Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Педагогіка arrow Курс лекцій з фізичного виховання
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Намагання бути мужнім

Вважається, що одним із небагатьох засобів, що виховують мужність у сучасному цивілізованому суспільстві, є заняття фізичною культурою і спортом. Тому багато викладачі фізичного виховання вважають, що спроможність витримувати великі фізичні навантаження, необхідні для досягнення успіхів не тільки під час занять спортом, але й навчальній діяльності. Згідно цієї точки зору, тим, хто не може витримувати фізичного і емоційного стресу притаманного сучасному сьогоденню, у деякій мірі не вистачає мужності.

На наш погляд, це один із невдалих засобів підвищення мотивації студентів. У сучасному суспільстві уявлення про те, що вважати мужністю, швидко змінюються. Надмірну орієнтацію на фізичну перевагу над іншими якостями нині здебільшого розглядають як гіперкомпенсацію комплексу неповноцінності особистості. Чуткість і товариські відношення до колег, одногрупників, замість прояву ознак переваги над ними, нині теж можна вважати рисою „справжньої людини”.

Передбачення того, що мужність досягається тільки через спорт, несправедливе по відношенню до підлітків, які не характеризуються темпераментом, біохімічною структурою і фізичною конституцією, що дозволяють витримувати великі фізичні і психічні навантаження.

Викладач, який явно чи в завуальованій формі надає надмірне значення набуття мужності, розмежовується із існуючою уявою про цю рису і ризикує відштовхнути від себе студентів.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші