Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
 
Головна arrow Право arrow Державне антимонопольне регулювання
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Контроль за станом конкуренції на ринку адміністративних послуг

Зі становленням України як демократичної держави та прийняттям антимонопольно-конкурентного законодавства змінився не лише підхід до контролю та регулювання товарних ринків, а й об'єкти контролю, одним з яких є ринок адміністративних послуг, що пов'язані з наданням публічних (державних та муніципальних) послуг виконавчими органами місцевого самоврядування та іншими уповноваженими суб'єктами на основі реалізації їх владних повноважень.

Предметом розгляду у даному розділі є також дії органів державної влади, в частині впливу на конкурентне середовище і на конкуренцію в цілому. Це зумовлено насамперед тим, що на більшості ринків в Україні саме існування конкуренції безпосередньо залежить від дій органів влади. За таких умов необхідним є контроль як з боку контрольно-наглядового органу у сфері конкуренції, так і громадськості.

Основні категорії та поняття

Адміністративна послуга, ринок адміністративних послуг, інформаційна картка адміністративної послуги, технологічна картка адміністративної послуги, сукупні послуги, антиконкурентні дії органів державної влади, "відкоти", заборона, перешкоджання чи унеможливлення діяльності суб'єктів господарювання, надання рекомендацій, органи адміністративно- господарського управління та контролю, органи влади, органи місцевого самоврядування, погодження рішень з органами Антимонопольного комітету України, адвокатування конкуренції, орган оскарження у сфері державних закупівель.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 

Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші