Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Політологія arrow Забезпечення інформаційної безпеки держави
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Блок 6. Принципи формування місії інституту сектору безпеки

Блок 7. Приклади місії інституту сектору безпеки

МВС України. Забезпечення особистої безпеки громадян, захист їхніх прав і свобод, законних інтересів; запобігання правопорушенням та Їхнє припинення; охорона і забезпечення громадського порядку; виявлення і розкриття злочинів, розшук осіб, які їх вчинили; забезпечення безпеки дорожнього руху; захист власності від злочинних посягань; участь у наданні соціальної та правової допомоги громадянам, сприяння в межах своєї компетенції державним органам, підприємствам, установам та організаціям у виконанні покладених на них законом обов'язків.

[Електронний ресурс]. – Режим доступу: mvs.gov.ua/mvs

ФБР. Наша місія полягає в захисті вас, ваших дітей, ваших громад і ваших компаній від найбільш небезпечних загроз, що стоять перед нашою країною – від міжнародного і внутрішнього тероризму, шпигунів, які орудують на території США, від кіберзлочинців і корумпованих урядовців, від бандитів і вуличних банд, від викрадачів дітей і серійних вбивць. Разом з цим ми допомагаємо захищати і підтримувати економіку нашої країни, її матеріальну та електронну інфраструктуру, її демократію. Дізнайтеся більше про те, як ми стали активно працюючим агентством, діяльність якого націлена на боротьбу з погрозами нашій країні.

[Електронний ресурс]. – Режим доступу: fbi.gov/about-us

На підставі аналізу власної місії та стану зовнішнього середовища інститути сектору безпеки формулюють стратегічне бачення організації.

Стратегічне бачення ІСБ – це опис того стану, який має бути досягнутий до певного часу; формулювання того образу, який буде реалізований, коли ІСБ здійснить свою місію.

Стратегічне бачення для всіх ІСБ є різним, що зумовлено унікальністю їх функцій, і в той же час обумовлено єдиною концепцією розвитку сектору безпеки кожної окремої країни.

Блок 8. Приклади стратегічного бачення Альянс XXI сторіччя

Ми, політичні лідери НАТО, сповнені рішучості продовжувати оновлення нашого Альянсу з тим, щоб він відповідав меті подолання викликів безпеці XXI сторіччя. Ми маємо непохитне зобов'язання зберегти його ефективність як світового найбільш успішного політико-військового Альянсу. Наш Альянс досягає успіху як джерело надії, тому що він базується на спільних цінностях індивідуальної свободи, демократії, прав людини і верховенства закону, і тому наша спільна суттєва і стійка мета полягає у захисті свободи і безпеки його членів. Ці цінності і завдання є спільними і вічними, і ми рішуче налаштовані захищати їх через єдність, солідарність, силу і рішучість.

Стратегічна концепція оборони та безпеки членів Організації Північноатлантичного договору (19.11.2010, Лісабон) [Електронний ресурс]. – Режим доступу: nato.int

Рамкова Програма (далі – РП) є основою стратегічного планування діяльності ООН у сфері розвитку й надання допомоги Україні на рівні держави на період 2012-2016 pp. Вона становить собою колективну, узгоджену та комплексну відповідь ООН на національні пріоритети, визначені в основних національних документах. Термін дії РП збігається з останнім п'ятирічним періодом ЦРТ, і визначені пріоритети РП відображають прагнення, закладені в Декларації тисячоліття і Цілях розвитку тисячоліття.

На основі РП система ООН надаватиме Урядові України цільову допомогу в його зусиллях щодо досягнення національних показників ЦРТ України в установлені строки.

На основі аналізу ситуації в країні та діалогу з її Урядом, система ООН визначила чотири потенційні сфери співпраці на період 2012-2016 pp.:

  • • стійке економічне зростання і подолання бідності;
  • • соціальний розвиток;
  • • врядування;
  • • охорону навколишнього середовища і зміну клімату.
 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші