Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Політологія arrow Забезпечення інформаційної безпеки держави
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Діяльність спеціальних служб та правоохоронних органів ФРН у сфері забезпечення інформаційної безпеки

Оскільки спецслужби і поліція ФРН € структурним елементом федеративної держави, яка має дворівневу систему державної влади (федеральну і регіональну, тобто земельну), керівництво Федеральної служби зовнішньої розвідки, Військових спецслужб і Федерального міністерства внутрішніх справ здійснює взаємодію між цими двома рівнями на основі угод з міністерствами внутрішніх справ Федеральних Земель. Пріоритет при цьому залишається за Федеральним МВС і спецслужбами, підпорядкованими Відомству федерального канцлера і Федеральному міністерству національної оборони. їх розпорядження обов'язкові для всіх місцевих органів влади в Федеральних Землях, але в той же час вони не мають права вторгатися в межі виключної компетенції суб'єктів федерації (ст. 74 Основного закону ФРН). Організаційні форми спецслужб і поліції, принципи управління їх діяльністю обумовлені історичними, економічними, політичними, географічними та іншими особливостями кожної конкретної Федеральної Землі. У цілому спецслужби і поліція Німеччини включають в себе федеральні структури спецслужб, поліцейські відомства (служби) і поліцію Федеральних Земель. Слід враховувати, що в цілому, приміром, поліцію Німеччини прийнято ділити на: поліцію, співробітники якої при виконанні службових обов'язків носять формений одяг (уніформована поліція), федеральні та земельні відомства з охорони Конституції та кримінальну поліцію, співробітники яких не мають і не носять уніформи.

Загальнодержавні та відомчі спеціальні служби як виконавчі органи влади входять до лав "розвідувальну спільноти" і представлені наступним чином: 1) спеціальні служби федерального рівня і 2) федеральні та земельні поліцейські органи.

Спеціальні служби федерального рівня у складі "розвідувальної спільноти ФРН" представлені: Федеральним відомством із забезпечення безпеки інформаційної техніки, Федеральною розвідувальною службою, Розвідувальним відомством бундесверу, Відомством військових аташе, Військовою контррозвідкою та іншими спецслужбами Бундесверу.

Систему федеральних поліцейських органів у складі "розвідувальної спільноти ФРН" складають наступні органи, юрисдикція яких поширюється на всю територію держави: 1) Федеральне відомство з охорони Конституції (федеральна цивільна контррозвідка); 2) Земельне відомство з охорони Конституції (регіональна цивільна контррозвідка); 3) Федеральна прикордонна охорона; 4) Службу митного розшуку федерального Міністерства фінансів; 5) Федеральне відомство з кримінальних справ; 6) Залізнична і повітряна поліція федерального Міністерства транспорту; 7) Служба поштової поліції федерального Міністерства пошти, радіо і телеграфу.

Федеральна відомство з забезпечення безпеки інформаційної техніки – БСИ (Bundesamtfur Sicherheilinder Informationstechnik – BSI, bsi.de/)

утворене як самостійна спецслужба в 1991 р. на основі секретного підрозділу БНД "Центрального шифрувального відділу", нині є основним координуючим урядовим органом, має на меті сприяння безпеці інформаційної техніки, котра забезпечує безпеку інформаційних потоків, систем, інформаційних масивів, баз даних та каналів передачі інформації та інформаційних обмінів. Нині BSI є спеціалізованим центром зі штатом близько 500 співробітників і річним бюджетом понад 50 млн. євро. Федеральним урядом планується відкрити додатково в Бундесвері Випробувальний центр з інформаційних технологій міністерства оборони ФРН.

Загальна концепція діяльності BSI у сучасних умовах передбачає виконання в тісній взаємодії з державами та управлінськими структурами НАТО і ЄС наступних функцій: 1) оцінка ризику впровадження інформаційних технологій, перевірка надійності існуючих інформаційно- технічних засобів, котрі використовуються у сфері діяльності федеральних органів влади; 2) розробка критеріїв, методів і випробувальних засобів для оцінки ступеня захищеності національних комунікаційних систем; 3) створення, перевірка надійності, випробування і впровадження в експлуатацію криптографічного матеріалу для інформаційного обміну (приміром, шифрування секретних документів) на федеральному рівні тана об'єктах економічних і підприємствах, пов'язаних зі сферою національної безпеки; 4) перевірка ступеня захищеності, сертифікація інформаційно- технічних систем і видача відповідних сертифікатів; 5) видача дозволів на впровадження інформаційних систем на важливих державних об'єктах; 6) здійснення спеціальних заходів безпеки інформаційного обміну в державних органах, поліції тощо; 7) підтримання контактів з метою консультування федеральних відомств, правоохоронних органів, відомств з охорони Конституції (в інформаційно-технічній сфері), а також керівників підприємств і організацій (для протидії економічному шпигунству).

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші