Навігація
Головна
Авторизація/Реєстрація
Правила користування
Контакти
 
Головна arrow Педагогіка arrow Курс лекцій з фізичного виховання
< Попер   ЗМІСТ   Наст >

Поривання до стресу і подолання його

Боротися, задля подолання перешкод, піддавати себе дії стресу, змінювати обставини і досягати успіху – все це потужні мотиви у навчально-виховній діяльності. Фізична культура і спорт саме і є таким видом діяльності. Намагання до стресу якраз і характерно для фізкультурно-спортивної діяльності. Чимало студентів отримують велике задоволення від занять спортом і перемоги над суперником або під час подолання перешкод, що виникають на їхньому шляху.

Викладач може прямо розповідати студентам-першокурсникам про привабливість перемоги над собою чи суперниками. Мотивація до подолання перешкод і отримання від цього задоволення дійсно є потужними стимулами і можуть віднайти своє відображення не тільки у навчання, заняттях спортом тощо. Спортивний досвід є найбільш простим і вразливим із стресорів, з якими можуть зустрічатися юнаки і дівчата. Досягнення успіху у важких умовах, притаманних для багатьох видів спорту, принесе студентській молоді велику користь у подальшому житті, особливо якщо при цьому виконуються деякі вимоги.

  • 1. Студенту на першому етапі навчання спеціально звертають увагу на позитивне значення подолання стресу і мотивують його до активних занять фізичною культурою і спортом.
  • 2. Студенту надається можливість досягти відносного успіху, тобто до нього не пред'являти необгрунтованих вимог, наприклад, стати переможцем. Він просто повинен виявити усі свої здібності і намагатися до самовдосконалення.
  • 3. Фізичний і емоційний стрес, якому піддаються юнаки і дівчат, не повинен перевищувати фізіологічні і психологічні можливості організму, ще не пристосовуваного до великих навантажень.
 
< Попер   ЗМІСТ   Наст >
 

Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші
?>