Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Політологія arrow Забезпечення інформаційної безпеки держави
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Блок 12. Турнір троянд (Tournament of Roses) до 50 річчя ВПС США як одна з най відоміших піар-акцій 21 століття

Огляд

Уперше за 108-річну історію "Турніру троянд" (Tournament of Roses) головний символ "Параду троянд" (Rose Parade) був без троянд і не вирулював по злітній смузі. Він виник з повітря. Коли в небі з'явився новітній американський бомбардувальник В-2 (У-2 Stealth Bomber), він відразу зняв із себе завісу секретності перед багатонаціональною 400- мільйонною аудиторією, яка спостерігала за ходом параду. Цей політ бомбардувальника В-2 ВПС США був частиною масштабної акції по залученню уваги американців до святкування 50-річчя ВПС США, а також по підвищенню рівня інформованості американців про національні військово-повітряні сили. Участь авіації в "Турнірі троянд" додало йому елемент видовищності, а нетрадиційний підхід привернув увагу американців до основних заходів святкування 50-річного ювілею ВПС.

Дослідження

Традиційно "Парад троянд" та футбольні матчі збирають великі аудиторії. Згідно з опитуванням, проведеним компанією Nielsen, у 1999 році рейтинг популярності цього параду був на позначці 22,6 (51% симпатій глядачів). Разом зі спеціальними телерадіопрограмами "Прийдешні троянди" (Coming Up Roses) і "Парад: зворотний відлік" (The Parade Countdown), що виходять на каналах CBS і KTLA-TV, загальний рейтинг популярності був на позначці 28,8 (65% глядачів). У 1996 р. рейтинг популярності гри в Рожевий м'яч (один з заходів параду) був на позначці 19,2 (33% глядачів).

"Парад троянд" – цілком самоокупний захід, так як погода в цю пору року сприяє його надзвичайно високій популярності у ЗМІ. У 1996 р. 16 телевізійних каналів, 9 радіостанцій, 24 газети, 10 журналів, 11 телеграфних агентств висвітлювали парад у своїх матеріалах. Ось чому було прийнято рішення зосередитися на "Параді троянд" і телепрограмах про нього.

Преса вже не раз позитивно відгукувалася про польоти літаків під час футбольних матчів; тим не менше цей політ під час проведення параду повинен був стати першим в історії. Згідно з підрахунками інституту Геллапа, дві третини американців (66%) як і раніше "повністю" та "цілком довіряють американським ВПС". Ось чому було зроблено висновок, що політ літака в небі над парадом буде сприйнятий позитивно.

Використовуючи системний підхід при розробці найбільшої кількості ефективних програм, були зібрані і вивчені матеріали попередніх рекламних кампаній. За результатами кількох відряджень в Каліфорнії був розроблений і рекомендований організаторів параду ряд додаткових кроків, здатних привернути увагу аудиторії. Вони включали участь зведеного хору ВПС, виконуючого гімн Америки, і солдат почесної варти, десантування бійців спецпідрозділів, відвідування урочистостей представниками командування, проведення передматчевого жеребкування з офіційною символікою ВПС, випуск повідомлень і відеоматеріалів для розташованого на стадіоні величезного телеекрану. Під час відряджень вдалося встановити, що організатори заходу будуть раді співпраці з рекламним агентством, вони висловили готовність постачати його повідомленнями про матч, статтями та фотоматеріалами для видань Tournament Times і Rose Bowl Gameday.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші