовна серія насильницьких конфліктів руйнує людські спільноти, дезорганізовує, перешкоджає їх духовній і практичній консолідації. Отже, позитивні функції конфлікту є досить відносними й легко переходять у свою протилежність.

Позитивні (конструктивні) функції конфліктів не реалізуються, якщо: відсутні спільні зусилля супротивників; пригнічується одна зі сторін; проблеми заганяються вглиб суспільного організму. У результаті можуть утворитися наступні дисфункціональні наслідки:

  • • незадоволеність, поганий психічний стан, прагнення особистості вийти з соціальної групи (перейти до іншого навчального закладу); зниження продуктивності співпраці;
  • • погіршення співпраці у майбутньому;
  • • посилення інтеграції членів певної групи та непродуктивної конкуренції останньої з іншими групами;
  • • уявлення про іншу сторону як про "ворога", про свої цілі як про позитивні, а про цілі іншої сторони як про негативні;
  • • згортання взаємодії й спілкування між конфліктуючими;
  • • збільшення ворожості між конфліктуючими у міру зростання обмеження взаємодії та спілкування;
  • • зсув цілей, тобто надання більшого значення "перемозі" в конфлікті, ніж вирішенню реальної проблеми.

Головне завдання управління конфліктами полягає у створенні умов для посилення конструктивних функцій конфлікту й для мінімізації негативних.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші