Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Вступ

Телебачення – динамічний суспільний і творчий організм, який постійно перебуває в пошуку нових екранних концепцій і рішень. Однак його історія демонструє, що будь-які шляхи подальшого розвитку телебачення неможливі без участі яскравих, динамічних, мислячих телевізійних ведучих, які є своєрідним містком між екраном і глядачем.

Постійний розвиток телебачення вимагає все більшої кількості професійно підготовлених, талановитих ведучих телевізійних програм.

Тривалий час їх кадри формувалися завдяки акторам і журналістам, які оволодівали новою професією за допомогою власного досвіду, помацки відбираючи необхідні елементи фахової майстерності, експериментально формуючи засади творчої діяльності в різноманітних телевізійних жанрах.

Нині професійно підготовлені телеведучі все частіше стають нормою телевізійного виробництва.

Навчальний посібник "Майстерність телевізійного ведучого як навчальна дисципліна та методика її викладання" є першим виданням, у якому розкривається системний підхід до цієї навчальної дисципліни, пропонується апробований на практиці метод інтенсивної підготовки майбутніх ведучих програм телебачення.

Необхідність у посібнику викликана як через повний брак відповідної науково-методичної літератури, так і потребою узагальнити більшість прогресивних методик, що сформувались у різних екранних педагогічних школах, об'єднати їх на основі чіткого поетапного викладу теоретичного матеріалу та організації самостійних екранних робіт студентів.

Органічним складником посібника є комплекс методичних матеріалів, які унормовують навчальний процес, методику підготовки до створення навчальних робіт, систему підготовчих і супроводжувальних матеріалів, зокрема тих, що складають невід'ємну частину курсових і бакалаврських робіт.

Посібник повинен допомогти викладачам дисципліни "Майстерність телевізійного ведучого" оптимально налагодити творчо-педагогічний процес, а студентам глибше зрозуміти логіку навчання, взаємопоєднаність його численних науково-методичних і практичних елементів.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші