Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Педагогіка arrow Діяльність соціального педагога в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Сценарій конкурсу "Пісенний аукціон"

Ведуча: Добрий день, дівчатка й хлопчики. Сьогодні у нас відбудеться дуже цікавий захід, який називається "Пісенний аукціон". Як ви знаєте, пісня саме в житті українця відіграє дуже велику роль. Кожне свято не минає у нас без пісні. А про що ж ми співаємо? (Діти відповідають). Так, дійсно, ми співаємо про все: про кохання, пори року, війни, а загалом – про складне й водночас веселе людське життя. І сьогодні ми з вами перевіримо, наскільки ви обізнані з різноманіттям пісень.

Отже, вам потрібно розділитися на три групи. А зробимо ми це, розрахувавшись на 1-3. Тепер перші номери стають біля першого столу, другі – біля другого й, відповідно, треті – біля третього. Ви помітили на дошці зображено 18 кружечків, які пронумеровані. Зі зворотного боку кожного з них написаний виконавець і назва пісні, із якої вам потрібно заспівати або приспів, або куплет. Із кожної групи виберіть представника, який буде виконувати пісню чи куплет із неї. На підготовку до виконання у вас буде 2 хв. Кожна команда матиме можливість лише шість разів обрати кружечок, після чого він буде зніматися. За правильно виконану пісню команда отримує 1 бал. Якщо ви знаєте лише декілька слів із пісні або ж трапляються деякі неточності в її виконанні, ви отримаєте 0,5 бала. Якщо ж ви не знаєте, про яку пісню йдеться, – відповідно, ви не отримуєте жодного бала. Дві команди, які наберуть найбільше балів, вийдуть до фіналу, а правила я поясню пізніше. На кружечках написано російські та українські пісні. Отож розпочинаємо пісенний аукціон й прошу першу команду оголосити свій номер, під яким прихована пісня.

(Подають назви пісень).

Ведуча: Ну що ж, ось є в нас дві команди-лідери, які продовжать змагання. Як я вже говорила, ви виходите у фінал. Ось послухайте правила. Кожній команді потрібно обрати будь-яку пісню, яку знає вся ваша група. А ми оплесками вирішимо, яка команда була найкращою. І врахувавши бали першого туру, визначимо переможця. На підготовку у вас є 10 хвилин. Жеребкуванням визначимо, хто ж буде перший співати. І поки наші артисти готуються до виступу, пропоную вам пограти в цікаву гру. (Для цього глядачів ділимо на дві групи). Я вас, шановні глядачі, поділю на дві групи. Буду вам говорити початок пісні, перше слово, а ви повинні продовжити, і яка команда знає більше пісень, що починаються на це слово, та й виграє. Перше слово – "Ой". І почнемо з .... команди. (Наступне слово "А". Гра триває не більше 10 хв. Далі визначаємо переможця).

Ведуча. Ну що ж пройшло вже 10 хв. (Виступ 1 команди). Отже, давайте поаплодуємо учасникам ... групи. (Виступ 2 команди) Сподобалось? Давайте привітаємо ....команду.

Скажу вам, нелегкий вибір нам випадає, але все ж таки ми повинні визначити групу-переможця нашими оплесками. Отже, першою в нас виступила команда під номером...... будь ласка – оплески.

Другою виконала пісню команда.... Отже, враховуючи бали попереднього туру, я можу сказати, що переможцем "Пісенного аукціону" стає група.... (На шию кожного учасника команди-переможця вішається попередньо зроблена медаль із написом "Переможець пісенного аукціону").

Ведуча: Ну що ж, сподобалося наше дійство? Ви сьогодні всі дуже гарно співали й багато пісень знаєте. Я вітаю наших переможців і закликаю вас на досягнутому не зупинятися.

Хай в кожній душі пісня живе,

Й на радість усім звідусіль пливе.

Хай наші серця не оминає

В Супутник наш рідний хай зазирає,

Бо співати любимо тут всі,

І дорослі, і малі.

І доки пісня наша лунає,

Добро і дружба нас єднає!

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші