Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
 
Головна arrow Право arrow Державне антимонопольне регулювання
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Антимонопольний комітет як провідна інституція у сфері захисту економічної конкуренції в Україні

Економіко-правова система захисту економічної конкуренції є невід'ємною частиною реалізації державного антимонопольного регулювання. При цьому основним завданням, яке вирішує ця система, є захист і підтримання конкурентних відносин, завдяки яким і може бути, в кінцевому рахунку, забезпечене ефективне господарювання та належний рівень добробуту народу.

На сьогодні законодавство про захист економічної конкуренції побудовано за принципом встановлення на законодавчому рівні правил конкуренції, які є обов'язковими для виконання суб'єктами господарювання. Центральним суб'єктом, що забезпечує ці правила, є Антимонопольний комітет України. При цьому роль АМК України полягає не в тотальному втручанні у все, що відбувається на ринках, а, перш за все, у наданні допомоги підприємцям для розвитку і захисту конкуренції.

Основні категорії та поняття

Антимонопольний комітет України, мета діяльності АМК України, органи АМК України, територіальне відділення АМК України, повноваження органів АМК України, компетенції АМК України, дотримання законодавства у сфері конкуренції, органи влади, органи місцевого самоврядування, органи адміністративно-господарського управління та контролю, обов'язковість виконання рішень органів АМК України, погодження рішень органів місцевої влади, органів адміністративно-господарського управління та контролю, які впливають на конкуренцію, звіт АМК України, обов'язкове надання інформації, відповідальність за порушення при наданні інформації.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 

Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші