Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Вимоги до утримання племінних жеребців

Господарське призначення жеребців-плідників – отримання від них високоякісних нащадків.

У стайнях для племінних жеребців влаштовують просторі денники. При утриманні в загальній стайні жеребцю надають окремий денник, у якому щодня змінюють підстилку і видаляють гній. Жеребців утримують розкованими, копита їм розчищають не рідше одного разу на 2 місяці. Чистити жеребців, розбирати гриву і хвіст, замивати забруднені кінцівки і копита необхідно 2 рази на добу: вранці й увечері. Влітку можна купати в водоймах з проточній водою. При відсутності умов для купання таких тварин обливають теплою водою.

Необхідно надавати плідникові щоденний моціон (весною протягом 2-3 годин у леваді з трав'яним покриттям) або виїздки. Жеребців ваговозних порід змушують везти підводу із невеликим вантажем, проходячи шлях 5 – 6 км і дотримуючись чергування руху кроком і риссю.

При належних умовах утримання та догляду та раціональній годівлі жеребець старше 4 років за парувальний сезон може зробити до 175 ручних садок, тобто по 2 садки на добу з перервою між ними 10 годин.

У деяких випадках такому плідникові за дозволу лікаря ветеринарної медицини дозволяють 3 садки на добу з інтервалом між ними 7 годин. У холодну пору року жеребця при проводці покривають попоною. Один раз у 7 – 10 діб, дивлячись на його стан, надають день для відпочинку.

Утримання дійних кобил

Кобил, призначених для репродукції коней м'ясного напрямку продуктивності, використовують для виробництва кумису.

У кобилячому молоці більше легкозасвоюваних альбумінів і глобулінів, пептонів та амінокислот, проте менше жиру й білка.

Молочного цукру в ньому на 20%, а вітамінів, особливо вітаміну С, у 5-10 разів більше, ніж у коров'ячому молоці. Кобили за молочною продуктивністю навіть переважають велику рогату худобу м'ясного напрямку. Від кобили за добу можна одержати 10-24 кг молока, 50-70% якого висисає лоша, а решту видоюють. Найвища продуктивність у віці 7-12 років, доять не раніше, ніж через 30 – 40 діб після вижеребки. Молоко утворюється цілодобово, але через те, що мала молочна цистерна, його доять часто й процес молоковіддачі триває від 40 с до 2 хв.

При табунному утриманні формують табуни по 70 – 80 кобил і переганяють їх на високопродуктивні пасовища. Пасуть кобил протягом доби й згодовують по 2 – 3 кг концентрованих кормів, дають сіль-лизунець. Після вижеребки лоша ссе кобилу цілодобово, чим подразнює і стимулює молочну залозу й, крім того, викликає виділення в кров лактогенних гормонів.

Дійних кобил з підсисними лошатами розміщують у стайні в групових секціях (утримання безприв 'язне, із змінною 2-3 рази в рік глибокою підстилкою). Стайню обладнують доїльними установками. Кобил з дев'ятимісячною жеребністю і першого місяця лактації розміщують у денниках. Біля стайні влаштовують паддоки з навісами і годівницями. Влітку в перерві між доїнням кобил пасуть на найближчому культурному пасовищі.

Доять кобил за допомогою машинного доїння з використанням доїльних апаратів типу ДДА-2 на спеціальних доїльних установках.

Доять кобил у першій половині лактації (до 9 раз на добу з інтервалом 2 години). Тривалість доїння – до 2 хвилин (при цьому виді доїння молоко видоюється повністю). При ручному доять до 7 раз на добу з проміжком 2,5 години, оскільки необхідні додаткові додоювання відразу ж по закінченні доїння всієї групи кобил (при додоюванні вихід товарного молока збільшується на 30 – 40 %).

Для стимулювання активної молоковіддачі при ручному і машинному доїнні до кобили підпускають лоша, вид якого викликає у неї рефлекс молоковіддачі. Слід також враховувати, що кобила добре доїться в звичайній обстановці. Доять кобил з лівої сторони всіма (чи трьома) пальцями.

Починають доїти кобил з другого місяця лактації. Середня тривалість лактаційного періоду – 240 діб, а дійного – 210. Сухостійний період – 120 діб.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші