Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Право arrow Державне управління та виконавча влада в Україні
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Контроль з боку Кабінету Міністрів України як вищого органу державної виконавчої влади

Всебічну контрольну діяльність здійснюють органи виконавчої влади всіх рівнів. Ця діяльність є одним із найважливіших елементів організаційної роботи, спрямованої на подальше укріплення законності та дисципліни в державному управлінні.

Найширші контрольні повноваження у цій сфері серед органів виконавчої влади належать Кабінету Міністрів України як вищому органу державного управління загальної компетенції.

Кабінет Міністрів України (ст. 113 Конституції) реалізує свої контрольні повноваження у процесі:

  • • реалізації програм економічного, соціального, культурного розвитку України в цілому та окремих її регіонів;
  • • втілення в життя фінансової, цінової, грошової, кредитної, податкової політики; створення загальнодержавних та інших фондів; ліквідації наслідків стихійних лих і катастроф; проведення політики в галузі освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони природи, екологічної безпеки, природокористування;
  • • вжиття необхідних заходів щодо забезпечення безпеки й обороноздатності України;
  • • забезпечення зовнішньоекономічної діяльності України і митної справи;
  • • керівництва роботою міністерств, державних служб, агентств, інспекцій та інших органів державної виконавчої влади.

Контрольні повноваження Кабінету Міністрів України закріплені в Конституції, інших нормативних актах України.

Рада міністрів АРК має такі ж, як і Кабінет Міністрів, контрольні повноваження (за деякими винятками) відносно підконтрольних їй органів.

Результати контрольної діяльності Кабінету Міністрів висвітлюються в постановах і розпорядженнях, які він видає.

Контроль з боку центральних органів виконавчої влади

Контроль з боку центральних органів виконавчої влади здійснюється центральними органами виконавчої влади – міністерствами, центральними органами виконавчої влади та центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через відповідних членів Кабінету Міністрів України.

Так, відповідно до Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" від 17 березня 2011 року ці органи в межах своєї компетенції забезпечують реалізацію державної політики стосовно державної таємниці та здійснюють контроль за роботою щодо її охорони.

Контрольні повноваження конкретних центральних органів виконавчої влади закріплені у відповідних нормативних документах. Найчастіше це Положення про те чи інше міністерство, державну службу, агентство, інспекцію, центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом і центральний орган виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів через відповідних членів Кабінету Міністрів України.

Здійснюваний ними контроль може мати як відомчий, так і надвідомчий характер.

Відомчий контроль – це контроль, здійснюваний центральними органами виконавчої влади, їх структурними підрозділами стосовно організаційно підпорядкованих їм ланок. Вони перевіряють виконання законів, указів і урядових постанов, актів вищих органів, стан дисципліни й ефективність роботи апарату, розміщення та використання кадрів, роботу з розгляду звернень громадян тощо. Контроль організують безпосередньо керівники вищих відносно підконтрольного об'єкта галузевих органів, їх структурних підрозділів і проводять працівники апарату – відповідні фахівці.

Надвідомчий контроль – це контроль, здійснюваний стосовно об'єктів, які організаційно не підпорядковані органу виконавчої влади.

Так, МВС контролює у непідпорядкованих йому організаційних установах проведення роботи, спрямованої на запобігання дорожньо-транспортним пригодам.

Міністерство охорони навколишнього середовища України наділене правом контролю за діяльністю підприємств щодо додержання лімітів використання природних ресурсів, екологічних нормативів і стандартів. У разі виявлення порушень це відомство має право прийняти рішення про обмеження, зупинення чи заборону діяльності підприємства-порушника незалежно від його відомчої підпорядкованості.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші