Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Екологія arrow Еко-око: дошкільник пізнає світ природи
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Як молоко потрапляє на стіл?

Люди почали пити молоко від того дня, коли приручили вівцю, коня, а згодом і корову. Бувало, надоять молока і поспішають його випити, щоб у теплі воно за кілька годин не зіпсувалося.

Але тепер, коли б ти не зайшов до крамниці, завжди можна купити свіжого молока, незважаючи на те, що поблизу нема ні овець, ні корів. У чому ж річ?

Корови живуть на фермах, далеко від великих міст. Ферми майже повністю механізовані. І корм, і воду подають спеціальними трубами і каналами. Якщо корові захочеться пити, вона натисне мордою на посудину перед собою, і та наповнюється водою. Не посміхайтеся недовірливо – корови теж розуміються на техніці. Доять усіх корів у приміщенні одночасно автоматичними доїльними апаратами. Просто з вимені молоко тече прозорими трубами до спільного бака. Там воно відразу проціджується й охолоджується, щоб не прокисло від тепла.

Можливо, ти бачив, як дорогами вашого міста мчать великі сріблясті автоцистерни, на яких написано: “Молоко”. У цих машинах везуть молоко з ферми на молокопереробний комбінат. Тут перші зустрічають молоко лаборанти в білих халатах. Вони беруть проби з кожної цистерни і перевіряють, чи свіже молоко, яке воно на смак, як пахне, які його густота і жирність. Тільки з дозволу лаборантів молоко приймають на комбінат для переробки.

Після цього молоко з різних цистерн змішують, щоб одержати продукт однакової жирності. Розглянь пакет свіжого молока, який ти купив у крамниці. Попроси сестру чи брата прочитати, що на ньому написано: “Пастеризоване молоко, жирність 3%”. Жирність 3% означає, що молоко досить жирне і не знежирене. А ось що значить слово “пастеризоване”, ти не знаєш. Зараз тобі поясню. Щоб кожна дитина будь-якої хвилини мала свіже молоко, на молочних комбінатах його переробляють, щоб воно відразу не псувалося – не скисало і не вурдилося. Для цього молоко нагрівають до високої температури, але на дуже короткий час, після цього його відразу ж охолоджують і розливають у пляшки, картонні або поліетиленові пакети. При такій обробці, яка називається пастеризацією, всі мікроби в молоці гинуть. Пастеризоване молоко можна пити і сире, але тільки першої доби після пастеризації. Якщо ти ще ніколи не пив сирого молока, спробуй, але не забудь переконатися, що воно пастеризоване не далі, як учора.

Сире молоко смачніше і корисніше, ніж кип'ячене. Але якщо ти відкриєш пакет і залишиш молоко, не випивши його відразу, воно дуже швидко прокисне. Тому його треба скип'ятити і поставити в холодильник.

І запам'ятай: щоб молоко не прокисло під час його довгої мандрівки від корови до вашого столу, найважливішим було дотримання чистоти: корови і стійло, доярки, труби і посуд, цистерни та й сам молочний комбінат повинні бути завжди бездоганно чисті. Ось чому і вдома наливай молоко в абсолютно чистий посуд.

А чи знаєш ти, яке свіже молоко дуже довго не псується і придатне до вживання навіть через вісім місяців? Найстійкіше – сухе молоко або молоко, згущене з цукром, подібне на крем. І те, і друге одержують шляхом випаровування води зі звичайного свіжого молока. Де б ти не був – у туристичному поході в горах чи на відпочинку біля моря – достатньо розбавити порошок або крем гарячою водою і молоко готове. Пий на здоров'я!

Ти, звичайно, відразу ж подумав: “Оце якраз для мене. Хай би завжди вдома був запас згущеного і сухого молока, тоді вже мама не сердитиметься на мене, коли я забуду купити в крамниці свіжого молока!”.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші