Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Політологія arrow Забезпечення інформаційної безпеки держави
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Блок 21. Підготовка фахівців, що володіють навичками стратегічних комунікацій: приклад Канади

Для практичної реалізації завдань інформаційно-пропагандистського супроводу військово-політичних акцій канадського уряду в структурі Збройних сил Канади було сформовано спеціальний підрозділ, що здобуло популярність у західних військових колах, – Група інформаційних операцій (Canadian Forces Information Operations Group – CFIOG).

Ставка на визнання пріоритету переконання перед насильством означала усвідомлення того факту, що підтримання миру вимагає щось більшого, ніж гармати. Зброя не змінює переконань. Концептуальні засади канадської доктрини B-GG-005-004 / AF-033 не тільки декларували необхідність інформаційних операцій, а й націлювали на постійну готовність до спільної роботи з іншими країнами, щоб створити сприятливе середовище для миротворців.

Спочатку офіцери канадських ЗС набували навичок інформаційно-психологічних операцій за кордоном в арміях країн-членів НАТО. Сьогодні навчання прийомам інформаційно-психологічного впливу ведеться безпосередньо на території Канади.

Перші 24 резервіста пройшли шеститижневу підготовку в цивільних і військових закладах в районі Монреаля. Для професійного навчання майбутніх учасників інформаційно-психологічних операцій залучалися кращі фахівці в галузі піару, журналістики, реклами, психології та культурології. З питань культури взаємин і знаходження взаєморозуміння з цільовими аудиторіями курсантів інструктувала професор Йоркського університету в Торонто Емілі Боутервік. За словами одного з провідних інструкторів канадських ЗС майора Коліна Робінсона, "досліджувані проблеми є цікавими і корисними для всіх учасників". Нові методи виявлення емоційних реакцій цільової аудиторії спираються "на традиційні методи пропаганди, які досі продовжують працювати і яким раніше було важко протистояти".

Відбір до групи інформаційно-психологічних операцій досить суворий. Кандидати повинні володіти комунікативними навичками, високим рівнем освіченості, толерантним ставленням до різних типів культур, а також, додав Мейнвілл, "творчим духом".

Творчість набуває вирішального значення вже на етапі виробництва плакатів, листівок, газетних публікацій і навіть радіо- і телевізійних повідомлень. Дизайн, стилістика, кольору, символи та образи мають різні значення в різних культурах. Знання передбачуваного результату впливу цих продуктів Info Ops на цільову аудиторію є ключовим фактором. Однак, "коли CF випускає листівки, інформація повинна бути завжди правдива". Цю думку доповнив лейтенант Філіп Зонгіамбалі: "Якщо у вашому плакаті містяться якісь неточності, він не спрацює".

У число кандидатів потрапляють високоосвічені люди, які вільно володіють кількома мовами. У період підготовки вивчаються піар, психологія, комунікація, журналістика, політичні науки, видавнича справа і так далі. Курс навчання розділений на три модулі, що охоплюють питання, пов'язані з аналізом і визначенням цільової аудиторії, відбором необхідної інформації, виготовленням інформаційного продукту і його розповсюдженням. Практичні заняття проводяться в умовах, максимально наближених до бойових.

У двох змодельованих селах у районі навчання Фарнхам від і морена цілком реальна обстановка невеликого населеного пункту, "жител і" якого стають об'єктом інформаційного впливу. Близько 40 цивільних осіб, включаючи чоловіків, жінок і навіть дітей, натхненно і дуже реалістично виконують ролі місцевих жителів. Спілкування з ними бойової групи, що увійшла в село, відбувається тільки за допомогою 11 перекладачів. Стіни будинків покриті специфічними малюнками графіті. "Населення" спочатку вороже зустрічає воїнів. Солдати розмовляють із "жителями", розповсюджують листівки, пропонують здати зброю. Контакт встановлюється поступово. У канадському навчально-тренувальному центрі CF (Canadian Manoeuvre Training Centre. – CMTC) вже приступили до відпрацювання прийомів взаємодії з місцевою адміністрацією, для чого в СМТС імітується діяльність органів місцевої влади країни, куди направляються співробітники Групи інформаційних операцій з миротворчою місією.

Колишнього вчителя середньої школи сержанта Реджінальда Оубаса участь в інформаційно-психологічних операціях приваблює тим, що "він просто любить спілкуватися з людьми". На його думку, "комунікативні навички надзвичайно важливі для переговорів". Досвід трьох його відряджень до Афганістану говорить про те, що завжди потрібно контролювати ситуацію, підтримуючи "складний баланс – при проведенні переговорів з жителями здійснювати збір інформації, забезпечуючи при цьому особисту безпеку і безпеку групи". За висловом майора Мейнвілла, "психологічний аспект конфлікту має таке ж значення, як і фізичний".

Інформаційні операції CFIOG, на думку командування ЗС Канади, мають впливати на погляди і уявлення людей, вони будуть і надалі мати вирішальне значення при створенні безпечних умов в зонах дії бойових підрозділів. Здатність вибудувати ефективні комунікації з місцевим населенням, військами союзників і громадянами своєї країни буде мати вирішальне значення для забезпечення та підтримки проводяться військово- політичних акцій.

В. Газетов, М. Ветров Невидимый фронт вооруженной борьбы [Електронний ресурс].Режим доступу: nvo.ng.ru/authors/20414

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші