Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Політологія arrow Забезпечення інформаційної безпеки держави
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Планування

В основу практичної реалізації акції "Троянда-невидимка" (Stealth Rose) були покладені дві стратегії.

  • • Стратегічний план, розроблений Службою громадських зв'язків у 1996 р., який акцентував увагу на "новому сміливому і новаторському підході при реалізації з упором на креативний елемент, інновацію, пошук нових способів популяризації ВПС США"
  • • План святкування 50-річчя ВПС передбачав випуск інформаційних повідомлень і відповідав за комунікацію. План практичної реалізації проекту чітко визначав пріоритети, загальне положення справ, пропонував стратегію дій і варіанти ключових повідомлень і каналів фінансування. Ставилася мета приурочити "Турнір троянд" до 50- річного ювілею ВПС США і реалізувати дві основні ідеї: "Технології майбутнього вже сьогодні" (Tommorrow's Technology Today) (показ літака В-2) і "Гордість і професія" (Proud and Professional) (представлена зведеним оркестром ВПС).

Реалізація

  • • Секретар і заступник начальника кадрової служби ВПС прибули в Пасадену за
  • 2 дні до початку параду для того, щоб давати інтерв'ю і брати участь в офіційних заходах. Починаючи з 27 грудня, вже щосили працювала Служба громадських зв'язків ВПС США, співробітники якої забезпечували пресу необхідною інформацією, відповідали на запитання ЗМІ, давали інтерв'ю на радіо і телебаченні, узгоджували хід заходів параду з поліцією і організаторами. У програмі каналу CBS "Прийдешні троянди", яка вийшла 30 грудня, були показані матеріали піар-агентства про основні події в історії ВПС США і внесок цього виду збройних сил у процвітання американської нації.
  • • Колосальна робота, виконана до початку параду каналом KTLA-TV (найпопулярніший місцевий канал), який періодично показував репортажі про польоти В- 2, сприяла інформування громадськості та позитивного сприйняття події. За кілька днів до Нового року деякі газети повідомили про підготовлюваний політ. Головні дійові особи – секретар, заступник командувача ВПС, пілот літака, офіцер піар-служби – були весь час у центрі уваги преси.
  • • Ефект від появи в небі над парадом літака В-2 перевершив всі очікування. Як і було заплановано, літак з'явився на заході як раз в той момент, коли оркестр ВПС проходив повз ложі для преси, несучи прапор 50-річного ювілею ВПС США.
  • • Про видовищності початку параду говорить той факт, що більш ніж мільйонний натовп глядачів від захвату схопилася зі своїх місць. Цю загальну наснагу було передано в прямому ефірі каналу ABC, NBC, CBS, UNIVISION та іншими ЗМІ. Приблизно 400 млн. телеглядачів побачили репортажі про військовослужбовців і техніку ВПС США.

Оцінка

Такі висловлювання свідчать про безпрецедентне сприйнятті цієї події.

"Бомбардувальник В-2 Stealth – цвях програми", – так була названа одна з статей на першій смузі газети The Los Angeles Times. "Приголомшливий PR-хід... відвернув увагу від решти шоу... не йде ні в яке порівняння з 56 рухомими платформами".

"Мурашки біжать по шкірі... Глядачі неймовірно порушені... Так проходить святкування 50-річного ювілею ВВС", – говорив диктор телекомпанії KTLA-TV Боб Юбанкс (Bob Eubanks).

"Неймовірний політ... класний спосіб ознаменувати початок Турніру... Боже! Люди втрачають самовладання!", – говорила ведуча телекомпанії NBS Жизель Фернандес (Giselle Fernandez).

Навіть через декілька тижнів після параду в місцеві газети йшли потоки і листів. У рубриці "Листи до редакції" одного з випусків газети Los Angeles Times містилося вигук: "21 мільярд доларів! Виправдано до останнього цента! Віддам все, щоб ще раз це побачити!".

В організації "Параду троянд" брали участь і інші, але тільки ВПС США вдалося створити відчуття напруженого очікування і зробити з шоу "цукерочку". За даними компанії Nielsen, популярність параду перевершила всі заплановані показники. Мета – розповісти про американську авіатехніки та професіоналізмі чоловіків і жінок, які служать у ВПС США, – була досягнута, а план кампанії успішно перевиконано!

За матеріалами: Самые Успешные Pr-Кампании В Мировой Практике [Електронний ресурс].Режим доступу: slideshare.net/defenseneiwork/pr-8347373

6. Проблема самосвідомості, самоідентифікації, скоріше навіть динамічної переідентифікації, стає актуальною для теорії постмодернізму. "Як же можна уникнути занурення в кошмар буденності, якщо не ставши чужим своїй країні, мові, сексуальній орієнтації і identity?" (Д. Кристєва). Невизначеність, несумірність стають основоположними ознаками не тільки особистості постмодерну, але всіх його категорій – часу, простору, тексту тощо. Постмодернізм намагається вирішити проблему самоідентифікації особистості через глобальну комунікацію. "У світі, в якому я подорожую, я нескінченно створюю самого себе. Саме проходячи далі історичних, робочих гіпотез, я починаю цикл свого звільнення", – писав Франц Фаннон, психоаналітик і учасник алжирського визвольного руху. З іншого ж боку, неминучі комунікативні ситуації, коли, "щоб бути понятими, ми звертаємося за допомогою до тих самих понять, які використовують політики і вожді на своїх глобальних конференціях, до цієї нездоланної світовій системі значень" (Ф. Фанон). Міжнародна піар-комунікація визначається зверненням до глобального співтовариства і переслідує цілі, що виходять далеко за межі приватних інтересів країни та окремих груп.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші