Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Розміщення свиней у свинарниках

Маток холостих та умовно-поросних (32 дні) утримують безвигульно в індивідуальних станках на щілинній підлозі із годівницею дозованої годівлі та автонапувалкою. Поросні матки з 32 по 110 день перебувають у групових станках по 10-12 голів площею 1,9 м2 на 1 голову на щілинній підлозі із годівницями з дозатором та автонапувалками.

Під сисні матки утримуються у свинарнику-маточнику в індивідуальних станках фіксовано (60 χ 220 – 240 см) на щілинній металевій підлозі, обладнаних самогодівницями з дозатором та автонапувалками. Поросята-сисуни використовують всю останню площу станка на пластмасовій щілинній підлозі, в одному кутку лігва з підігрівом від +36 °С зі зниженням по +2 °С цілодобово до +22 °С, для них є спеціальна годівниця із вільним доступом до кормів та чашкова автонапувалка.

Молодняк на дорощуванні однієї технологічної групи розміщується в ізольованій секції корпусу в групових станках по 10- 15 голів на щілинній пластмасовій підлозі із самогодівницями з вільним доступом до кормів й автонапувалок.

Свині на відгодівлі від двох технологічних груп розміщуються в ізольованій секції корпусу відгодівлі по 12-15 голів у станку на бетонній підлозі з металевими решітками, з самогодівницями різних конструкцій з вільним доступом до кормів та води в автонапувалках.

Підстилка в приміщеннях не використовується. Гній накопичується під підлогою і через спеціальні патруби самопливом по пластмасових трубах видаляється в накопичувачі, потім – у гноєсховище й на поля.

Мікроклімат в приміщеннях для свиней всіх статево-вікових груп підтримується автоматично.

При експлуатації свинарських примушень суворо дотримуються принципу "все зайнято – все пусто".

Годівля свиноматок різного фізіологічного стану чітко нормована й дозована: поросят-сисунів, молодняку на дорощуванні і відгодівлі, при вільному доступі до кормів. Вона здійснюється високоякісними, повнораціонними комбікормами сипучими або гранульованими, які надходять на комплекс своєчасно, суворо на замовлення.

Напування свиней дозволене тільки якісною питною водою з підлогових або чашкових автонапувалок, які розташовані в станках на висоті від 10-12 см до 65 см від підлоги залежно від статі та віку свиней.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші