Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Педагогіка arrow Курс лекцій з фізичного виховання
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Проблема харчування і здоров'я

Їжа повинна бути „зароблена м'язами”. Харчування як ніяка інша проблема – питання виняткової індивідуальності, виняткової переваги, смаків і звичок. Не можна всім рекомендувати ту саму дієту, наприклад, вегетаріанство. Щирих вегетаріанців, як і макробіотиків, близько 10,0 % у людській популяції.

Безумовно і те, що людина мала в особі свого предка травоїдну істоту. Нині людина всеїдна, але її стіл оптимальний лише в тому випадку, якщо він на 70,0 % у харчовому раціоні є вегетаріанським і тільки на 30,0 % – м'ясним і рибним. Раціональне харчуванняце не загальний стандарту а індивідуально підібраний харчовий індивідуальний „портрет", що відповідає людському генотипові (конституції). Аналогічне положення і з проблемою дозованого голодування – тільки індивідуальний підхід.

Харчування населення є багатофакторною проблемою медицини, економіки, політики і соціології. У етіології і патогенезі горезвісних „хвороб цивілізації” (алергози, розлади центральної нервової системи і травлення, ендокринопатії, а також інфаркти, інсульти, цукровий діабет) провідне місце належить синдрому часткового голодування (СЧГ). При ньому люди страждають і від недоїдання, розморюючи анатомо – фізіологічну єдність іммунотрофічних механізмів, у яких компенсаторно виникають і схуднення, і ожиріння. Якщо при першому варіанті переважають процеси „активно – гіперергічного” саморегулювання, то при ожирінні виявляються „пасивні” засоби самозахисту, коли ферментний дефіцит заміщається підвищенням ліпідної присутності в якості універсального засобу опору антигенної агресії.

Харчування повинне відповідати індивідуальним особливостям людини, характеру роботи (енергетичним витратам), кліматичним особливостям регіону проживання тощо.

Особливий науковий інтерес являє проблема національної кухні. В ній відображений історичний досвід народу, відібрані унікальні рецепти приготування страв, добір продуктів. У національній кухні був специфічний „лікарський набір” продуктів, що заміняли аптеку. Ліки – у тарілці на столі.

Одна із складних проблем харчування – це питання про сполучення білків, вуглеводів, жирів і вплив їх на кислотно – лужну рівновагу в організмі людини.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси