Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Право arrow Державне управління та виконавча влада в Україні
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Співвідношення виконавчої влади, державного управління й адміністративного права

Виконавча влада не ототожнюється з державним управлінням, яке характеризується як вид державно-владної діяльності. Питання про їх співвідношення постає у зв'язку з тим, що державне управління розглядають як виконавчо-розпорядчу діяльність, яка здійснюється системою органів виконавчої влади.

Розглядаючи співвідношення виконавчої влади та державного управління, слід виходити з того, що категорія "виконавча влада" є політико- правовою, а категорія "державне управління" – організаційно правовою. Єдине, що їх об'єднує, це виконавча спрямованість.

Державне управління здійснюється в межах системи органів виконавчої влади та іншими органами державної влади, не названими в чинному законодавстві України виконавчими та виявляється в діяльності різних ланок державного апарату, які за своєю сутністю є органами державного управління.

Виконавча влада представлена в механізмі поділу влад органами виконавчої влади та реалізується не лише у формі державного управління, а й у різних інших формах державної діяльності.

Державне управління певною мірою реалізується поза межами виконавчої влади, так само і виконавча влада реалізується поза межами державного управління.

Державна управлінська діяльність завжди була і є необхідною. Основне полягає в обов'язкових змінах форм і методів цієї діяльності, що диктуються умовами суспільного розвитку.

Таким чином, суть проблеми співвідношення виконавчої влади і державного управління характеризується рядом факторів. Свідченням тому є те, що в деяких випадках їм властиві як загальні риси, так і відмінні за деякими важливими ознаками.

Так, виконавчу владу і державне управління здійснюють виконавчі органи. Але до органів управління відносяться адміністрації державних підприємств, установ чи організацій, які не є виконавчими органами. В той самий час поняття "суб'єкт виконавчої влади" та "орган виконавчої влади" тотожні.

Адміністративне право виступає необхідним і важливим інструментом управління суспільним процесом в суспільстві. Кордони адміністративно- правового регулювання пов'язані з діяльністю органів виконавчої влади, які охоплюють суспільні відносини управлінського характеру та складаються в даній сфері державної діяльності з керівництва економікою, соціальною сферою та культурою, а також адміністративної діяльності.

Адміністративне право розглядається як сукупність правових норм, регулюючих суспільні відношення у сфері державного управління. Його основу складає адміністративне законодавство – система правових актів, в яких знаходять своє зовнішнє проявлення адміністративно-правові норми (тільки ті, що відносяться до управлінської діяльності).

Зараз у системі адміністративного регулювання основне місце відводиться:

  • • охороні та забезпеченню прав і свобод громадян;
  • • розробці і реалізації загальнодержавних програм економічного, науково-технічного, соціального та культурного розвитку;
  • • рішенню організаційних проблем державного будівництва (координації і спрямованості праці органів виконавчої влади, забезпеченню зовнішньоекономічної діяльності тощо);
  • • здійсненню заходів щодо зміцнення законності та правопорядку.

Отже, згідно з наведеним, виконавчу владу представлено в механізмі поділу влади органами виконавчої влади. Державне управління здійснюється в межах цієї системи та іншими державними органами, не названими в Конституції України виконавчими, та виявляється у діяльності різних ланок державного апарату, які за своєю сутністю є органами державного управління. Основне його призначення – виконавча й розпорядча діяльність у межах, передбачених адміністративним правом, приписами (нормами), що складають адміністративне законодавство.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші