Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Природознавство arrow Ангстремменеджмент авіапідприємств
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Висновки за розділом 3

  • 1. Проаналізовано історичне підґрунтя й сформовано методологічний підхід до розроблення та реалізації стратегії ангстремменеджменту.
  • 2. Створено якісно новий процес прогнозування ризиків при формуванні та прийнятті управлінських рішень на підприємствах за умови методичного підходу у вигляді нейромережевого моделювання.
  • 4. Розроблено авторські формули 2D- та 3D-залежності ефективності прийняття управлінських рішень від складових процесу та перевірено їх адекватність.
  • 5. З'ясовано корисність застосування 3D-моделювання (у т.ч. прогнозування) в розрахуванні ефективності управлінських рішень в системі ангстремменеджменту авіапідприємств. Перевірено адекватність моделей та отримано високу якість прогнозів.
  • 6. Створено власне визначення:

Методологічні основи формування механізму розробки та реалізації стратегії ангстремменеджменту на авіапідприємствах – це сукупність цілей, оцінок прийняття рішення, принципів, критеріїв оцінок, моделей та методів, що базуються на науково-техногенно-інформаційній базі й утворюють методологічний "каркас" системи (процесу) управлінських рішень.

7. Отримано можливість подальших досліджень в області nD-моделювання (де п – ціле позитивне число).

Потенційно автором розроблено інформаційну 4D-модель, що формується у результаті об'єднання робіт календарно-мережевого графіка будівельних робіт з відповідними елементами проектної тривимірної моделі, та, таким чином, включає до себе 4 параметри: три просторові координати та час. 4D-модель може бути використана як для віртуального моделювання авіабудівництва, так і для відстеження реального ходу будівельно-монтажних авіадіяльності. За авторською технологією ангстремменеджменту авіапідприємств 4D-модель: база теоретичних знань, інтуїція, вибір та час.

Потенційно автором розроблено інформаційну 5D-модель, що об'єднує дані про вартість проекту, розраховану на основі даних про фізичні обсяги робіт, з відповідними роботами календарно-мережевого графіка та просторовими координатами. За авторською технологією ангстремменеджменту авіапідприємств 5D-модель: база теоретичних знань, інтуїція, вибір, вартість та час.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші