Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Педагогіка arrow Діяльність соціального педагога в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Кидок м'яча в коло

Кількість гравців – від шести до 30 осіб Для гри необхідний баскетбольний або волейбольний м'яч.

Опис. Майданчик ділять лінією навпіл. На одній стороні майданчика зліва креслять коло діаметром 2 м; на відстані 1,5-2 м від нього, за 1,5 м один від одного, – два кола діаметром І м. На відстані 4 м від бічних кіл до центру майданчика проводять лінію кидка, звідки починається гра. На іншому боці майданчика на відстані 15-20 м (у залі – 10-15 м) позначають лінію фінішу.

Гравців ділять на дві команди. Перші номери з обох команд стають на лінію кидка, усі інші розміщуються в довільному порядку біля кіл. Перший гравець команди, сидячи біля лінії кидка, сідає на спину першого гравця другої команди і за сигналом керівника кидає м'яч у велике коло, Якщо він поцілить у нього, усі гравці його команди (та й він сам) утікають назад за лінію фінішу. Якщо м'яч потрапить у когось із суперників, котрі не встигли втікти за лінію фінішу, то команди міняються ролями.

Якщо м'яч не потрапить у коло, то команда, яка кидала, має право спробувати потрапити ще раз, доручивши це іншому гравцю. Якщо і з другого разу м'яч не потрапить у ціль, то команди міняються ролями. Якщо м'яч потрапить у мале коло (бічне), то гравці команди, яка кидала м'яч, мають право перекинути його своєму гравцеві, який подає.

Виграла команда, яка частіше потрапляла м'ячем у велике коло.

Правила:

  • 1. Гравець кидає м'яча за сигналом.
  • 2. Поки м'яч не потрапить у коло, ніхто не має права брати його та кидати ним у гравців.
  • 3. Кидати м'ячем у гравців можна тільки до лінії фінішу, Інше влучення не зараховується.
  • 4. Кидаючи м'ячем в утікаючих, можна передавати м'яч своїм партнерам, котрі розташовані ближче до суперників.

Потрапляння в ціль

Для гри потрібні 2-3 м'ячі з прикріпленими до них ременями або 5-6 палиць завдовжки 0,5 і завтовшки 5 см, два великих камені (або інші предмети) для позначення цілі.

Опис. Дві команди шикуються шеренгами на одній лінії. Кожна обирає каштана. Перед гравцями кожної команди на відстані 2-3 м окреслюють коло діаметром 1,5-2 м. Відстань між колами – 5-6 м. На іншому боці "поля" на відстані 30-40 м навпроти кожної команди ставлять предмет (ціль) – чорний або білий. Для перенесення м'ячів або палиць вибирають помічників, які повинні розташуватися за 4 м від місця метання.

Після призначення каштанів один гравець із кожної команди стає в коло й Метає м'яча із ременем (або палицю) у ціль. Для метання краще ставати лівим боком уперед. Спочатку можна метати легкі м'ячі, а потім – важкі. Стають по черзі всі учасники. Результат грн визначають за кількістю влучень у ціль.

Правила:

  • 1. Метати можна тільки з кола, не виходячи за його межі.
  • 2. Зразу після метання помічники повинні доставляти м'ячі на місце.
  • 3. Без команди метати не можна.

Метання в ціль

Для метання використовують плоскі камені, кожен завдовжки 8- 10 см, завширшки 4-5 см і завтовшки 0,5–1 см. Ціллю є великі камені, які ставлять на відстані 10-15 м від лінії метання. Метають камінці по черзі: спочатку – одна команда, потім – інша. Завдання – не тільки потрапити у великий камінь, але й постаратися звалити його.

Правила.

  • 1. Під час метання ніхто не має права виходити вперед.
  • 2. Коли всі гравці однієї команди закінчать метання, тоді можна підрахувати кількість очок (за кількістю збитих каменів). Камені знову розставляють. У них починає метати інша команда.
  • 3. Виграє команда, яка більше заробить очок.
 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 

Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші