Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
 
Головна arrow Право arrow Державне антимонопольне регулювання
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Взаємодія АМК України із засобами масової інформації та громадськими організаціями

АМК України та його територіальні відділення взаємодіють із засобами масової інформації та громадськими організаціями у роботі із запобігання порушень законодавства про захист економічної конкуренції, оприлюднюють у засобах масової інформації повідомлення про свою діяльність і прийняті рішення. Важливим у цьому зв'язку є посилення профілактичного спрямування діяльності органів АМК України.

До найбільш відомих громадських організацій, з якими співпрацює АМК України, належать: Український союз промисловців та підприємців, Товариство захисту прав споживачів, Торгово-промислова палата, асоціації та союзи малих і середніх підприємств. Основні питання, що перебувають у центрі взаємодії антимонопольних органів з громадськими організаціями, стосується спільної роботи у сфері вдосконалення нормативно-правової бази реалізації антимонопольно- конкурентної політики, вдосконалення її процесуальних механізмів, інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо основних положень законодавства про захист економічної конкуренції.

У взаємодії АМК України з об'єднаннями промисловців, підприємців та роботодавців найважливішим є створення сприятливих умов розвитку ринкових відносин та ефективного конкурентного середовища. Пріоритетними проблемами в цьому напрямі, зокрема, є: посилення впливу конкуренції на ціноутворення та запровадження моніторингу формування та застосування цін на товари і послуги, які справляють визначальний вплив на загальний рівень і динаміку цін, а також мають вирішальне соціальне значення; запобігання виникненню кризових явищ на окремих товарних ринках; упорядкування та оптимізація державної підтримки окремих підприємств та галузей економіки, приведення практики надання державної допомоги у відповідність до міжнародних норм і правил.

АМК України з часу свого створення активно пропагує цілі й сутність антимонопольно-конкурентної політики, і, перш за все, це відбувається через засоби масової інформації. При цьому використовуються й спеціальні видання, друковані засоби масової інформації, телебачення, радіо, підготовка спеціалізованих видань, проведення семінарів, гарячих телефонних ліній, круглих столів, зустрічей керівних працівників, посадових осіб Комітету з керівниками суб'єктів господарювання, трудовими колективами, населенням.

Офіційну інформацію про свою діяльність у мережі Інтернет АМК України розміщує на своїй web-сторінці amc.gov.ua. Пропаганді законодавства про захист економічної конкуренції сприяє видання юридичного збірника "Законодавство України про захист економічної конкуренції".

Важливою для дослідження товарних ринків є співпраця органів АМК України з маркетинговими компаніями та іншими експертними організаціями, що дає змогу підвищити рівень обґрунтованості висновків у вирішенні проблемних питань у процесі дослідження ринків щодо їх монополізації та запровадити систему постійного моніторингу товарних ринків.

Вагомою складовою в діяльності органів АМК України є запровадження принципу більшої відкритості перед громадськістю. Слід зазначити, що органи Комітету за законом зобов'язані оприлюднювати в засобах масової інформації повідомлення про свою діяльність і прийняті рішення.

Основою систематичного інформування про діяльність органів АМК України є видання друкованого органу – журналу "Конкуренція. Вісник Антимонопольного комітету України", започаткованого в 2002 р. Головне його завдання – пропаганда правових знань, роз'яснення широкому загалу підприємців і споживачів положень Закону України "Про захист економічної конкуренції", інших нормативно-правових та нормативно-інструктивних документів, інформування про роботу органів AMK України.

Відкритість і прозорість діяльності АМК України, встановлення громадського контролю за формуванням та реалізацією конкурентної політики, підвищення відповідальності органів влади і судової системи, забезпечує наближеність вітчизняної системи захисту економічної конкуренції до європейських стандартів.

Серед основних міжнародних інститутів, які роблять найбільш істотний внесок у розвиток конкурентних відносин і міжнародне співробітництво з цих питань, а також визначають основні напрями і механізми взаємодії між країнами, зокрема такі: Комітет з конкуренції ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку), Всесвітній форум з питань конкуренції, який проводиться під егідою ОЕСР, Бюро конкуренції, Європейська комісія, Європейська конкурентна мережа, Міжнародна конкурентна мережа, Міжурядова група експертів з питань конкурентної політики і законодавства ЮНКТАД (Конференція ООН з торгівлі та розвитку).

Базовою структурою для взаємодії конкурентних відомств є Міждержавна рада з антимонопольної політики (МРАП). МРАП створена для зближення національного законодавства в галузі конкуренції та розробки правових основ щодо попередження, обмеження і припинення монополістичної діяльності та недобросовісної конкуренції на товарному ринку держав-учасниць.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 

Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші